יומן הבוקר
נחום ברנע, עמית סגל, נדב אייל (ויקיפדיה)
"הליקוקייאדה" של נוני בסופ"ש: על מי נחום ברנע, עמית סגל ונדב אייל מנסים להגן? פרשת "הפדופילים": על מי הפרקליטות מנסה להגן?

זה די מדהים לראות מדי שבוע איך בנט הנואש מנסה, באמצעות תדרוכים רבים, להטות את הסיקור לטובתו וגם די מצליח, במיוחד לאור הכישלון המהדהד שלו בקורונה.
אמנם, פה ושם, כבר אפשר למצוא ניצני ביקורת עליו כי המציאות מדברת בעד עצמה, אבל הטונים עדינים עד מתנצלים.

אז הנה מה שקרה בעיתון הבית של בנט, ה"נוניתון" ("ידיעות אחרונות"), בסופ"ש: עמית סגל, נחום ברנע ונדב איל – מנסים להכשיר את כישלונו של בנט בקורונה…

***

עמית סגל: "בנט מחליף ווטאספים עם בוריס גו'נסון"

לסגל, זה כבר ברור, יש קו ישיר לבנט ואני מעריך שזה כולל חלופת ווטאספים יומית. ב"אולפן שישי" סגל הציג את בנט כקורבן ש"נותר לבד" אחרי שנזנח ע"י לפיד וגנץ, כאילו הטיפול הכושל בקורונה לא רשום על שמו.

ב"ידיעות אחרונות" הוא מנפח את תדמית ה"חשוב" של בנט:

"בוריס ג'ונסון מנהל עם בנט התכתבות ווטאספ יומית שבה הוא עוקב בעניין אחרי 'מבצע בוסטר'" (מה רלוונטי במידע הזה? רלוונטי יותר שהנתונים בימים האחרונים בבריטניה לא מעודדים אבל את זה סגל לא טורח לבדוק).

אחר כך תודרך סגל לכתוב שהדברים שאמר דרעי על בנט ("חלם לנאום באו"ם כראש ממשלה כדי שמדינות העולם יתמכו בישראל) "לא מדוייקים בלשון המעטה". אמר ולא יסף, העיקר לשרת את בנט (שוב, מה רלוונטי באין-מידע הזה?).

נדב איל: "תקציב מרובה ברפורמות, כמותו לא נראה שנים רבות"

נדב איל הוא אחד מגדולי השרלטנים בעיתונות הישראלית, כשהוא עושה עצמו מבין גדול בה-כ-ל, גם בכלכלה – תחום שאין לו בו מושג.

את אחד הקטעים שלו הוא פותח במשפט השקרי על

"תקציב מרובה ברפורמות, כמותו לא נראה שנים רבות, עבר את השרים כמו סכין חמים בחמאה רכה".

מדובר בתיאור מטופש ומנותק לחלוטין מן המצאות – זהו הרי תקציב גזירות מרובות על השכבות החלשות ומעמד הביניים, אבל איל מתחמק מלכתוב על כך כדי להגן על בנט.

ובנוגע לכישלון של בנט בקורונה, נדב איל, מנסה לעדן את הביקורת:

"בנט העדיף בשבועות האחרונים להאזין למומחים האופטימיים יותר, להתמקד בנזק הכלכלי ולהימנע ממלחמות עם שריו".

נחום ברנע: "ההודאה באי-הידיעה היא אחד המאפיינים הראויים לשבח בממשלה הנוכחית"

ברנע ממשיך במסורת ההחנפה לבנט וממשיך לקבל ממנו תדרוכים: "ההודאה באי-הידיעה היא אחד המאפיינים הראויים לשבח בממשלה הנוכחית. בנט והורביץ מצליחים בינתיים לעבוד יחד. הם מדברים בטלפון שלוש-ארבע פעמים ביום ונפגשים בישיבה היומית של קבינט הקורונה. בנט נמנע מלכפות את דעתו. הוא שומע, מתייעץ, נכנס לפרטי-פרטים. הדיונים לגמרי ענייניים, נקיים משיקולים מגזריים ופוליטיים".

האמת הפוכה לגמרי: בנט זרק את כל ההמלצות של אנשי המקצוע ממשרד הבריאות לפח והעדיף שיקולים פוליטיים (הישרדותו כראש הממשלה).

ואז ברנע עובר לטנף על נתניהו כהרגלו.

