יומן הבוקר
רינה מצליח, עמית סגל, נדב אייל (ויקיפדיה)
מה שקורה ב"עיתונות" בכל סוף שבוע זה לא רק מביך, אלא זה גם סוג של פשע עיתונאי. למרות מחדלי הענק של בנט בטיפול בקורונה – אין לזה כמעט שום זכר באולפנים. התקשורת בוגדת

מה שקורה ב"עיתונות" בכל סוף שבוע זה לא רק מביך, אלא זה גם סוג של פשע עיתונאי. למרות מחדלי הענק של בנט בטיפול בקורונה – אין לזה כמעט שום זכר באולפנים. התקשורת בוגדת בצופיה, בוגדת באמת, בוגדת בזכות הציבור לדעת.

ככל שזה נוגע לבנט המילה "מחדל" נעלמה. המילה "כישלון" נעלמה. במקום זה יש הבנה והכלה של המתים ושל צעדי בנט ה"אמיצים" וה"דרמטיים". פתאום כולם מסכימים שצריך להכיל את המתים, שצריך לחיות לצד המגיפה, שבנט מקבל החלטות אמיצות ולא פופולאריות.

 מי שמוביל את הנדסת התודעה הבוטה והשקרית הזו הם בעיקר שניים – ה"נוניתון" ו"אלג'זירה 12" – שעמית סגל עובד בשניהם. אין פלא ששני כלי התקשורת התעלמו לחלוטין מהדיל המושחת בין בנט לבתי החולים – כסף תמורת שתיקה – בעוד הדיווחים על עומסים בבתי החולים ממלאים את הרשתות החברתיות.

ככל שמחדליו נערמים – ליקוקיאדת בנט בשיאה.

אספתי בשבילכם את הנדסת התודעה של התשקורת בסוף השבוע:

***

עמית סגל בענייני הימורי בנט

סגל מריץ את התיזה המופרכת שלפיה בנט לקח את "הימור חייו". ראשית, מי שהחליט על חיסון שלישי הוא משרד הבריאות ולא בנט. שנית, בנט דחה את כל ההמלצות של משרד הבריאות להגבלות וגלגל את אנשי המקצוע מהמדרגות במשך של כחודש וחצי.
זה לא הימור חייו, זה הימור על החיים של האזרחים שמתים בגלל ה"הימורים" שלו. זה המחדל הענק של בנט – אבל סגל לא מסוגל לגלגל על לשונו את המילה "בנט" ו"מחדל" יחדיו.

ומה טורח להדגיש סגל בעוד תדרוך שקיבל מבנט? שהנוכל הורה "להקים מערך להתמודדות עם וריאנט לא מוכר – כזה שיפגע בצעירים, או שיהיה עמיד לחיסונים, או שיתפשט בקצב מהיר עוד יותר".

בנט לא ניצח את המגפה הנוכחית, למרות שהבטיח, והוא כבר נושא עיניו לניצחון על מגיפה שלא קיימת. מדהים ומביך!

רינה מצליח מאדירה את בנט לגיבור על

"ההחלטה של בנט היא הרבה יותר דרמטית והרבה יותר קשה בקשר לחיסון שלישי. ההחלטות של הממשלה הזו הן הרבה יותר מורכבות וקשות מאשר הממשלה הקודמת".

שקרים גסים: הראשון, שתוקן ע"י ד"ר שרון אלרעי פרייס באולפן – בנט לא קיבל את ההחלטה על חיסון שלישי; השני – איך יכול להיות שההחלטות של ממשלת בנט יותר מורכבות ויותר קשות כשיש חיסונים בנמצא (שהוזמנו ע"י נתניהו) בעוד אצל נתניהו לא היו לאורך זמן רב חיסונים בכלל?

דפנה ליאל מתחנפת לבנט

"בנט מקבל נקודות על נחישות, מסירות והשקעה".

באמת?! אחרי חודשיים בלבד בתפקיד יוצאים לחופשה באמצע המגיפה? זו "מסירות והשקעה"?

נחום ברנע מאשים את התקשורת(!) בעיסוק באמירות של שקד

"העיסוק בנראות, בהיעדרות של לפיד או בפליטת הפה של שקד, חשוב מהעיסוק במהות… קשה לסיקור שפוי של מגיפה".

מעניין, בעידן נתניהו עסק ברנע ללא ספק ב"נראות" לדבריו, עכשיו הוא מבקש מהתקשורת לא להתעסק במחדלים של לפיד, שקד ובנט.

ומה יש לו לאמר להגנתה של שקד:

"את המסר, שחייבים להכיל את העובדה שיש ויהיו מתים במגיפה, היא הייתה אמורה להעביר בשיחות רקע, בראיון. היא קלקלה לעצמה והזיקה לבנט… בנט צודק: מחמאות הוא לא יקבל בסיפור הזה. כל מה שנותר לו לעשות הוא לנהל אותו כמיטב יכולתו ולצפות שהבוסטר יעבוד".

אז בשביל ברנע, בנט "עושה כמיטב יכולתו" – אין מחדלים, אין כשלונות. בנט הוא אחלה שעושה כמיטב יכולתו.

נדב איל מתעלם מבנט – כאילו הוא בעל הסמכות אבל בלי אחריות

לאחד מגדולי השרלטנים בעיתונות הישראלית אין בכלל יכולת להוציא את המילה "בנט" מהמקלדת בטורו ב"נוניתון" – בשבילו זו ה"ממשלה", כאילו של"ממשלה" אין ראש ממשלה ושמו בנט.
אם זה היה נתניהו – סמכו על איל שהיה מזכיר אותו שוב ושוב. מה שדחוף לאיל, לעומת זאת, היה לבקר את הליכוד:

"איש מבכירי הליכוד לא הביע עד השבוע תמיכה קלה שבקלות בדרישות להגבלות. ולמה להם לעשות את זה? הליכודניקים פוחדים מהתגובה הציבורית בדיוק כמו בקואוליציה".

רגע, מי בשלטון כרגע?

בן כספית בשיר הלל לבנט

"בנט עובד כמו משוגע. בניגוד למה שמצטייר כלפי חוץ, יש לו תוכנית סדורה, מורכבת, אמיצה, אולי קצת אמיצה מדי. בנט קיבל החלטה די מדהימה שמכילה הימור לא פשוט. הוא מסתכל בלבן של העיניים של ה-R, מקדם ההדבקה המפורסם, ונשבע למעוך אותו בלי לפגוע במשק".

ובהמשך יש תדרוך מבנט שנתניהו בכלל הוא האחראי לזן הדלתא.

נו, די צפוי.

***

סופ"ש בפייסבוק של אלי
12:38 -> 13:31 -> 13:42 -> 14:21 -> 14:37 -> 21:24 -> 21:38 * 10:30 -> 11:11 -> 13:03 -> 13:55 -> 18:33 -> 20:35 -> 20:53 -> 22:00

מאמרים אחרונים

עו"ד חדד, ליאת בן ארי (צילום: אלי ציפורי)

עכשיו ליאת בן ארי שמה גם את עו"ד חדד על הכוונת

ליאת בן ארי יורדת לשפל המדרגה: השופר שלה "אור כרמי" טען שתיקי האלפים הם התיק הראשון בחייו של עו"ד עמית חדד בו הוא מנהל הוכחות. העובדות: חדד הוביל רק לאחרונה לזיכוי שני שוטרים אחרי שמח"ש (הפרקליטות) הגישה נגדם כתב אישום

הקליקו לתוכן »