גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 04.02.2022

משפט נתניהו צריך להיעצר, שיטות המאפיה הסיציליאנית, לא צריך בשביל זה חוק פירות העץ המורעל, כל המעורבים בעסק הביש, הכתם הגדול של מנדלבליט, מחדל ממשלת בנט בטיפול בקורונה
אלי ציפורי, רדיו גלי ישראל

חיים רמון: ״משפט נתניהו צריך להיעצר. לאורך כל המשפט נחשפות שערוריות ואירועים פליליים. השבוע זה היה השיא: צריך לחקור את החוקרים ואת כל העבירות הפליליות ובראש העבריינים לכאורה עומד רוני אלשיך, שקיבל כל הזמן גיבוי משי ניצן. לטובת כולם, לטובת המערכת, תעצרו את המשפט ותחקרו, אחרת יהיה פה מרד. מה שקרה פה זה ניסיון לרסק את הדמוקרטיה באמצעים משפטיים״.

כנרת בראשי: ״ליאת בן ארי לא ידעה על הריגול הלא חוקי בתיקי נתניהו? כמו שלא היה לה מושג על עבירות הבנייה שלה? אנחנו משלמים לה 60 אלף שקל בחודש ופנסיה תקציבית בשביל לא לדעת? אם היו שמים את תוכנת הריגול על הטלפון שלה, של שי ניצן ומנדלבליט מדינת ישראל היתה מקבלת את העתקה של שיטות המאפיה הסיציליאנית״.

השופט בדימוס הרן פינשטין: ״אם הפרקליטות ידעה ועצמה עיניים על השימוש הבלתי חוקי בתוכנות ריגול בתיקי נתניהו זו עבירה פלילית שדינה מאסר; אם לא ידעה ולא שאלה – זו הפרת אמונים. כל פרקליט צריך לשאול מאיפה ואיך הגיעו החומרים; שופטים הם גם אנשים – ויש פה עניין של ערכים. בתיקי נתניהו לא השיגו ראיות חפציות באמצעות בלתי חוקיים אלא רכילות בלבד. דינן להתבטל, לא צריך בשביל זה חוק פירות העץ המורעל או שום פרי אחר״.

אבי וייס: "אני מציע לכל המעורבים בעסק הביש של הפרקליטות בתיקי נתניהו לשכור עו"ד – אלשיך, מנדלבליט, ליאת בן ארי, שי ניצן, יהודית תירוש ועוד – אם אכן הם מעורבים בפשעים הללו, יש להעמידם לדין פלילי ולדרוש מאסר מקסימלי – חמש שנות מאסר על פי חוק האזנות סתר ושנתיים עד שלוש מאסר, לפי חוק נתוני תקשורת".

סטלה קורין ליבר על הכתם הגדול של מנדלבליט, הגזענות נגד דרעי והמכתבים המגוחכים של יאיר לפיד לנפתלי בנט

רן רזניק על מחדל ממשלת בנט בטיפול בקורונה: "זו טרגדיה חברתית ובריאותית. לאנשים יש פחות סיכוי לחיות, המספרים של החולים קשה יותר גבוה".

המונולוג השבועי

לא עושה חשבון לגדעון סער

שמעתם את מר סער מתבטא על הפעולות הקרימינליות של משטרת ישראל בליווי החברים שלו הפרקליטות בפעולות הבלתי חוקיות בתיקי נתניהו?

שמעתם את שר המשפטים מדבר על זכויות אדם שנרמסות ע"י אנשי משרד המשפטים, שהוא מופקד עליהם?

שמעתם את האיש הנכלולי הזה על האפשרות שתוקם ועדת חקירה עצמאית לביעור השחיתות במשרד שלו?

מה פתאום!

בינתיים האיש ממנה את החברה שלו ליועצת המשפטית לממשלה, בלי שיהיו לה הכישורים לכך, שולח את מיכל שיר לגבש עוד הצעת חוק אנטי דמוקרטית נגד נתניהו וממשיך לבלות שעות ארוכות בשיחות תדרוך עם שופריו בתקשורת – ואת כל זה הוא עושה עם 0 מנדטים בסקרים ובלי שום מנדט ציבורי.
יש לו מנדט של 5 איש, שקרויים בטעות עיתונאים, שמספקים לו סיקור אוהד והוא מספק להם הדלפות.

גדעון סער הוא האיש המסוכן ביותר לדמוקרטיה הישראלית, האיש שלקח את משרד המשפטים כבן ערובה כדי להגן על טון החמאה שעל ראשו, על התנהלותו ועל מעלליו, שאחראי למינוי המושחת ביותר בהיסטוריה של תפקיד היועץ המשפטי לממשלה, עורכת דין אלמונית שיו"ר ועדת האיתור, נשיא עליון לשעבר, אמר עליה שהיא בלתי כשירה.

ב-27 לפברואר 2013: שמרית מאיר, היום היועצת המדינית של בנט, כותבת כך: "בשולחן שלידי – 2 רל"שיות, שולה זקן סטייל, שופכות את כל הפרטים בענייני סער והמכתב. בן שיחי שאינו דובר את שפתם של הנייטיבז לא מבין מדוע האדמתי".

מדינת ישראל כולה מאדימה ממעלליו של שר המשפטים שלה. האיש הזה חייב להיות מחוץ להשפעה ציבורית.

מה חדש?

כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 13.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 27! צו הפגסוס לנתן אשל כדי להאזין לנתניהו – ברנור ניסה להכחיש שהמטרה הייתה להאזין לראש הממשלה, ואז השופט בר-עם נוזף בו: "מטרת הצו זה לאתר שיחות עם ראש הממשלה… איסוף הראיות בנוגע לשיחות וקשר טלפוני עם החשוד העיקרי" (נתניהו)

הקליקו לתוכן »
כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 11.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 26 – הפעלת 'פגסוס' נגד נתן אשל כדי להאזין לנתניהו. עו"ד חדד: צווי פגסוס חתומים על ידי איש מודיעין (כמו שהיה בצו של נתן אשל). ברנור בעוד תשובה מדהימה: מה זה פגסוס? עו"ד חדד: מה זה פגסוס? טוב, בסדר, גם זו תשובה

הקליקו לתוכן »