גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 14.05.2021

אלוף במילואים דן ביטון, חיים רמון, עו"ד ציון אמיר, עו"ד כנרת בראשי, עו"ד אייל בסרגליק, סטלה קורין ליבר
אלי ציפורי, גלי ישראל

האלוף במילואים דן ביטון בניתוח מרתק: "נתניהו עושה שח-מט לחמאס – כל מי שמבין ביטחון יודע זאת; האינטרס החיוני והקיומי של ישראל זה איראן – וכל מה שקורה בעזה נגזר מזה; לא צריך להקשיב למתלהמים בנט, ליברמן ולפיד".

חיים רמון: "אהוד ברק מדבר? בעופרת יצוקה היינו 2 ק"מ מראשי החמאס שהסתתרו בבית חולים. היינו יכולים לחסל אותם אבל שר הביטחון התנגד, שרת החוץ ליבני התנגדה, ראש הממשלה אולמרט חשש ומאוחר יותר הצטער על כך".

עו"ד ציון אמיר, על סגירת תיקו של לקוחו האלוף במילואים אליעזר מרום בפרשת הצוללות "עשו לו לינץ משפטי ותקשורתי. רביב דרוקר ובן כספית מיקמו אותו בראש רשימת החשודים כשהם מכוונים יותר גבוה – לנתניהו. הציגו אותו כאחרון הבוגדים. חייו עברו טלטלה עזה והוא נפגע בריאותית".

כנרת בראשי על יונית לוי: "היא הפכה את הלינץ' בבת ים לחזות הכל. נרצח ילד בן 5 בשדרות! והיא בשלה. זה טירוף מערכות, זו הסתה וזו התססה! מה שקרה בבת ים מזעזע אבל מה מה שיונית לוי עשתה זו שערורייה ואף אחד לא עצר את זה".

עו"ד אייל בסרגליק על האסון במירון והאחרים לו וגם תוקף בחריפות את שי ניצן על ריבוי עדי המדינה כשיטה להפללה.

סטלה קורין ליבר מפריכה את התירוצים שאין תקציבים למשטרה וגם על המשפטים החוזרים המעטים בישראל ואחוזי ההרשעה הגבוהים.

מה חדש?

כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 13.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 27! צו הפגסוס לנתן אשל כדי להאזין לנתניהו – ברנור ניסה להכחיש שהמטרה הייתה להאזין לראש הממשלה, ואז השופט בר-עם נוזף בו: "מטרת הצו זה לאתר שיחות עם ראש הממשלה… איסוף הראיות בנוגע לשיחות וקשר טלפוני עם החשוד העיקרי" (נתניהו)

הקליקו לתוכן »
כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 11.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 26 – הפעלת 'פגסוס' נגד נתן אשל כדי להאזין לנתניהו. עו"ד חדד: צווי פגסוס חתומים על ידי איש מודיעין (כמו שהיה בצו של נתן אשל). ברנור בעוד תשובה מדהימה: מה זה פגסוס? עו"ד חדד: מה זה פגסוס? טוב, בסדר, גם זו תשובה

הקליקו לתוכן »