יומן הבוקר
רינה מצליח, עמית סגל (ויקיפדיה)
רינה מצליח, עמית סגל (ויקיפדיה)
כנופיית ערוץ 12 התבלבלה לחלוטין: למה רינה מצליח מחסלת חשבונות עם נתניהו, ולמה היא ועמית סגל מעולם לא היו קרובים יותר

"רינה מצליח היא אישה מ-ט-ו-נ-פ-ת, תועמלנית בולשביקית שהקשר בינה לבין עיתונות הוא כמו הקשר בין ממשלת הנוכלים לציונות. אישה שטחית, וולגרית וטיפשה, שניצלה את המיקרופון שלה לבליץ אוטומטי נגד נתניהו וכל מה שקשור אליו וליקוק לכל מי שעשוי לפגוע בו פוליטית. הפרצוף המכוער של תקשורת-הזבל שלנו".

כך כתבה מיכל בהגן, בצורה חדה, על עוד התבטאות אומללה של רינה מצליח על כך שלשכת נתניהו היא לשכה "מטונפת".

מה שמדהים אצל מצליח ששנים היא מחזיקה את המיקרופון כדי לחסל חשבונות אישיים ואיש לא עוצר אותה, משום, שכרגיל, זה משרת את האג'נדה של ערוץ 12.
למה כוונתי? באותו אולפן בו היא כינתה את לשכת נתניהו "מטונפת" היא הקריאה את דף המסרים של נפתלי בנט – ולא בפעם הראשונה:
למה הוא לא יעזוב את רעננה כי הוא לא רוצה לערב את ילדיו בפוליטיקה (תירוץ מטופש) ובעבר התרפקה על היחסים החמים בינו לבין לפיד.

מצליח, שנוהגת לאמר שהתפקיד של התקשורת הוא לבקר את השלטון, השתתקה לגמרי מאז שנתניהו עבר לאופוזיציה. במקום לתקוף את השלטון – את בנט ולפיד – היא ממשיכה לתקוף את נתניהו. זה לא כוחו של הרגל, זו כוחה של שנאה יוקדת, עיוורת וחסרת בלמים.

אלא שהסיפור עם מצליח הוא חמור הרבה יותר:
כל מי שמשתף איתה פעולה, כל מי שמתדרך אותה, כל מי שמביא לה סיפורים – היא תתחנף אליו. מי שלא סופר אותה – היא תחסל איתו חשבונות. זו לא עיתונות, זו בריונות מהסוג הנחות ביותר.
בעבר, היא היתה אחת המאתרגות של אולמרט, עכשיו היא מאתרגת, בעיקר של בנט וגם של ליברמן, שהפך אורח די קבוע אצלה בתוכנית – ותמיד בראיונות מביכים ומלטפים.

הכל אישי, ואצל מצליח זה עוד יותר חמור כאמור:
באיזשהו שלב נתניהו החליט לנתק מגע עם כל התועמלנים של ערוץ 12. הוא הבין שאין טעם בתקשורת איתם – הם נגדו וימשיכו להיות נגדו – ולעיתים הם גם משתמשים בשיחות הרקע איתו כדי להתנגח בו (למשל, אמנון אברמוביץ').
זה לא התאים למצליח, שהחלה במסע נקמני כשהיא משעבדת את המיקרופון שלה כדי לחסל חשבונות אישיים – עם נתניהו, עם בנו וכד'.

ובכלל, כנופיית ערוץ 12 התבלבלה לחלוטין: היא בטוחה שהיא נועדה לשמש כלוחשת על אוזנם של ראשי ממשלה, לשמש כיועצים שלהם ולהפוך אותם לבובות על חוט שלהם.
אם תבצעו את מה שאנחנו מייעצים לכם – תזכו לסיקור אוהד (כמו אריאל שרון) ואם לא – נשחט אותכם כל יום, כל ערב, כל שעה.

בסוף השבוע מצליח אף אמרה, בסוג של ניתוק מוחלט, שהציבור אוהב את התקשורת, שהוא מאמין לה וכד'.
רינה מצליח וחבריה חיים בבועה – שרק הם צודקים וכל העם טיפש. קלאסיקה של מדינת ת"א שחושבת שהיא בעלת ערכים וסטנדרטים נשגבים וכולם צריכים להתיישר איתם.

אחרי קריסת הרייטינג של ערוץ 13, יומו של ערוץ 12 גם יגיע. גם שם נרשמת שחיקה מרמות רייטינג של 18%-20% לרמות של 15%-17%.
הוא עדיין המונופול הטלוויזיוני הכי חזק בישראל, אבל גם המונופול הזה מתחיל להיסדק, בעיקר בגלל הרשתות החברתיות. בין היתר, מחלחלת ההבנה, שעמית סגל, לכאורה על המשבצת הימנית, משרת בשתיקתו את השלטון החדש – ומתקשה להוציא מילת ביקורת על בנט.

פרופ' אבנר בן זקן אמר בראיון איתי בגלי ישראל ש"ימינה" היא המפלגה התל-אביבית של המתנחלים.
זה כל כך נכון, וזה בדיוק עמית סגל.
סגל ומצליח לא מעולם היו קרובים יותר, למרות הוויכוחים באולפן: הוא, הפריבילג של הציונות הדתית, המתנשא, הזחוח והשחצן והיא מזרחית המחמד של הפריבילגים – שאימצה את אותן שיטות: יהירות, שחצנות, ריקנות ורצח אופי כלפי כל מי שלא מסכים איתך.

סופ"ש בפייסבוק
19:33 -> 22:22 -> 22:49 -> 18:54

מאמרים אחרונים

דב איכנולד (צילום: אלי ציפורי)

חקירה נגדית: העד דב איכנולד, מנכ"ל הוצאת הספרים של "ידיעות אחרונות"

מנכ"ל הוצאת הספרים של "ידיעות אחרונות" נגד התקשורת והפרקליטות:
"אני מעריך את נתניהו, הזדהיתי עם חוסר ההוגנות שאמר על התקשורת, הייתי בעזה – התקשורת לא תמיד מדווחת כמו שצריך. נחום ברנע טועה"; והביקורת החריפה על התנהלות מומי משולם

הקליקו לתוכן »