מעריב

הנדל"ן רותח, אבל מי שאמורים לעשות משהו מתנהגים כמו משקיפים

במקום להעלות חזרה את מס הרכישה, ליברמן מעלה מסים על כלי חד"פ. וגם הקורונה מתפרצת, אבל זה כאין וכאפס לעומת ההתפרצות של שרי הביטחון והבריאות שדורשים תוספת תקציב
נגיד בנק ישראל, אמיר ירון (ויקיפדיה)
נגיד בנק ישראל, אמיר ירון (ויקיפדיה)

הנתונים שפורסמו השבוע על הפעילות בשוק הנדל"ן למגורים בחודש, והם מעידים יותר מכל על כך שדרושים צעדים מידיים, לפני שמגמת עליות המחירים בשוק הדיור תצא מכלל שליטה.

הגל הרביעי של הקורונה. גל שונה, עם מקדמה אדירה של חיסונים, אבל בכל זאת גל רביעי. ולגל הזה, כמו לגלים הקודמים, עלולות להיות השלכות על הכלכלה, שאיש כמובן אינו יכול לצפות אותן. זו טבעה של אי־ודאות.

אני שומע את הדרישות התקציביות של שרי הביטחון והבריאות – ונחרד. חברים יקרים, אנחנו בפתחה של תקופה מאתגרת עם הגל הרביעי של הקורונה, ומיליארדים של תוספות תקציביות לא צומחים על העצים.

תמר זנדברג, השרה להגנת הסביבה, מקדמת מאוד את מס הפחמן, שעלול כמובן לייקר את מחירי החשמל לצרכנים. למס כזה יש יתרונות, שכולם מוכרים, אבל יש גם חסרונות, שלא ממש מיוחצנים.

ציטוט נבחר:

"כדאי אולי להזכיר זאת: שר בממשלה, כל שר, הוא לא שר שמייצג ארגונים כאלה או אחרים, הוא שר שמייצג את כ־ל הציבור, ובמיוחד את השכבות החלשות ובוודאי שלא חבורה של עיתונאים קטנה ואינטרסנטית שמוחאת להם כף ממדינת צפון תל אביב"

מה חדש?

מיכל קליין (צילום: אלי ציפורי)

יומן פייסבוק 22.10.2021

תמליל החקירה הנגדית של עדת התביעה, מיכל קליין, ע"י פרקליטו של שאול אלוביץ', ממחיש היטב עד כמה החונטה השמאלנית ששולטת בתקשורת חוסמת תחקירים ולמעשה מגינה על עצמה

הקליקו לתוכן »
שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email