גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 07.01.2022

בנט מפורק, הממשלה אומרת לאזרחים בקורונה איש איש לנפשו, הפללת נתניהו ע״י האליטות, סולם לפרקליטות לרדת ממשפט נתניהו, סער ובנט צריכים כדורי הרגעה, סכום שיא בהוצאת דיבה
אלי ציפורי, רדיו גלי ישראל

כנרת בראשי: ״בנט מפורק. יש לו בעיות גם בבית האישי וגם בבית הפוליטי שלו; ביזו את נתניהו, את רעייתו, את ילדיו. הוא מעולם לא איבד עשתונות. זו מנהיגות; בנט הוא אידיוט שימושי של יאיר לפיד, בובה שלו. ראינו השבוע איך לפיד מטריף, מחמם ומדליק את בנט ובסוף מנסה להרגיע. בנט הוא עבד נרצע שלו״.

חיים רמון: ״הממשלה הזו אומרת בעצם לאזרחים בקורונה איש איש לנפשו – אבל לפחות שתגיד את זה ותפסיק לבלבל את המוח ולשנות מדיניות. שבנט ילמד מנשיא צרפת איך לטפל במתנגדי החיסונים. אבל בשביל זה צריך מנהיגות ובנט הוא לא מנהיג״.

ד״ר משה ברנט: ״הפללת נתניהו ע״י האליטות הרבה יותר חמורה מפרשת דרייפוס והיא חסרת תקדים במימדים היסטוריים. צריך להעמיד לדין את הקושרים להפלת נתניהו, עד אחרון המדליפים. ערוצי התקשורת הצפון קוריאניים התעללו בנו שנים, מהתגובות להרצאה שלי למדתי שהיה פה משטר של דיכוי. הרשתות החברתיות הצילו את ישראל״.

השופט בדימוס הרן פינשטין מציע לפרקליטות סולם לרדת ממנו ממשפט נתניהו: הפרת אמונים בלי קלון, אחרת המשפט כולל הערעור ייקחו כ-10 שנים; וגם: למה החוק לא מאפשר לדבר ערבית במליאת הכנסת

סטלה קורין ליבר: "לגדעון סער יותר מכל הפוליטיקאים יש היסטוריה ארוכה מאוד של יחסים טובים עם התקשורת, עם הבכירים, עם ה-טופ, עם בכירי הערוצים -סער תמיד תמיד פונק. הוא נשמר. מה הוא נותן בתמורה? באה איילה חסון, שאני מעריכה אותה מאוד, היא הרבה יותר מגובה הדשא של התקשורת, פרסמה תחקיר והוא יוצא מכליו, אין לו מה לענות! הוא ובנט צריכים כדורי הרגעה"

עו"ד אילן בומבך על סכום שיא בהוצאת דיבה – מיליון שקל – על עירייה חדרה והעומד בראשה צבי גנדלמן (חברו של גדעון סער)

המונולוג השבועי

לא עושה חשבון לנפתלי בנט

דמיינו לעצמכם איך היו נפתחות המהדורות השבוע לאחר שנתניהו, למשל, היה מאבד את קור רוחו, משתולל בכנסת, אומר לאחת מחברות הכנסת "עופי לי מהעיניים" עם עיניים רושפות משנאה.
וואיי, וואיי, וואיי, איזו מהומת אלוהים היתה פורצת פה. פרצופים מכורכמים וחמורי סבר באולפנים היו מכריזים על מצב חירום לדמוקרטיה, היו קוראים לנתניהו לפנות את כיסאו ולחשוף את תיקו הרפואי. ארגוני הנשים היו נזעקים לטובת אותה חברת הכנסת שנקלעה למטווח מילולי גס רוח וסר טעם מצידו של ראש ממשלה ודורשות ממנו להתנצל, עכשיו ומייד.

היי, זה בנט ולא נתניהו. ובמקום מופע אימים, זה התיאור המדויק להשתוללות של בנט השבוע, התקשורת המאתרגת כינתה זאת במילים המכובסות "עימות". כאילו בנט מעולם לא שאג וצרח ורדף. הוא בסך הכל התעמת, איזה יופי.

זו לא מעידה חד פעמית של בנט, אלו דפוסי התנהלות שמעידים על איש שאינו עומד בלחצים, קורס תחתם ומאבד שליטה פעם אחר פעם. על איש איש קטנוני, שלא מסוגל לכבוש את שנאותיו, שלא מסוגל לשמור על קור רוחו, שמתנהג בפראות, בגסות רוח, יוצא מכליו ובעל שפת גוף מאיימת ואלימה.
כן, מי שעיניו בראשו ורואה את הסרטונים הנערמים על מופעי האימים של בנט, לא רואה שם ראש ממשלה שמתנהל בממלכתיות – הוא רואה בריון חמום מוח עם עיניים רושפות מאש ותנועות ידיים מאיימות, שהקנאה בנתניהו והניסיון המביך להיות יותר נתניהו ונתניהו מוציאה אותו שוב ושוב מדעתו.

בנט איננו כשיר לתפקידו. אסור לאיש כזה להיות ראש ממשלה.

מה חדש?

כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 13.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 27! צו הפגסוס לנתן אשל כדי להאזין לנתניהו – ברנור ניסה להכחיש שהמטרה הייתה להאזין לראש הממשלה, ואז השופט בר-עם נוזף בו: "מטרת הצו זה לאתר שיחות עם ראש הממשלה… איסוף הראיות בנוגע לשיחות וקשר טלפוני עם החשוד העיקרי" (נתניהו)

הקליקו לתוכן »
כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 11.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 26 – הפעלת 'פגסוס' נגד נתן אשל כדי להאזין לנתניהו. עו"ד חדד: צווי פגסוס חתומים על ידי איש מודיעין (כמו שהיה בצו של נתן אשל). ברנור בעוד תשובה מדהימה: מה זה פגסוס? עו"ד חדד: מה זה פגסוס? טוב, בסדר, גם זו תשובה

הקליקו לתוכן »