גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 07.05.2021

חיים רמון, עו"ד כנרת בראשי, השופט בדימוס הרן פינשטין, סטלה קורין ליבר, אבי וייס, דורון כהן עורך 'מעריב', עירית אבישר
אלי ציפורי, גלי ישראל

חיים רמון: "בנט אמר שיהיה כאוס אם יהיו בחירות חמישיות? חשבתי הלילה שאולי הוא צודק. ואם הוא צודק שיבוא ללפיד ויגיד לו שהוא מוותר על ראשות הממשלה כי המשותפת אמרה שתתנגד לבנט כרה"מ. אבל לבנט חשוב יותר להיות רה"מ מאשר הכאוס. אני מעריך שממשלת השעטנז הזו לא תקום; אנשים מוכנים לותר על כל צלם אנוש אידיאולוגי".

כנרת בראשי: "תקליט אותי: אם ממשלת בנט-לפיד תקום היא לא תחזיק מעמד ונתניהו יקבל בבחירות הבאות 45 מנדטים; עיתונאים לשעבר ינהלו את המדינה רק בגלל שהם שונאים את נתניהו? בנט עומד לחתום על תעודת הפטירה הפוליטית שלו".

השופט בדימוס הרן פינשטין: "לבג"צ היתה הסמכות המשפטית לגלגל מהמדרגות את עתירת המתנגדים להפקעת שטח קבר הרשב"י במירון אבל הוא רוצה כוח והשפעה. תיקון חוק השפיטה היה חוסך אלפי עתירות מיותרות בשנים האחרונות; ועדת חקירה ממלכתית לאסון במירון היא מיותרת והתוצאה שלה תהיה אפס. צריך למנות בודק שיגיש מסקנות תוך חודש ולפצות את המשפחות".

סטלה קורין ליבר על העיוותים בהחלטות של בתי המשפט והפרקליטות בעונשים על גננות מתעללות.

אבי וייס על הקריסה של הפרקליטות עם אילן ישועה ואיך הוא נתפס משקר פעם אחר פעם על דוכן העדים.

דורון כהן, עורך "מעריב", מבכה את מה שקורה בתקשורת: "זו שטיפת מוח מטורפת, פצצות על מוח שלנו".

עירית אבישר על כניסת הארנקים הדיגיטליים לעולם התשלומים; מתחילים להיפרד מכרטיסי הפלסטיק.

מה חדש?

גידי וייץ (צילום מהטלוויזיה)

יומן הבוקר 03.07.2022

לפתע, בסוף שבוע אחד, "העיתונאי" גידי וייץ מפרסם שני מאמרים על משפט נתניהו תיק 1000. הוא לא באמת עוקב אחרי המשפט, אבל הוא מושקע בכתב האישום. ולכן שני המאמרים נועדו להעלים מידע יותר מאשר לחשוף מידע. זאת לא עיתונות, זאת רמאות

הקליקו לתוכן »