גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 08.10.2021

הנאום הביזארי באו"מ, הפרקליטות נכנסה לפלונטר, בנט לוקח קרדיטים, בנט לא עושה כלום במגזר הערבי, סחבת במערכת המשפט, הקשרים הכספיים בין ישועה להרצוג, משחקי הגבות של בנט
אלי ציפורי, רדיו גלי ישראל

כנרת בראשי: ״שני שופטים מכהנים דיברו אותי על משפט נתניהו ואמרו לי שזו שערוריית השערוריות: ׳אי אפשר להתבסס על עד לא אמין׳״; אביעד גליקמן? מקליד את מה שנותנים לו בפרקליטות, בלי שום ידע, בלי הבנה, הוא לא בוחן ולא מברר. הוא קלדן״.

עו״ד אייל בסרגליק: ״עדות אילן ישועה קרסה. חבל על הזמן שבוזבז על עד פתלתל, שקרן שגם משקר לעצמו; ההתבטאות של השופט בר-עם על אמינות ישועה נאמרת בדרך כלל בהכרעת הדין והפרקליטות צריכה לעשות חשבון נפש וחישוב מסלול מחדש – זו הוגנות ציבורית; גם ההדלפות הן שיבוש חמור מאוד, בזויות ולא חוקתיות; אני מניח שהסבלנות של השופטים תיגמר בשלב מסויים״.

ח״כ עמיחי שקלי על בן כספית ופרסום תמונתו עם מנסור עבאס: ״קשה לשופרות עם עמדות לאומיות מובהקות. בסך הכל שאלתי את עבאס למי אנחנו צריכים להאמין – למה שהוא אומר או לאימן חטיב או וליד טאהא. יש לי ספקות אם העמדות המתונות של עבאס הן אותנטיות. הוא התחמק מתשובה; יש לי חשש שהוא ייקח את המיליארדים לפעולות הסתה״.

פרופ' טליה איינהורן: "ממשלת בנט לא מנסה רק לסתום לי את הפה, אלא גם לאחרים; אין הבטחה שהממשלה הזו לא הפרה, חוץ מבחירות 5; אם אני מהדהדת  ציוצים של משפחה שכולה שבנט רק את דלתו בפניהם לאחר שהצביעה לו – זה ערעור של הלגטימיות של הממשלה? מסכימה איתך שזו סכנה לחופש הביטוי ולדמוקרטיה".

אבי וייס על תעשיית השקרים של אילן ישועה והתרסקות עדותו בתיק 4000 – האיש שעשה בוואלה כבתוך שלו – רק לטובתו האישית.

סטלה קורין ליבר על ההנחות של מערכת אכיפת החוק לעברייני מין – המקרה המצער של יעל ליטל מלניק – שנרצחה ע"י אח בבית חולים פסיכאטרי? האחריות היא גם של משרד הבריאות.

רן רזניק על דעיכת הגל הרביעי של הקורונה ומתי נצטרך חיסון רביעי.

המונולוג השבועי

לא עושה חשבון ליהודית תירוש

תתחילו להתרגל: ליאת בן ארי – אאוט; יהודית תירוש – אין.

במהלך השנים הקרובות תלווה תירוש את משפט נתניהו, היא ולא בן ארי, לטוב ולרע – בעיקר לרע.
היא התובעת הראשית, היא מלווה את הדיונים, היא מתמודדת עם העדים והיא מתמודדת עם פרקליטי נתניהו ואלוביץ'.
מאחוריה יש סוללה של דמוי עיתונאים שרוקדים לפי החליל שלה, מפרסמים רק מה שמתאים לה ומסתירים את מה שלא מתאים לה.

תירוש יחד עם בן ארי ושי ניצן חשבו שמכבש של שטיפת מוח תקשורתית והדלפות פליליות טרם המשפט והגשת כתב אישום יכריע את נתניהו ויוביל אותו לעסקת טיעון. הטעות הזו מתפוצצת עכשיו לתירוש בפנים.

הפרקליטות החליטה להביא בפעם הראשונה בישראל את היחסים התקשורתיים בין כלי מדיה לפוליטיקאים לשדה המגרשים הפלילי. עכשיו אנחנו רואים את פירות הביאושים של ההחלטה הזו, שעלתה למשלם המסים מאות מיליוני שקלים.
זה לא משפט, זה תיק תקשורת על מאחורי הקלעים של המדיה, בדיוק כפי שאפשר לנהל תיק תקשורת על מאחורי הקלעים של הפרקליטות עם שופריה.
היו בטוחים: זה הרבה יותר גרוע.

אחרי שנוכחתי ב-6 דיונים אני יכול לומר לכם בבטחה: אני לא מקנא בכלל בתירוש. היא לא מסוגלת להתמודד עם פרקליטי נתניהו ואלוביץ', היא לא מסוגלת להתמודד עם השופטים, היא לא מסוגלת להתמודד עם עדים לא אמינים שהיא התעקשה לסמוך על עדותם. והיא בעיקר לא מסוגלת להתמודד עם האמת. האגו, הו האגו.

כל שנותר לה הוא לנסות לשבש את החקירה הנגדית, לייצר פרובוקציות לתקשורת, לנסות לשווק את התיזה שהסניגורים מטעים את בית המשפט, לקבל נזיפות מהשופטים, ולתדרך שהמשפט מנוהל רע או שכדאי לנתניהו בכל זאת להסכים לעסקת טיעון.

מי שנחרד משלשלת השקרים שישועה מוציא מפיו, צריך להבין: זו רק תחילת חשיפת תפירת התיקים.

וזה בכלל לא משפטו של נתניהו. זה משפטה של הפרקליטות, של יהודית תירוש, של שי ניצן ושל ליאת בן ארי והכינורות שלהם בתקשורת. האישום: מרמה, הפרת אמונים והפיכה שלטונית.

מה חדש?

השופט בדימוס הרן פינשטיין (אתר בתי המשפט)

יומן הבוקר 24.06.2022

השופט בדימוס הרן פינשטיין, המחזיק בדעות ימניות, הוציא ספר 'הגמילה מהגלימה'. בין השאר הוא מנסח את דעותיו על בג"צ: למה בג"ץ פועל באופן בלתי חוקי ומה צריך לעשות כדי לשנות זאת?

הקליקו לתוכן »