גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 25.08.2023

הבהילות של העליון בדיון על עלית הסבירות, הנזק שגורמת היועצת המשפטית לממשלה, ניסיון הטרפוד של ועדת הפגסוס, כתב האישום לשטראוס, הניפוח העצמי של העליון, לאן נעלמה עפרה שטראוס
אלי ציפורי, רדיו גלי ישראל

פרופ' יובל אלבשן לא מבין את הבהילות של העליון בדיון על עלית הסבירות.

ח"כ טלי גוטליב על הנזק שגורמת היועצת המשפטית לממשלה.

פיני פישלר על הכישלון של המשטרה ויגאל בן שלום בפשיעה במגזר הערבי ועל ניסיון הטרפוד של ועדת הפגסוס.

פרופ' ירון זליכה על כתב האישום לשטראוס ורווחי הבנקים המנופחים.

השופט בדימוס הרן פינשטין על הניפוח העצמי של העליון ועל יועצת אנטי ממשלה.

סטלה קורין ליבר תוהה לאן נעלמה עפרה שטראוס מכתב האישום הצפוי נגד החברה.

המונולוג השבועי

לא עושה חשבון לקובי שבתאי ולרוני אלשיך

רגע לפני הקמת ועדת הבדיקה לרוגלות, היועצת המשפטית לממשלה מנסה לטרפד אותה, לעקר אותה ובעיקר לגונן על אנשי שלומה.

בעוד חוות דעת פוליטית היא מדברת על ניגוד עניינים ועל שיבוש הליכי משפט בגלל תיקי נתניהו. שום חוות דעת כזו משום מה לא הוצאה בזמנו עם הקמת ועדת הצוללות למרות שתיק 3000 מתנהל במקביל בבית המשפט.

על ראש הגנב בוער הכובע: גלי בהרב מיארה היא זו שנמצאת בניגוד עניינים זועק לשמיים והיא זו שמנסה לשבש הליכי משפט.

משפט אמור להגיע לחקר האמת והאמת היא ברורה: המשטרה והפרקליטות עשו שימוש לא חוקי ברוגלות גם בתיקי נתניהו. עד כה הם הודו בשימוש לא חוקי ברוגלות אצל שלמה פילבר, נתן אשל, דוד שרן וניסיון אצל איריס אלוביץ'. גם בהרב מיארה מבינה שזה רק קצה הקרחון – והיא מנסה למנוע מהוועדה להגיע לחקר האמת במשפט שהדיח ראש ממשלה מכהן.

בהרב מיארה גם נמצאת בניגוד עניינים חמור: הקולגה שלה, עמית מררי, לשעבר המשנה של מנדלבליט, כשלה עם הדוח שטייח את הפרשה. הועדה החדשה אמורה לחשוף את התפקיד המכריע שנטלה מררי בהפעלת הלא חוקית של הרוגלות – ובהרב מיארה רוצה למנוע מבוכה ענקית לחברה שלה.

היא גם רוצה למנוע מבוכה או אף הליכים פליליים נגד שורה של בכירים בפרקליטות ובמשטרה כמו אביחי מנדלבליט, שי ניצן, ליאת בן ארי, יהודית תירוש, רוני אלשיך, כורש ברנור, יואב תלם ועוד – שכולם היו חלק מהמערך העברייני שהפעיל רוגלות נגד אזרחים.

גלי בהרב מיארה רוצה לגונן על החברים שלה, היא רוצה לצופף שורות, היא פועלת לטובת קבוצה קטנה ועבריינית ונגד האמת והציבור. גלי בהרב מיארה היא המינוי הפוליטי המושחת ביותר במערכת המשפט מאז קום המדינה.

מה חדש?

פטיש שופט

יומן הבוקר 01.03.2024

שופט שלום בביקורת חריפה על הפרקליטות, בשל הגשת כתבי אישום על הטרדת הדס קליין וניר חפץ כביכול: "ההגנה עמדה בנטל הראשוני לסתור לכאורה את חזקת התקינות המנהלית, באופן המצביע על אפשרות לכאורה לאכיפה בררנית כללית וספציפית פסולה"; "מדובר בעבירה שאכיפתה אינה שכיחה מאוד, בפרט שעה שהעבירה נכללת כעבירה יחידה בכתב האישום"

הקליקו לתוכן »
ליאת בן ארי (צילום: אלי ציפורי

העד סער שפירא: 56 פעמים "לא זוכר". חוקרים את החוקרים

כך עבד ארגון הפשע של הפרקליטות וליאת בן ארי בתיקי נתניהו: ניסיון להסיר את החיסיון בין עו"ד שמרון לנתניהו בניגוד לחוק, הנחות סלב לח"כ איתן כבל למרות ששיקר והחליף גרסאות – ואמונה עיוורת בגרסתה של הדס קליין בלי לבדוק אותה כלל

הקליקו לתוכן »