***

פרשת הפדופילים: השקרים של הפרקליטות – על מי היא מנסה להגן?

במהלך השבת קראתי את כתב האישום בפרשת הפדופילים נגד אלעד בן נון והזדעזעתי מחומרת הפרשה.

ראשית, מנוסח כתב האישום נראה כי לא מדובר רק ב-34 גברים החשודים בפדופיליה אלא הרבה יותר מזה.

שנית, כתב האישום נגד בן נון מדבר בעד עצמו:

"בן נון הציג את עצמו באתרים ציבוריים להתכתבות באינטרנט (צ'אט) כבגיר או בגירה צעירה. הוא יצר קשר עם גבר כלשהו. בן נון והגבר החליפו מספרי טלפון נייד ועברו באופן מיידי להתכתבות באמצעות אפליקציית ווטס-אפ. ההתכתבות נשאה אופי מיני, כאשר בן נון, אשר הציג עצמו כצעיר/ה, מסר כי הוא מעניין לקיים יחסי מין עם הגבר, לעיתים בתשלום.
בן נון קבע עם הגבר נקודת מפגש – בית הגבר, או בית הצעיר/ה – וזאת לצורך קיום יחסי מין. במהלך ההתכתבות, בשלבים משתנים (לעיתים כאשר הגבר כבר במקום המפגש), מסר בן נון לגבר פרטים שונים אודותיו וכן מסר כי למעשה הוא בן 15 או 15.5.
כאשר הגיע הגבר למקום המפגש, כתב לו בן נון, כי הוא מתעכב בתואנה כלשהי. או אז, כאשר הגבר מחכה לצעיר/ה, הגיח מולו הנאשם והציג עצמו כ'איציק', אשר עובד במשרד העוסק באיתור פדופילים. בן נון מסר כי הגבר 'נתפס' וכי כל התקשורת עם הגבר מתועדת, לרבות הגעתו למקום ורצונו לקיים יחסי מין עם קטין. בן נון מסר כי מידע זה יפורסם ברשתות החברתיות ויועבר המשטרה".

בהמשך כתב האישום מתואר איך סחט בן נון כספית את כל הגברים.
ברור שבן נון לא צדיק גדול וסחט באיומים את הגברים. אלא שהוא לא סחט אנשים תמימים במיוחד, הם היו מודעים לחלוטין למפגשים איתו וגם לגילו – וזאת על-פי התיאור של 34 המקרים המיוחסים לבן נון בכתב האישום.

כאמור, בכתב האישום מתוארים המפגשים עם הגברים בשמם בראשי תיבות וחלקם אף העידו במשפטו של בן נון.

בחלק גדול מהמקרים מתואר כיצד בן נון אמר שהוא בן 15 או 15.5 והגברים לא נסוגו מהכוונה להיפגש איתו (למעט מקרים בודדים). כלומר, היה פה בסיס להמשך ההליכים המשפטיים נגד אותם פדופילים לכאורה, אך המשטרה-פרקליטות נמנעה מכך משום מה ונתנה להם חיסיון.

***

אתמול בפייסבוק של אלי
13:31 -> * -> 09:38 -> 10:28 -> 12:48 -> 15:59 -> 18:38 -> 18:50 -> 21:18 -> 22:12 -> 23:28

מאמרים אחרונים

ליאת בן ארי (צילום: אלי ציפורי

העד סער שפירא: 56 פעמים "לא זוכר". חוקרים את החוקרים

כך עבד ארגון הפשע של הפרקליטות וליאת בן ארי בתיקי נתניהו: ניסיון להסיר את החיסיון בין עו"ד שמרון לנתניהו בניגוד לחוק, הנחות סלב לח"כ איתן כבל למרות ששיקר והחליף גרסאות – ואמונה עיוורת בגרסתה של הדס קליין בלי לבדוק אותה כלל

הקליקו לתוכן »
עידן אדירם, הדס קליין (צילום: אלי ציפורי)

למה לא בדקו את גרסתה של הדס קליין?

כך נתפר תיק 1000 ❗ חוקר המשטרה עידן אדירם מודה: גרסת הדס קליין לא נבדקה כלל, למרות שהיו אינדיקציות שלא היה קו אספקה שוטף. עו"ד חדד: "אצל הדס קליין לא בודקים כלום. אצל אחרים בדיקה קפדנית. לדוד שמרון בדקתם איפה קנה ושילם על חנייה, קפה והמבורגר"

הקליקו לתוכן »