יומן הבוקר
מו"ל 'הארץ' עמוס שוקן (ויקיפדיה)
שר התקשורת ד"ר שלמה קרעי הגיש לממשלה הצעת מחליטים להפסיק את הפרסום ודמי המנוי מטעם המדינה ל״עיתון״ 'הארץ'. סוף סוף

בהמשך למה שכתבתי אין ספור פעמים – שהמדינה לא יכולה להמשיך לממן את ״הארץ״ האנטישמי – שר התקשורת, ד"ר שלמה קרעי, מקדם הפסקה של מימון ממשלתי לעיתון של עמוס שוקן.

***

אני מקווה מאוד, אם כי ממש לא בטוח, שההצעה תעבור. אני בטוח שהפרקליטות והיועמ״שית יעשו את הכל כדי לסכל את ההחלטה – הרי הם נמצאים בקשרי השחתה עם שופרי הפרקליטות בעיתון הבית שלהם כמו גידי וייץ ותפרו יחדיו את תיקי האלפים.

הציוץ של שוקן

שקר גס (וצפוי) של עמוס שוקן ו״הארץ״ האנטישמי: הממשלה לא רוצה לסגור את הסמרטוטון, היא רק רוצה להפסיק לממן אותו מכספי ציבור באמצעות דמי מנוי ופרסום.

הכנסות ״הארץ״ מהמדינה הן שוליות יחסית לכלל הכנסותיו (ומוטב ששוקן יגלה את הנתון) ושוקן, אגב, מוזמן להושיט יד לכיסו העשיר כדי לתמוך בסמרטוטון שלו או למצוא עוד משקיע עם עבר נאצי שישקיע ב״עיתון״ עוד עשרות מיליונים ויאבד אותם כמובן לחלוטין.

מאמרים אחרונים

יואב תלם (צילום: אלי ציפורי)

תיק 'הצוללות': החוקר נכנס למקלחת?

יואב תלם נכנס באמצע מקלחת של מיקי גנור ביום השני לחקירתו שבו נחקר עד 4 לפנות בוקר – וניסה להפוך אותו לעד מדינה כשהוא מדבר על "שחיתות שלטונית והון שלטון. קח דף, תחתום עליו ותצא הביתה" (הכוונה לנתניהו); תלם בתגובה: "לא זוכר"

הקליקו לתוכן »
פרח לרנר, לשעבר יועצת לנתניהו (צילום: אלי ציפורי)

תיק 2000: היועצת לשעבר של נתניהו הגיעה לעדות

פרח לרנר, היועצת לשעבר של נתניהו, ריסקה בעדותה את התיאוריות המופרכות של ליאת בן ארי: נתניהו הנחה כל העת לבלום את חוק "ישראל היום". וגם: החיטוט הלא חוקי בטלפון של לרנר, הסתרת מסמכים מזכים בחקירותיה, וניסיון לשתול גרסאות שיפלילו את נתניהו

הקליקו לתוכן »
שלומית ברנע פרגו (צילום: אלי ציפורי)

השקרים של עו"ד שלומית ברנע פרגו, יועמ"ש משרד ראש הממשלה

לא "זכרה" תכתובות עם נתן אשל למרות שטענה שלא קיבלה פניות מנתניהו על מתנות. התירוצים שלה: "בגלל כל מיני תקלות הרבה תכתובות לא נשמרות… אתה מוזמן לפנות למערך המחשוב שלנו להוסיף על תלונותיי שחיתוכים שונים לא מעלים כל מיני תוצאות" (את מה שהתאים לה היא מצאה וזכרה)

הקליקו לתוכן »