גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 10.12.2021

מנדלבליט הצטרף לקיצוניים שבמפגיני בלפור, אפשר להגיד על תיק 4000 ז״ל, בגן ילדים לא עושים טעויות כאלה, ניר חפץ חיסל לגמרי את תיק 4000, הוועדה לבדיקת ההתנהלות מח"ש, התביעה הייצוגית נגד 'הבית היהודי'
אלי ציפורי, רדיו גלי ישראל

חיים רמון: ״מנדלבליט הצטרף לקיצוניים שבמפגיני בלפור. יש לקיצוניים נציג בלשכת היועץ המשפטי לממשלה. מה הוא בעצם אמר? שכל האמצעים כשרים כדי לסלק את נתניהו כיוון שהוא סכנה לדמוקרטיה לדעתו; שבגלל שזה לא הצליח בבחירות, הוא יפעל באמצעות הכוח שלו; שהוא מוכן אפילו לשקר בשביל זה, כפי ששיקר בתרגילי החקירה של חפץ. אלו דברים מזעזעים, מדובר בתובנות פוליטיות. אסור למנדלבליט לעסוק מעתה ואילך בשום נושא של נתניהו, כולל אופן מימון ההגנה במשפטו״.

כנרת בראשי: ״אפשר להגיד על תיק 4000 ז״ל. ניר חפץ אמר שהבית הלבן תדרך עיתונאים בכירים בארץ בתקופת הבחירות של 2015. הבית הלבן תידרך את יונית לוי, דנה וייס, נחום ברנע ועוד נגד נתניהו. זו התערבות בוטה במערכת הבחירות! אסור להם לשדר יותר בישראל. לאן הגענו? שהם נותנים יד להרס מדינת ישראל, למלחמת אחים, בשביל תמונה עלובה עם אובמה העלוב?!״

השופט בדימוס הרן פינשטין: ״מנדלבליט מדבר על סכנה לדמוקרטיה? שיסתכל על עצמו בראי. הוא נחשב הרי מינוי של נתניהו, אז המינוי שלו פסול. אסור לעובד מדינה להביע דעות פוליטיות ופרקליט המדינה צריך לפתוח בחקירה נגדו על הפרת הוראות התקשיר. זה לא ייעשה כמובן. הוא היה ראש הצוות שגיבש את כתב האישום נגד נתניהו. צורת ההכנה שלו היתה רשלנית בלשון המעטה. היתה שם התלהבות, התלהמות וגם שנאה. כתב האישום מדבר על בני משפחתו? מה זה? בגן ילדים לא עושים טעויות כאלה״.

אבי וייס מסכם את שבוע העדות של ניר חפץ: "חיסל לגמרי את תיק 4000".

סטלה קורין ליבר על מח"ש: "בפרקליטות ובבג"ץ נטרלו את הקמת הוועדה לבדיקת ההתנהלות שלה, מח"ש שבראשה היה אמור לעמוד הרן פינשטין"; פינשטין אמר בראיון איתו: "החלטת שופט העליון חנן מלצר לטרפד הוועדה – מסיבות פוליטיות".

אברהם צימרינג, פעיל במפלת הבית היהודי מספר על התביעה הייצוגית שהגיש נגד המפלגה, בנט, שקד והחשב בן ציון ארביב בעקבות אי הסדרים הכספיים: "לא נוותר, אם זה יתמסמס נמשיך לתבוע. המינוי של בן ציון ארביב לתפקיד בכיר בשדרות – תמוה"

המונולוג השבועי

לא עושה חשבון לאביחי מנדלבליט

היועץ המשפטי של ממשלת ישראל איבד עשתונות. הוא רואה בנתניהו כסכנה לדמוקרטיה, הוא מדבר על שינוי ה-DNA של העיתונות ושל מערכת המשפט כאילו הם טאבו שאסור לגעת בהם, כאילו שינוי שלהם הוא סכנה לדמוקרטיה.

הוא מפטפט את עצמו בצורה משיחית כאילו הוא שומר על ה-DNA של העם היהודי ומדינת ישראל המודרנית. הוא מדבר על חסדי שמיים שלכאורה הצילו אותנו מסכנת נתניהו.

ואת כל הדברים האלה הוא אומר בתדרוך בעיתון "הארץ", בנוכחות עשרות איש, עיתון שכרת איתו ברית להדחת נתניהו – הוא סיפק להם תדרוכים מעין אלה ושפע של הדלפות פליליות – והם האיצו בו להגיש כתבי אישום – אותם הם תפרו ביחד.

חסדי שמיים לא היו פה. תפירה מתוכננת של דיקטטורת פקידים בשיתוף פעולה עם עיתונות מושחתת בהחלט היתה פה.

תתפלאו, טוב שהדברים המשיחיים של מנדלבליט יצאו החוצה.

כולם מבינים מעדותו, בקולו שלו, שהוא פעל משיקולים לא מקצועיים ולא ענייניים כדי לבצע הפיכה שלטונית להפיל את נתניהו – וכל האמצעים כשרים לכך.

הדיקטטורה המשפטית של מנדלבליט שיבשה את הדמוקרטיה והפילה ראש ממשלה נבחר.

מנדלבליט גם מאשר בקולו את מה שהעיד ניר חפץ השבוע – שתיק 4000 לא היה בא לאוויר העולם אם נתניהו לא היה בשלטון. שתזת השוחד היא הזויה, פוליטית, שהמוטיבציה היתה של מערכת אכיפת החוק יחד עם התקשורת. שהמשחק היה מכור.

מנדלבליט הוא גם האחרון שיכול לדבר על דמוקרטיה. בדמוקרטיה בריאה פקיד לא יכול לתפור תיקים, במיוחד לאחר שטען בעצמו שתפרו לו תיק והחזיקו אותו בגרונו.

מנדלבליט מבין היטב שתיקי נתניהו מתרסקים ועולים באש. עכשיו הוא רוצה להציל את עצמו, את כבודו ואת תדמיתו וכדי להציל את עצמו ולברוח מהאש הוא מנסה לשבש הליכי משפט. לאותת לשופטים שנתניהו מסוכן לדמוקרטיה ולכן צריך להרשיעו בכל מחיר.

אביחי מנדלבליט עשה פיגוע בדמוקרטיה הישראלית.

מה חדש?

כורש ברנור, הדס קליין (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 24.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 34! הדס קליין התלוותה לחקירתו של מילצ'ן בלוס אנג'לס, לחקירתו באזהרה של מילצ'ן בלונדון, ולמפגש המקדים בשווייץ. עו"ד חדד: עדת תביעה אחת נוסעת להכנה של עד תביעה אחר עד לשווייץ? ברנור: לא הכרתי את זה, עדה לא יכולה להתלוות לחקירה עצמה

הקליקו לתוכן »
כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 23.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 33! איך ידע ברנור על כמויות הסיגרים שעישן נתניהו? ברנור: "היה כל הזמן עשן, אפילו נשרף לו סיגר פעם בחליפה". כמה סיגרים עישן נתניהו ביום? ברנור: 2-4 סיגרים ביום (שקר, אף בן אדם לא יכול לעשן כמות כזו של סיגרים). למה לא בדקו את רכישת הסיגרים ע"י מקורביו? ברנור: "אתה רוצה שאני אבדוק את הקופה הקטנה של ביבי?"

הקליקו לתוכן »