גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 15.10.2021

נותנים לפקיד לקבוע, מחזיקה אותם בגרון בנוגע למנדלבליט, יש משבר פוליטי עמוק, עדותו השקרית של אבירם אלעד, ארה"ב לא תמהר לפעול צבאית, תעשיית הג'ובים במוסדות, חיסול רשות הבדואים
אלי ציפורי, רדיו גלי ישראל

חיים רמון: ״מה, אנחנו השתגענו? נותנים לפקיד לקבוע מי יהיה ראש ממשלה? אני קורא לגדעון סער להתעשת עם הצעות החוק שנולדו משנאת נתניהו. תרפו, זו חקיקה גרועה, זה מאוד פופוליסטי, זה פוגע בדמוקרטיה, פוגע באיזון בין רצון העם לבין המערכת המשפטית שגם כך יוצרת מציאות אנטי דמוקרטית. זו מערכת שמנסה להדריך את הדמוקרטיה כי בשבילה אי אפשר לסמוך על רצון העם״.

כנרת בראשי: ״קידמו עורכת דין בפרקליטות למרות שרכשה דירה שלא כדין בתוכנית מחיר למשתכן, כי היא מחזיקה אותם בגרון בנוגע למנדלבליט״; ״מירב מיכאלי? אני מעדיפה גבר שובניסטי מאשר אותה, שגרמה את הנזק הכי גדול לפמיניזם. איזו עליבות! היא לא נוגעת במחנה שלה ובאנשים עם הדעות הנכונות ונכנסת למחילה".

עו״ד אייל בסרגליק מצטרף לליכוד: ״שיקראו לי איך שיקראו לי, יש פה משבר פוליטי עמוק. אני שואף להיות שר המשפטים״; ״מה שעושה הפרקליטות בריענוני עדים, גם במשפט נתניהו, צריך להיפסק לחלוטין. זה לא תקין וזה שיבוש. אצל העד אבירם אלעד התגלו סתירות בעדותו אחרי שעבר ריענון כולל קווי הגנה וזה בניגוד להנחיות פרקליט המדינה. ריענוני העדים צריכים להיות מצולמים ואז נראה מי יעז בפרקליטות לתדרך את העדים״.

אבי וייס מסכם שבוע במשפט נתניהו עם עדותו השקרית של עד התביעה אבירם אלעד: "בית המשפט היה צריך להגיד לו, יאללה, לך הביתה, עדותך לא שווה דבר. זה קרקס מביש".

אהוד יערי בשיחה מרתקת על סעודיה, איראן, עיראק וירדן: "בנט וביידן היו נחרצים לגבי איראן? אני לא מתרשם מזה. אני לא מאמין שארה"ב תמהר לפעול צבאית נגד איראן"; "הידיעות על התחממות ביחסים בין סעודיה לאיראן הן מגוחכות, שטות גמורה".

סטלה קורין ליבר על תעשיית הג'ובים במוסדות כמו ההסתדרות הציונית, קק"ל, קרן היסוד ועוד; וגם: על הבוס האמיתי של המשק – יו"ר ההסתדרות ארנון בר דוד – "אנחנו יותר גרועים מרוסיה – פוליטברו ובולשביקים"

עקיבא ביגמן על חיסול רשות הבדואים של ממשלת בנט והענקת הסמכויות לרשויות הבדאיות – שטובלת בשחיתות

המונולוג השבועי

לא עושה חשבון לדנה וייס, לאילנה דיין ולמירב מיכאלי

התקשיתי לשמוע השבוע את קולן הברור והצלול של שלוש הפמיניסטיות המזויפות והאינטרסנטיות – גברת וייס וגברת מיכאלי וגברת דיין – בנוגע לאלעזר שטרן ושמעון פרס ז"ל.
אל תצפו מדיין לתחקיר על ההטרדות והפלירטוטים של פרס ז"ל, כפי שעשתה על גנדי. אל תצפו משלושתן להוקעה גורפת וחד משמעית של שטרן ופרס.

יש כאלה שמאותרגים ויש כאלה שמוקעים.

גם אין לי שום ספק ששלושתן ידעו בזמן אמת על הסיפורים של פרס. האם דיין העלתה בדעתה לבדוק את הדברים באמצעות התקציב השמן שיש לה בתוכנית "עובדה"? האם דנה וייס העלתה במוחה את האפשרות שאולי כדאי להרים כמה טלפונים על התנהלות פרס? מה, פתאום. באנשים משלנו, לא נוגעים, לא בודקים, לא מעירים שדים מרבצם. גם אם הם מטרידים נשים, פוגעים בנשים, גורסים תלונות של נשים – לאנשי שלומנו זה מותר והכל נקבר. את פרס הן העלו לדרגת אל עם סידרת ראיונות נוטפי דבש.

אם שטרן ופרס היו פוליטיקאים מהימין – וייס, דיין ומיכאלי היו מצליפות בהם את הרפרטואר הידוע של השמאל: זעזוע עמוק ממעשיהם, קריאה לשלילת תקציבים להנצחתם ופסטיבל של הטפות מוסר.

זה שורש כל הרע בשמאל – המוסר הכפול, הדו-פרצופיות, החלוקה לאלו שמלבינים את כל חטאיהם במכונת הכביסה ומוציאים אותם זכים כשלג ולאלו שזורקים עליהם בוץ מדי יום, לא חשובות העובדות.

הפמיניזם של שלושתן הוא פמיניזם פיקטיבי, מלאכותי, הוא פמיניזם פוליטי של אכיפה בררנית, של שמור לי ושל שמור לך. אין בו צדק, אין בו שוויוניות, יש בו רק הלבנת חטאים של מי שנמצא במחנה הנכון.

זה בדיוק הריקבון התקשורתי שאני מדבר עליו כבר שנים. חבורה יהירה ומתנשאת שעוטפת בצמר גפן מתוק את מי שמתאים לה ותופרת תיקים למי שלא מתאים לה.

יש רק בעיה אחת שהיא עדיין לא הפנימה: הסיפור שלה נגמר, היא הופכת לאט לאט ללא רלוונטית. מרבית הציבור הבין את הזיוף, את הצביעות ואת הרמאות העיתונאית. תם עידן ההסתרה, החל עידן חשיפת אלו שרוצים להסתיר מאיתנו את האמת.

מה חדש?

גידי וייץ (צילום מהטלוויזיה)

יומן הבוקר 03.07.2022

לפתע, בסוף שבוע אחד, "העיתונאי" גידי וייץ מפרסם שני מאמרים על משפט נתניהו תיק 1000. הוא לא באמת עוקב אחרי המשפט, אבל הוא מושקע בכתב האישום. ולכן שני המאמרים נועדו להעלים מידע יותר מאשר לחשוף מידע. זאת לא עיתונות, זאת רמאות

הקליקו לתוכן »