גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 21.05.2021

אלוף במילואים דן ביטון, עו"ד כנרת בראשי, השופט בדימוס הרן פיינשטיין, חיים רמון, סטלה קורין ליבר, אבי וייס\ עו"ד פיני פישלר
אלי ציפורי, גלי ישראל

האלוף במילואים דן ביטון מסביר למה מבצע שומר חומות הוא הצלחה, איך נסראללה מורתע, כמה נזק נגרם לחמאס, מה הוא אומר לתושבי הדרום ומדוע הוא לא יגיע לאולפנים גם הם יזמינו אותו: "יש להם הבנה של רק לא ביבי".

כנרת בראשי: "יהודים מופלים לרעה לעומת ערבים בתחום האקדמי הכלכלי והתעסוקתי"; ערבים תומכים בבני עמם? מי שותמך ומניף דגלי חמאס – תסתלקו מפה! ואם לא שיסלקו אותם, כולל יהודים שמבצעים לינץ' בערבי".

השופט בדימוס הרן פינשטיין: "אנשי ונשות התקשורת שלנו יצרו ממלכה בפני עצמה בדיוק כמו שופטי העליון. הם מנותקים מהמציאות ומביעים דיעות אישיות; שופטי העליון מפחדים מהתקשורת – אסתר חיות אומרת שנפל עליה עול עם שפע העתירות? גברת, תגידי שנושאים מסויימים לא שפיטים ולכי הביתה ב-3".

חיים רמון: "אני אומר לנתניהו: תן שנה וחצי לבני גנץ בראשות הממשלה. זה הדבר הנכון לעשות, זה הדבר הנכון למדינה וזה גם הדבר הנכון לנתניהו. אבל כמו כל דבר הגיוני שצריך לקרות – אז הוא לא יקרה"; "אני שואל את כולם, גם אותך: 'מה היה קורה עם ת"א היתה חוטפת עשירית ממנה שחוטפת שדרות?".

סטלה קורין ליבר על הדוח הקשה של המבקר על הפרקליטות בנושא תרגילי חקירה והסקת מסקנות מטעויות וכשלונות: "אנחנו נותנים להם כסף – והם נותנים לנו זבל"; "על פי השופט חיים כהן מדובר בפשעי חקירה"

אבי וייס על משפט נתניהו וחשיפת השקרים הרבים של אילן ישועה על דוכן העדים: "אנשים מספרים שהוא היה כמו סדיסט בהתנהגות שלו עם אנשים".

עו"ד פיני פישלר על ההתנפחות של משטרת ישראל בתקציבים ובאנשים במטות ובמחוזות וההתנגדות שלו למינוי קובי שבתאי למפכ"ל בוועדת גולדברג: "הוא העביר מידע לגורם פרטי".

מה חדש?

כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 13.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 27! צו הפגסוס לנתן אשל כדי להאזין לנתניהו – ברנור ניסה להכחיש שהמטרה הייתה להאזין לראש הממשלה, ואז השופט בר-עם נוזף בו: "מטרת הצו זה לאתר שיחות עם ראש הממשלה… איסוף הראיות בנוגע לשיחות וקשר טלפוני עם החשוד העיקרי" (נתניהו)

הקליקו לתוכן »
כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 11.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 26 – הפעלת 'פגסוס' נגד נתן אשל כדי להאזין לנתניהו. עו"ד חדד: צווי פגסוס חתומים על ידי איש מודיעין (כמו שהיה בצו של נתן אשל). ברנור בעוד תשובה מדהימה: מה זה פגסוס? עו"ד חדד: מה זה פגסוס? טוב, בסדר, גם זו תשובה

הקליקו לתוכן »