גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 14.05.2021

אלוף במילואים דן ביטון, חיים רמון, עו"ד ציון אמיר, עו"ד כנרת בראשי, עו"ד אייל בסרגליק, סטלה קורין ליבר
אלי ציפורי, גלי ישראל

האלוף במילואים דן ביטון בניתוח מרתק: "נתניהו עושה שח-מט לחמאס – כל מי שמבין ביטחון יודע זאת; האינטרס החיוני והקיומי של ישראל זה איראן – וכל מה שקורה בעזה נגזר מזה; לא צריך להקשיב למתלהמים בנט, ליברמן ולפיד".

חיים רמון: "אהוד ברק מדבר? בעופרת יצוקה היינו 2 ק"מ מראשי החמאס שהסתתרו בבית חולים. היינו יכולים לחסל אותם אבל שר הביטחון התנגד, שרת החוץ ליבני התנגדה, ראש הממשלה אולמרט חשש ומאוחר יותר הצטער על כך".

עו"ד ציון אמיר, על סגירת תיקו של לקוחו האלוף במילואים אליעזר מרום בפרשת הצוללות "עשו לו לינץ משפטי ותקשורתי. רביב דרוקר ובן כספית מיקמו אותו בראש רשימת החשודים כשהם מכוונים יותר גבוה – לנתניהו. הציגו אותו כאחרון הבוגדים. חייו עברו טלטלה עזה והוא נפגע בריאותית".

כנרת בראשי על יונית לוי: "היא הפכה את הלינץ' בבת ים לחזות הכל. נרצח ילד בן 5 בשדרות! והיא בשלה. זה טירוף מערכות, זו הסתה וזו התססה! מה שקרה בבת ים מזעזע אבל מה מה שיונית לוי עשתה זו שערורייה ואף אחד לא עצר את זה".

עו"ד אייל בסרגליק על האסון במירון והאחרים לו וגם תוקף בחריפות את שי ניצן על ריבוי עדי המדינה כשיטה להפללה.

סטלה קורין ליבר מפריכה את התירוצים שאין תקציבים למשטרה וגם על המשפטים החוזרים המעטים בישראל ואחוזי ההרשעה הגבוהים.

מה חדש?

גידי וייץ (צילום מהטלוויזיה)

יומן הבוקר 03.07.2022

לפתע, בסוף שבוע אחד, "העיתונאי" גידי וייץ מפרסם שני מאמרים על משפט נתניהו תיק 1000. הוא לא באמת עוקב אחרי המשפט, אבל הוא מושקע בכתב האישום. ולכן שני המאמרים נועדו להעלים מידע יותר מאשר לחשוף מידע. זאת לא עיתונות, זאת רמאות

הקליקו לתוכן »