גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 18.02.2022

למה לא פונים לחברת NSO? הפרקליטות מדברת על חריגה? לא לתת לחתולים לשמור על השמנת, ליברמן מפחיד אותי, במפלצת של האזנות לא חוקיות, מנגנון החושך
אלי ציפורי, רדיו גלי ישראל

חיים רמון: ״בפרשת פגסוס המשטרה והפרקליטות ביקשו לבדוק מקרי אונס ע״י האנס. הם פנו לאנס וזה חקר וקבע: ׳כן, זה היה קצר, חריג, לא נהניתי, עזבו, זה היה קצר. והיה עוד ניסיון אונס, אבל לא הצלחתי׳. לא להאמין שהם לא פונים לחברת NSO כדי לבדוק וסומכים רק על הבדיקה של האנס״.

השופט בדימוס הרן פינשטיין: ״הפרקליטות מדברת על חריגה? אין דבר כזה! יש עבירה, שמוגדרת כמחדל שדינו ענישה ולכן צריך לחקור אותה. אז גם קבלת סיגרים יכולה להיחשב לפי ההגדרה הזו כ׳תקלה׳ או ׳חריגה׳; הצעתי לצוותי ההגנה: בקשו החלטת ביניים להגנה מן הצדק לאור החריגות הרבות או אל תחקרו את פילבר, כי כך תכשירו את עדותו הפסולה״.

עו״ד אייל בסרגליק: ״כמו שהיתה פרשת קו 300, עכשיו יש את פרשת קו 4000. מספיק מקרה אחד כדי לחקור עצמאית ולבדוק מי נתן את ההנחיה ולא לתת לחתולים לשמור על השמנת. להערכתי יש עוד עשרות מקרים כאלה והשופטים יכולים לתת צו לצרף את NSO לבדיקה. למיטב ידיעתי יש לחברה את המידע״.

כנרת בראשי נגד אביגדור ליברמן: "הוא איש מסוכן, בזוי, שמזכיר לי את רוסיה הצארית. שליט אכזרי ולא אנושי. ליברמן מפחיד אותי"; "עצמאים אומרים לי: אביר קארה נכנס על הגב שלנו לכנסת ועכשיו הוא מקלל אותנו"

אבי וייס מפרט את שורת העבירות שהודו בהן הפרקליטות והמשטרה: "מדובר במפלצת של האזנות לא חוקיות".

סטלה קורין ליבר על מנגנון החושך העצום שמאפשר לפרקליטות ולמשטרה להסתיר את הפעולות העברייניות שלהם: מפרשת משה מזרחי שהאזין בניגוד לחוק ועד לפרשת פגסוס.

המונולוג השבועי

לא עושה חשבון לליאת בן ארי

היא חזרה מן הכפור. קבלו אותה, עבריינית הבנייה שהואילה אתמול, בניגוד למנהגה, לחתום על תגובת הפרקליטות לבית המשפט בעניין השימוש הלא חוקי ברוגלות בתיקי נתניהו.

אז ככה, ליאת אומרת לנו, שלא יכול להיות שהמשטרה תהיה "חשודה", שאסור לפקפק באמינותה ובאמינות הפרקליטות בבדיקה העצמית שעשו. כלומר, בן ארי אומרת לציבור: תקפצו לנו, אסור לחקור את החוקרים והפרקליטים, צריך להאמין להם, ייחשף מה שייחשף – גם אם הם עוברים על החוק – הם מעל לחוק.

אז תראו מה נחשף?

מי אישר בפועל את השימוש הלא חוקי בכלי המשחית של הרוגלה נגד שלמה פילבר ונגד איריס אלוביץ'? ליאת בן ארי.
מי הסתיר זאת מבית המשפט המחוזי ומבית המשפט העליון? ליאת בן ארי.
מי הסתיר זאת מצוותי ההגנה? ליאת בן ארי.
מי הסתיר הר של חומרים מהטלפון של אילן ישועה שהפכו את כל התיזה של כתב האישום? ליאת בן ארי.
מי נאלץ לתקן את כתב האישום הרשלני בהוראת בית המשפט? ליאת בן ארי.
מי ארגן חקירות ואיסוף מידע על נתניהו וסביבתו שלא באישורים מתאימים של היועץ המשפטי לממשלה? ליאת בן ארי.
מי הבטיח לחקור את ההדלפות על ספין הצמיד של שרה נתניהו ולא קיים? ליאת בן ארי.
מי לא בחל בכל דרך כדי לדרוס זכויות של נאשמים כדי להשיג את הראש של נתניהו? ליאת בן ארי.
מי היה אחראי על פעולות חקירה פסולות ובלתי חוקיות שבוצעו כלפי עדים ונחקרים בתיקים? ליאת בן ארי.

ואחרי כל זה ליאת בן ארי לא מבינה למה אנחנו לא מאמינים לה ולא סומכים על הבדיקות שלה, שנועדו לחלץ אותה מהעמדתה לדין על מרמה והפרת אמונים וקשירת קשר להפיכה שלטונית.

מה חדש?

גיל ראכלין (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 21.02.2024

כך נתפר תיק 1000 – מופע האימים של החוקר גיל ראכלין; לא בדקתי, לא שמתי לב, זה לא רלבנטי, לא יודע, לא זוכר, תשאל את מומי משולם, והתשובה המדהימה מכולן: "למדתי במשפטים שאם עד אמין – מספיקה עדותו בלבד" (כוונתו הייתה להדס קליין)

הקליקו לתוכן »