יומן הבוקר
נדב אייל (ויקיפדיה)
נדב איל הוא מכונת רעל שהמסכה נקרעה מפניו: יצרן של בלה-בלה-בלה על כל עניין שהוא לא מבין בו, איש אלים בכסות ״נאורה״ שרוצה לסתום פיות ומתקשה להפנים שהוא כבר לא רלוונטי

נדב איל הוא בוגר גלי צה"ל, בדיוק כמו אילנה דיין, ספי עובדיה, קרן מרציאנו, גיא זהר, קרן נויבך, תמר איש שלום, יאיר שרקי ועוד ועוד – כולם בוגרי מכונת הרעל של גלי צה"ל על חשבוננו, מכונת רעל שגידלה חבורה של אנשים יהירים שעסוקה בעיקר בעצמה ובטיפוח שנאה.

***

לאיל, מסתבר יש כישרון יוצא דופן: הוא מסוגל לצייץ בלי הפסקה ובה בעת להבין בכל נושא שעל הפרק: ביטחון, כלכלה, בריאות, פוליטיקה – לאיל יש מה להגיד על כל דבר.

תמיד זה בערמה של מילים גבוהות אבל ריקות מכל תוכן. בלה-בלה-בלה.

את הטיפוס הזה למדתי כשהוא החל להגג על ענייני כלכלה, במיוחד על מתווה הגז. זה היה שילוב קטלני של בורות ושל דברור שלטון הפקידים – בלי שום הבנה ובלי יכולת לצלול לפרטי הפרטים.

זה חזר על עצמו גם בתבהלות הכלכליות המגוחכות שלו בעקבות הרפורמה המשפטית והמשיך בתבהלות הכלכליות שלו במהלך המלחמה. החוכמולוג טוען שהמשק על סף משבר כלכלי בעקבות משבר נזילות.

מעבר לבורות ואי הכרה של המושג "משבר נזילות" איל שוב הוכיח שהוא חסר אחריות ופועל בשלוף עם סיסמאות מפוזיציה פוליטית.

המשק לא יקרוס כמובן והמשק לא עומד בפני משבר נזילות, אבל לבוגר מכונת הרעל של גלי צה"ל העובדות בכלל לא משנות. הוא רודף אחרי לייקים מהקפלניסטים.

במשך עשרות שנים שלט בתקשורת גרעין קטן של אליטיסטים, פריביליגים, רובם חסרי כל כישורים, שידעו לחלק לעצמם פרסים מגוחכים, לעשות האחד לשני נעים בגב ולייצר לעצמם כסף באמצעות הרצאות על כלום ושום דבר. עכשיו, כשיש לחבורה הזו תחרות, היא משתוללת. היא לא יודעת את נפשה.

והמסכות נקרעות.

במקום המסכה והתדמית הכביכול נאורה שהסתתר בה איל שנים, אפשר להבחין בבריון גס רוח, אלים, שבסך הכל רוצה לסתום את הפה לכל מי שלא מיישר קו עם הבליו.

אז ככה נדב איל: אתה כבר לא רלוונטי, כדאי שתפנים זאת.

מאמרים אחרונים

מיקי גנור (צילום: אלי ציפורי)

דברים מדהימים צפים בתיק "הצוללות"

העדות המטלטלת של מיקי גנור: מוטי לוי, ראש להב הפורש, צלצל אלי בצרחות נוראיות ואמר לי "אם לא תחתום על הסכם עד המדינה נזיין את הבת שלך" (הבת שנחקרה באזהרה ואיימו לשלול לה את רישיון עריכת הדין). מוטי לוי לא תיעד השיחה

הקליקו לתוכן »