גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 13.08.2021

אם נגיע לסגר, הסדר שתיקה תמורת כסף, בנט הזיז את הכיפה אחורה, באולפנים נינוחים, הג'וב החדש של הנשיא לשעבר, מריחת תלונות על הטרדות מיניות, "פירות העץ המורעל", איסור הפרסום בפרשת הפדופילים
אלי ציפורי, רדיו גלי ישראל

חיים רמון: ״אם נגיע לסגר – בנט וגם לפיד צריכים להניח את המפתחות. ללפיד נוח שיהיה אבא אחד לכישלון״; ״בנט הוא כמו מהמר שמגדיל את ההימור שלו״; ״התוכנית שלו להגדלת הספיקה בבתי החולים היא פנטזיה שלא תתגשם. המערכת לא מסוגלת להתארגן תוך זמן קצר״.

רן רזניק על חשיפת הסדר השתיקה תמורת כסף: ״זהו שוחד ציבורי ובגידה באמון הציבור, מנהלי בתי החולים מכרו את נשמתם המקצועית תמורת נזיד עדשים״; ״הטיפול בבתי החולים כבר היום לא סביר. מנהל בית חולים אמר לי שלא היה מביא את בני משפחתו לטיפול״.

ד״ר אמיר הלמר, מומחה לשפת גוף: ״שמתם לב שבנט הזיז את הכיפה אחורה? הוא רוצה להראות שהוא פונה לכולם״; ״בנט מזייף, מזיע, לחוץ, לא מסיים משפטים, מגמגם ונתפס כלא אמין. התנהלות בנט לא מתאימה למנהיג, אלא לפקיד אפור. גם הלבוש שלו חנוק, כמו אמא שמלבישה את הילד שלה לקראת חגיגת בר המצווה בכותל״.

כנרת בראשי: "שמת לב שבאולפנים נינוחים? יונית לוי הפסיקה עם הנשימות הכבדות, דנה וייס הפסיקה לצרוח ואיילת שקד רוצה להכיל את המתים. צריך לבעוט את הפוליטיקאים מכל המדרגות, את הדבילים האלה. הם מובילים לאסון"; על פרישת דן אלדד מהפרקליטות: "הוא עבר חיסול ממוקד, לא פשוט לעבוד במערכת מושחתת שאתה איש ישר".

סטלה קורין ליבר על הג'וב החדש של הנשיא לשעבר ריבלין: "הוא מאעכר על"; על חבורת היסמנים שמקיף עצמו ליברמן ועל שיטת ההחזקה בגרון של הפרקליטות – המקרים של אריה דרעי ודוד ביטן: "זה כמו סרט על הגרון שלוחץ ולחוץ כדי להשאיר אותם על אש קטנה".

אבי וייס על שלוש חשיפות מטלטלות במריחת תלונות על הטרדות מיניות והתעמרות בעובדים, כולל בן זוגו של יהונתן תדמור, המחליף של ליאת בן ארי: "הכתובת היא מומי למברגר ושי ניצן".

השופט בדימוס הרן פינשטיין על הצעת החוק של סער בנוגע ל"פירות העץ המורעל"; "זו הצעה לצורך יחסי ציבור, שלא משנה דבר. בלאו הכי כתוב שזה נשאר לשיקול בית המשפט. יש מספיק הלכות בנושא".

עו"ד דוד פורר על הדיון להסרת צו איסור הפרסום בפרשת הפדופילים שיתקיים בשבוע הבא: "הפרקליטות אומרת שנהוג לתת חיסיון? זה לא נכון!"

המונולוג השבועי

לא עושה חשבון לאיילת שקד

בזמנו, גם אני קניתי את התדמית של שקד, אבל צריך להגיד היום זאת בפה מלא: שרה נתניהו צדקה לאורך כל הדרך עם שקד וחברה בנט. הם לא ישרים, לא אמינים, לא הוגנים, לא נאמנים ולא מוכשרים. הם תככנים, חתרנים, מסוכנים וחסרי מעצורים.

אני מאמין בהחלט שהשניים הדליפו את פרשת ביבי טורס לרביב דרוקר, אני מאמין בהחלט שהם חתרו ללא הפסקה נגד נתניהו, תוך יצירת ברית עם אוייביו בתשקורת ובתמורה קיבלו מהם סיקור מלטף.

איילת שקד היתה בין יוזמי חוק ישראל היום, היא התחברה למנדלבליט וגם לשי ניצן ואיפשרה להם לעשות ככל העולה על רוחם במשרד המשפטים. היא גיבתה אותם פעם אחר פעם, מאמינה ביושרתם ובמקצועיותם, למרות שפע של ראיות על תפירת התיקים.

אני גם מאמין ששקד, גם אם בעקיפין, היתה שותפה לתפירת התיקים הללו. בשתיקתה, בגיבוייה, בשיתוף פעולה מאחורי הקלעים עם מעללי מנדלבליט, בן ארי וניצן ואנשי התקשורת שהיו שותפים לתפירה. בנט ושקד רצו בהפלת נתניהו בכל מחיר.

שקד מבלה הרבה יותר בצילומי סטודיו, ראיונות מלוקקים בתקשורת ושמירת קשר עם יושבי האולפנים – מאשר בעשייה למען הציבור. לפעמים זה נראה שהיא דוגמנית הבית של "ידיעות אחרונות".

הריאיון שלה השבוע על "הכלת מתים" היה מכמיר לב. רואים מישהי שנשלחה לדברר את חברה בנט, ובמצוקתה פלטה שטויות מביכות וזלזלה בחיים.

לפיד ברח, ליברמן ברח, סער ברח, מיכאלי ברחה ורק איילת שקד נשלחה להגיד שהתוכנית הגאונית שלהם היא "להכיל את המתים" ולהקריב את החיים.

בנט ושקד "יכילו" ה-כ-ל, כל דבר, כדי שהוא ימשיך להיות ראש ממשלה והיא תעשה הצגות של כאבי בטן.

לכו הביתה, נוכלים.    

מה חדש?

כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 13.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 27! צו הפגסוס לנתן אשל כדי להאזין לנתניהו – ברנור ניסה להכחיש שהמטרה הייתה להאזין לראש הממשלה, ואז השופט בר-עם נוזף בו: "מטרת הצו זה לאתר שיחות עם ראש הממשלה… איסוף הראיות בנוגע לשיחות וקשר טלפוני עם החשוד העיקרי" (נתניהו)

הקליקו לתוכן »
כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 11.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 26 – הפעלת 'פגסוס' נגד נתן אשל כדי להאזין לנתניהו. עו"ד חדד: צווי פגסוס חתומים על ידי איש מודיעין (כמו שהיה בצו של נתן אשל). ברנור בעוד תשובה מדהימה: מה זה פגסוס? עו"ד חדד: מה זה פגסוס? טוב, בסדר, גם זו תשובה

הקליקו לתוכן »