יומן הבוקר
חשיפה: כך עובדת ההשחתה בפרקליטות, במיוחד של ליאת בן ארי. משתמשים ביוזרים אנונימיים כדי לדברר אותה ולנגח את כל מבקריה (לדוגמא: המקרה של "אור כרמי" בטוויטר)

שיטות העבודה הפסולות והלא חוקיות של הפרקליטות נחשפות מדי פעם בבתי המשפט, ולא רק בתיקי נתניהו. הסתרת ראיות, שקרים בבית המשפט, מריחת שופטים – כל אלה צריכים לטלטל כל אזרח במדינה – כי הם נוגעים לכל אחד ואחת מאיתנו.
השיטות הללו הן דרך עבודה – דרך שרומסת ברגל גסה את זכויות האזרח.

אלא שהפרקליטות ומשרד המשפטים הבינו שיש עוד זירה שצריכים להיאבק בה, לאור חשיפת מעלליה ברשתות החברתיות. הרי כל הכתבים המשפטיים נמצאים בכיסה ולכן אין צורך להשקיע תקשורתית בערוצים המסורתיים – ממילא גיא פלג, אביעד גליקמן, ברוך קרא ועוד רבים אחרים – עושים זאת על אוטומט, לאחר שהם מקבלים מהפרקליטות הדלפות פליליות.

אלא שברשתות החברתיות הדברים האלה לא עובדים ולכן משתמשת הפרקליטות ביוזרים אנונימיים כמו "אור כרמי" בטוויטר, מפחד פן ייחשפו שיטות ההסברה שלה.
ברפרוף קל על הציוצים שלו אפשר להבחין בקלות שהוא מגבה ללא תנאי את המערכת, את ליאת בן ארי, את מנדלבליט, את שי ניצן, ואת הפרקליטות בכלל.
לא רק שהוא מגבה אותם, הוא גם מתחנף ללא קץ לכתבי החצר שלהם, והרשימה די ארוכה כפי שאתם יודעים.

במקביל, הוא לועג לכל מבקרי הפרקליטות (כמוני, למשל) בשיטה עתיקת יומין של השמאל: אם אתה לא מצליח להתמודד עם האמת ועם העובדות, תהפוך את אלו שמעזים לבקר את הפרקליטות להזויים, ללא בריאים בנפשם, לכאלו ש"איבדו את הדרך", לאלו ש"לא מכבדים את עצמם", ועוד מאותו רפרטואר שנועד להגחיך את כל אלה, שומו שמיים, שחושפים את דרכי פעולתה של הפרקליטות ורמיסת זכויות האזרחים.

היוזר האנונימי הזה מטשטש את משימותיו לחיסול חשבונות בידענות משפטית רחבה כביכול, אבל היא בעצם ריקה מתוכן (רובה, אגב, הקראת פסקי דין של העליון שכל אזרח יכול לקרוא אותם באתר של העליון).
איש הרי אינו יכול להבין בכל כך הרבה נושאים משפטיים מורכבים וברור שהוא נשלח ע"י המערכת לדברר אותה.

זה ניחא, אבל אתמול תפסתי את האיש על החם.

בשעה 16:57 הוציאה הפרקליטות הודעה לעיתונות על פסק הדין נגד אפי נווה, שביקש לבטל את כתב האישום נגדו בנושא המעבר בנתב"ג שלו ושל בת זוגו בטענה של אכיפה בררנית.
הודעה לעיתונות מגיעה, כשמה כן היא, לעיתונאים ולא לאזרחים מן השורה, כפי ש"אור כרמי" מציג את עצמו.

מדוע הפרקליטות מרגישה צורך דחוף להוציא הודעה לעיתונות דווקא על העניין הזה בפסק דין של השלום? ברור, היא רוצה להציג את עצמה כמנצחת.

הלאה: כבר בשעה 17:14 צייץ "אור כרמי" את תובנותיו מפסק הדין וכצפוי הפיל את הסחבת בתיק הזה על בקשותיו של אפי נווה. לשיטתו, הסחבת במערכת המשפט נגרמת בגלל המתדיינים ולא המערכת.

ניחא שהתובנה הזו מטופשת ומנותקת מהמציאות (כל אזרח יודע מה זו סחבת בבתי משפט) אבל איך הספיק אזרח מן השורה, בסך הכל "צרכן תקשורת" כפי שהוא מציג את עצמו, לקרוא תוך 17 דקות (!) פסק דין בן 49 עמודים (!) שלא אמור להגיע אליו בכלל – ולהפיק ממנו מסקנות?

לא קיים בן אנוש כזה בעל יכולות כאלה מופלאות, ואני מניח ש"אור כרמי" קיבל מן המוכן את דף המסרים של הפרקליטות, שמפיל את תיק הסחבת על נווה, והתבקש לחכות עד שההודעה לעיתונות יצאה, ואז שיחרר את דף המסרים תוך זמן קצר.

ברור לי שהוא לא "אזרח שמקשיב לרחשי הלב של הציבור" כפי שהציג עצמו בצורה שקרית וחמור מכל: הוא משתמש במאגרים של משרד המשפטים כדי לשלוף מידע במהירות כדי שישרת את שולחיו.

אפרופו מאגרים משפטיים; אנשים כדוגמתו של "אור כרמי" השתמשו במאגרים האלה כדי להפר את הסודיות הרפואית שלי בצורה לא חוקית. אני מטפל בכך ברמה המשפטית (אעדכן אתכם), כולל המחדל של משרד המשפטים עצמו.
אין לי שום צל של ספק שידו של משרד המשפטים היתה במעל – בין אם בשתיקה ובעצימת עיניים ובין אם בשיתוף פעולה אקטיבי.

זו המערכת, זו השחיתות וזה מפחיד. זו מערכת נקמנית, נטרנית וכוחנית ששולחת אנשים למשימות של חיסול חשבונות, חיסול קריירה וחיסול פרנסה לאנשים שהעזו לצאת נגדה.
מפחיד, אבל אין לי שום כוונה להיכנע בפניהם. נהפוך הוא.

אבל מה שחשוב הוא, שאפי נווה מחזיק קלטות שיעשו כנראה נזק רב למנדלבליט ולשי ניצן, אותו הגדיר נווה בעבר כ"מפלצת".
אני מקווה מאוד שאפי נווה יחשוף מתישהו את פרצופם המכוער של אנשי הדיקטטורה השיפוטית.

אתמול בפייסבוק
17:25

מאמרים אחרונים

סיגר – תיק 1000

הפרקליטות רוצה להסתיר את קריסת תיק 4000 עם סיגרים ושמפניות? עושים סדר בתיק 1000

הפרקליטות שברה את הסדר ההגיוני של משפט נתניהו עם עדה בתיק 1000, הדס קליין. המטרה היא לטשטש את קריסת תיק 4000 בעדות פילבר באמצעות קצת קשקשת על סיגרים ושמפניות. אז החלטתי לעשות לכם סדר בתיק 1000

הקליקו לתוכן »