יומן הבוקר
בן כספית (ויקיפדיה)
השטינקר בן כספית הוא יצרן של פסולת תקשורתית - שמצוי בקשרי השחתה עם הפרקליטות ומעלליו קבורים תחת הררי חיסיון שארגנו לו ליאת בן ארי ושות׳

בשבוע שעבר קיבלנו עוד הצצה לשיטות הפעולה של השטינקר בן כספית; פסק הדין שמרון נגד ארצי שהנחית מכה קשה על עוד קונספירציה והכפשה, על הסכם סודי כביכול בין בני הזוג נתניהו, הזכיר את מיודענו כספית.

***

השופט תהה מדוע ארצי לא הזמין את כספית לעדות לאור מעורבותו מאחורי הקלעים בפרשה. כספית לא רק דאג להדהד את השקרים של ארצי, אלא היה מעורב כנראה בשיפוי של ארצי וגם בניסיון הקלטה לשמרון.

וזה בדיוק כספית. יזם של פסולת תקשורתית ותפירת התיקים נגד נתניהו. הוא מינה את עצמו לחוקר, לפרקליט ולשופט.

הוא תפר את תיק 1000 לאחר ששימש מודיע משטרתי לא חוקי ביחסי השחתה עם הפרקליטות ועם המשטרה – שדאגו להסתיר זאת תחת הררי חיסיון. הוא הפיץ כי תיק 4000 הוא תיק נעול ונצור למרות שאין לו מושג קלוש מה יש תיק.

***

אני מחזיק בידי מידע מטלטל על שיטות הפעולה הפסולות של האיש שיפורסמו במועד המתאים. במקום שהמשטרה תפעיל אותו, אפילו בקשר פסול, הוא הפעיל את המשטרה. במקום שהמשטרה והפרקליטות תיזום את החקירות, הוא יזם את החקירות. במקום שהמשטרה והפרקליטות תזמנה עדים לפי שיקול דעתה, הוא הצביע עליהם.

המשטרה והפרקליטות היו זרוע הביצוע של כספית, ובתמורה הם העניקו לו חסינות מפעולותיו הלא ממש חוקיות. אלו קשרי ההשחתה הקלאסיים בין התקשורת לגופים שמשרתים לכאורה את החוק. תן וקח, שמור לי ואשמור לך – ספק מידע על נתניהו, ספק לנו סיקור אוהד וקבל הדלפות פליליות וחסינות מהעמדה לדין.

כספית הוא אביר השיטה החולה והלא חוקית. נציגי הפרקליטות בתיקי האלפים קופצים בפאניקה בכל פעם ששמו עולה בדיונים בזעקות תחנונים שמדובר במידע שנמצא בצווי חיסיון.

למה להסתיר פעולות של מי שמגדיר עצמו כעיתונאי – מהציבור? למה להסתיר את עשרות עמודי עדותו כולל מסמכים שמסר מפני הציבור?

פשוט מאוד: הפרקליטות וכספית פוחדים פחד מוות מהאמת.
האמת על עיתונאי ופרקליטות שסרחו וחייבות לעמוד לדין.

מאמרים אחרונים

יואב תלם (צילום: אלי ציפורי)

תיק 'הצוללות': החוקר נכנס למקלחת?

יואב תלם נכנס באמצע מקלחת של מיקי גנור ביום השני לחקירתו שבו נחקר עד 4 לפנות בוקר – וניסה להפוך אותו לעד מדינה כשהוא מדבר על "שחיתות שלטונית והון שלטון. קח דף, תחתום עליו ותצא הביתה" (הכוונה לנתניהו); תלם בתגובה: "לא זוכר"

הקליקו לתוכן »
פרח לרנר, לשעבר יועצת לנתניהו (צילום: אלי ציפורי)

תיק 2000: היועצת לשעבר של נתניהו הגיעה לעדות

פרח לרנר, היועצת לשעבר של נתניהו, ריסקה בעדותה את התיאוריות המופרכות של ליאת בן ארי: נתניהו הנחה כל העת לבלום את חוק "ישראל היום". וגם: החיטוט הלא חוקי בטלפון של לרנר, הסתרת מסמכים מזכים בחקירותיה, וניסיון לשתול גרסאות שיפלילו את נתניהו

הקליקו לתוכן »
שלומית ברנע פרגו (צילום: אלי ציפורי)

השקרים של עו"ד שלומית ברנע פרגו, יועמ"ש משרד ראש הממשלה

לא "זכרה" תכתובות עם נתן אשל למרות שטענה שלא קיבלה פניות מנתניהו על מתנות. התירוצים שלה: "בגלל כל מיני תקלות הרבה תכתובות לא נשמרות… אתה מוזמן לפנות למערך המחשוב שלנו להוסיף על תלונותיי שחיתוכים שונים לא מעלים כל מיני תוצאות" (את מה שהתאים לה היא מצאה וזכרה)

הקליקו לתוכן »