גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 12.11.2021

הכל עובר והעיתונאים ויתרו על האתיקה, מירב מיכאלי ניסתה למנות את אחיותיה לתפקידים ב'העבודה', ניר חפץ יספר סיפורי מעשיות, בייניש גדלה בבית אדום, ביקורת קשה על תקציב המדינה
אלי ציפורי, רדיו גלי ישראל

חיים רמון אחרי הפוסט של יאיר לפיד על התפטרות גיסתו מקק״ל: ״אפילו אריאל שרון לא אותרג ע״י התקשורת כמו לפיד. הכל עובר והעיתונאים ויתרו על האתיקה שלהם העיקר שנתניהו לא יחזור. לפיד מושחת לפי עדותו – זה מטורלל לגמרי. וזה רק מידרדר. הלפידיזם זה התנשאות, נביבות וחוסר מודעות עצמית. לפיד לא שם עליכם, לא מחוייב לכלום, חושב שהכל מותר לו. הלפידיזם הרבה יותר גרוע מהביביזם״.

כנרת בראשי חושפת: ״יש לי מסמכים שמירב מיכאלי ניסתה למנות את שתי אחיותיה לתפקידים במפלגת העבודה; ״המקרים של גל אוחובסקי ואיתי פנקס? יונית לוי היתה צריכה לנשום עמוק, לעשות את הסצינה שלה. העדויות מזעזעות והם יושבים בשקט״; ״ליהי ויאיר לפיד עשו פסטיבל אבל מההתפטרות של קרובת משפחתם מקק״ל. היא רוצה להתנדב? שתלך להתנדב בארגונים שעוזרים לעניים או לחולי סרטן״.

עו״ד אופיר שמשון, המייצג את התובעת על התעמרות נגד מירב מיכאלי: ״היא חושבת שעובדות שלה הן עבדים. היא צורחת עליהן על נרתיק משקפיים עם הערות מיזוגניות״; ״הלקוחה שלי, ד״ר שעבדה 17 שנה כעוזרת פרלמנטרית, נזקקה לטיפולים פסיכיאטריים כדי לחזור למעגל העבודה״; האג׳נדות הפמיניסטיות ונגד התעמרות של מיכאלי זה רק לצרכים תקשורתיים״; ״בעקבות התביעה פנו אליי שתי עובדות בבכי ואמרו שהן מעוניינות להעיד. ענייניתי את ערוצי הטלוויזיה אבל קיבלתי כתף קרה״: ״ליאור שליין הנחית הוראות בשעות לא שעות״; ״מיכאלי ניסתה לדחות ולעכב את את הדיון אבל השופט דחה אותה״.

אבי וייס לקראת עדותו של ניר חפץ: "יספר סיפורי מעשיות ויעיד נגד עצמו. עד עכשיו אין שום דבר נגד נתניהו".

השופט בדימוס הרן פינשטין על דורית ביניש: "היא גדלה בבית אדום, מפא"ינקי"; "היא אומרת שהשיטה לבחירת שופטים הביאה לכרסום קשה על מעמדו של בית המשפט העליון? היא טועה"

פרופ' ירון זליכה מותח ביקורת קשה על תקציב המדינה: "מדובר בשלל גדול של העלאות מיסים בהיקף כולל של 15 מיליארד שקל בניגוד מוחלט למה שהבטיחו בנט, לפיד וליברמן"

המונולוג השבועי

לא עושה חשבון ליאיר לפיד

אחרי שגיסתו החליטה להתפטר מדירקטוריון קק"ל בעקבות מפגן הנפוטיזם של משפחת לפיד – במקום להכות את חטא, עלה היהיר להתקפה נגד "אנשי הספינים והמושחתים".
בפאתוס הלפידי המוכר והנדוש, שמחלק אנשים לבני אור ולבני חושך, לפריביליגים ו-לא פריביליגים, לטהורים ועליונים מול חארות ומגעילים – הוא הכריז שאנשי הספינים והמושחתים ניצחו את הקרב הזה, והוא וחבורתו העליונה יישארו פה כדי לוודא שהרעים לא ינצחו במלחמה.

ואז נזכרתי באמירתו של חיים רמון שלפיד הוא בשבילו הפוליטיקאי המושחת ביותר בישראל. האיש שהבטיח להיות זך וטהור, מגדף את האנשים שביקרו את הנפוטיזם שנחשף אצלו בבית.
אלא שהנפוטיזם עם מינויה הקלוקל של גיסתו, הוא רק קצה הקרחון של לפיד. הנפוטיזם שלו הרבה יותר רחב. המשפחה המורחבת שלו כוללת את "ידיעות אחרונות", את הבעלים נוני מוזס ואת ערוץ 12 ובעל השליטה של הערוץ דודי ורטהיים. אין בכלל ספק, ללפיד יש משפחה רחבה חמה, אוהבת ומלטפת.

היא מאתרגת אותו, עוטפת אותו בצמר גפן מתוק, מעניקה לו סיקור אוהד והפכה איש חלול, רדוד ומסוכן למי שעשוי לעמוד בראש המדינה. בזמנו בממשלת נתניהו, שרי "יש עתיד" העבירו מיליונים בתוכן שיווקי לקבוצת "ידיעות אחרונות"; השבוע התברר שמשרד הרווחה בראשות מאיר כהן מ"יש עתיד" יעביר 700 אלף שקל לערוץ 12 עבור וועידה לציון יום המודעות לאלימות נגד נשים.
ידיעות וערוץ 12 מפנקים את לפיד – שרי יש עתיד מפנקים את כלי התקשורת. אם זה היה נתניהו – חקירה היתה נפתחת מזמן.

אני מחכה בסבלנות לעדות של לפיד בתיק 1000. לעדות השקרית שלו. הוא ניסה להפליל את נתניהו והתברר שהוא זה שנפגש עם מילצ'ן ועורך דינו בביתו בת"א. או אז יתברר, למי שעוד לא מבין זאת, שיהיר לפיד הוא האחרון שיכול לחלק ציונים לאנשים המושחתים.

מה חדש?

גיל ראכלין (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 21.02.2024

כך נתפר תיק 1000 – מופע האימים של החוקר גיל ראכלין; לא בדקתי, לא שמתי לב, זה לא רלבנטי, לא יודע, לא זוכר, תשאל את מומי משולם, והתשובה המדהימה מכולן: "למדתי במשפטים שאם עד אמין – מספיקה עדותו בלבד" (כוונתו הייתה להדס קליין)

הקליקו לתוכן »