יומן הבוקר
התקשורת במלחמה
השנאה המעוורת העבירה ״עיתונאים״ על דעתם וזאת בשעה שישראל קוברת את מתיה ונלחמת בחיות אדם. אני קורא ושומע חבורה של ״עיתונאים״ מפיצים רעל ופלגנות, מיום שבת בבוקר, 24/7 עובדים רק בזה

מהסטת גדודים מהגבול בעזה לטובת סוכה בחווארה, דרך פינוי שגרירות הגרמנית, ועד לאזהרה מצרית לנתניהו – דברים שלא היו ולא נבראו.
דברים שבכל מערכת תקשורתית מתוקנת היתה גורמת לסוכני השקרים האלה להיפרד מעבודתם. פייק זדוני ועוד בשעת מלחמה? מה זה לעזאזל?!

***

אני קורא ושומע את החבורה הזו, שאחד מהם השתמט משירות צבאי בגלל שלא יכול היה לשאת את ריחם של תפוחי האדמה הרקובים, שאחת מהם התמכרה לאור הזרקורים של המחאה – שמנצלים את המקלדת שלהם לטפטף את הדמורליזציה הקבועה.

קורא ושומע את חבורת הגנרלים היהירים שמדלגים בין האולפנים, שטעו פעם אחר פעם, שהפכו את האלוף במילואים יצחק בריק להזוי – והם אלה, ברוב חוצפתם, מחלקים ציונים ועצות – ולא מפסיקים להכפיש ולהשמיץ.

קורא את האישור הצבאי למסיבה ברעים, אישור שדיבר על אבטחה מרחבית במהלך המופע במרחב הגדר מול רצועת עזה – ושואל איפה היא היתה.

שומע את הכל והלב מתפוצץ.

אבל זו לא העת.

זמנו של חשבון האמת עוד יגיע והוא יגיע. גם לנתניהו כמובן ולאחריות של ממשלתו. זה יהיה חשבון אמת נוקב, אבל חשבון אמת גם למימסד הבטחוני ולאחרון הגנרלים הזחוחים שמברברים את עצמם לדעת באולפנים.

חשבון אמת, עם התמונה המלאה, מאוסלו, דרך ההתנתקות ועד למחדל המודיעיני האחרון. לא חשבון חלקי, לא חשבון של חיסולי חשבונות שמובילה חבורה של ״עיתונאים״ שאיבדה את דרכה ורואה רק מטרה אחת מולה.

ובינתיים, תנו סוף סוף לצה"ל לנצח.

מאמרים אחרונים

מיקי גנור (צילום: אלי ציפורי)

דברים מדהימים צפים בתיק "הצוללות"

העדות המטלטלת של מיקי גנור: מוטי לוי, ראש להב הפורש, צלצל אלי בצרחות נוראיות ואמר לי "אם לא תחתום על הסכם עד המדינה נזיין את הבת שלך" (הבת שנחקרה באזהרה ואיימו לשלול לה את רישיון עריכת הדין). מוטי לוי לא תיעד השיחה

הקליקו לתוכן »