גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 15.07.2022

עדות של רכילאית ממניעים פוליטיים, הם לא רצו להגיע אל האמת, קליין היא סוכנת משטרתית, ליאת בן ארי הפעילה את הדס קליין, הצטברות של דברים חמורים, השתוללות יוקר המחייה
אלי ציפורי, רדיו גלי ישראל

כנרת בראשי: "עדות הדס קליין – עדות של רכילאית ממניעים פוליטיים ברמות הנמוכות ביותר. מספרת סיפורים שאין להם ראיות ובלי תעודות משלוח. אין ביבי כמעט בעדות שלה, רק שרה נתניהו וגם בעלה חבר של יהודה שפר. עמית חדד מפרק אותה".

חיים רמון: "צווי החיפוש נגד הדס קליין לא מומשו? כלל ברזל הוא שהפרקליטות והמשטרה צריכים לעשות הכל כדי להגיע לחקר האמת. התחושה פה שהאמת לא עמדה לנגד עיניהם, הם לא רצו להגיע אל האמת – הם רצו את הראש של נתניהו".

עו"ד טלי גוטליב: "תנחומיי לפרקליטות, אנחנו יודעים שהדס קליין היא סוכנת משטרתית, גם אם אין הסכם. רוצים לאסוף ראיות? לא בחניונים חשוכים אלא במשרדי היחידה החוקרת. הפרקליטות נותנת פה יד לעבירות של הפרת אמונים ושיבוש הליכי משפט".

אבי וייס: "ליאת בן ארי הפעילה את הדס קליין כסוכנת משטרתית, היא ידעה על כך. והכל התחיל מבן כספית, שקליין היתה מקור שלו. איך יכול להיות שהדס קליין הופכת לדירקטורים יחידה בשתי חברות של מילצ'ן חודשיים לפני חקירתה ומחליפה איש עתיר ניסיון כמו זאב פלדמן, סגן נציב מס הכנסה לשעבר?"

השופט בדימוס הרן פינשטין: "זה נדיר מאוד ששופט זורק אזרח באמצע הדיון; כשופט בדימוס הייתי מקבל את בקשת ההגנה מן הצדק בתיק 4000 אם תוגש. יש פה הצטברות של דברים חמורים".

סטלה קורין ליבר על השתוללות יוקר המחייה: "יש לנו כלכלה בולשביקית ויש לנו תקשורת בולשביקית. בגלל זה יוקר המחייה"

המונולוג השבועי

לא עושה חשבון לסוכנת המשטרתית הדס קליין

היא היתה מקור של בן כספית, שהיה מודיע משטרתי ושניהם הובילו את חקירת תיק 1000.

החקירה הראשונה והשנייה של קליין לא תועדו חזותית ולא תומללו במלואן. הטיוטות שופצו על ידה ונגרסו. פוף, נעלמו.

שתי החקירות שלה, בהן נעשה מאמץ להפליל את נתניהו בתיק 1000 בכל מחיר, התנהלו ללא אישור של יועץ משפטי לממשלה כנדרש בחוק יסוד. חוקרים ראש ממשלה וגורסים טיוטות.

החקירה הראשונה התחילה בשיח עם החוקר הבכיר. לזה אין שום תיעוד, שום מילה ושום זכר. הכל בשו-שו.

היא נשלחה או שלחה את עצמה להביא קלסרים של חשבוניות שאינן שייכות לה תוך מצגי שווא שקיבלה אישור ממילצ'ן. זו עבירה פלילית ברישיון משטרתי, אבל להם מותר הכל.

היא נפגשה עם החוקרים ומסרה את הקלסרים בחניון בפארק ברעננה בלי תיעוד מסודר, במה שנראה כמו הפעלת סוכנים משטרתיים ומקורות מודיעיניים.

עם החוקרים היא צחקקה וקיבלה יחס של VIP. הם דיברו על הגנה ועל אותה חזית. ואכן, קליין היתה מוגנת והיתה באותה חזית של המשטרה: להביא את הראש של נתניהו.

צו חיפוש שיצא נגדה על תפיסת מחשבים וסלולרים לא מומש משום מה. היא שילמה במזומן, היא שילמה בכרטיס אשראי שלה, אחד התכשיטים עבר על שמה – אבל בקליין לא נוגעים.

הטלפונים שלה נעלמו, נשברו או התקלקלו בתירוצים מוזרים אבל בקליין לא נוגעים.

היא רצה להתלונן עליי במשטרה אבל השבוע אחד ממקורביה נזרק מבית המשפט לאחר שניסה לשבש הליכי משפט יחד איתה.

אבל קליין מוגנת, היא באותה חזית. החזית של מערכת רקובה שאיבדה כל רסן, שדורסת אנשים חפים מפשעומחבקת אנשים מניפולטיביים וחסרי ערכים מסוגה של קליין.

מה חדש?

כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 13.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 27! צו הפגסוס לנתן אשל כדי להאזין לנתניהו – ברנור ניסה להכחיש שהמטרה הייתה להאזין לראש הממשלה, ואז השופט בר-עם נוזף בו: "מטרת הצו זה לאתר שיחות עם ראש הממשלה… איסוף הראיות בנוגע לשיחות וקשר טלפוני עם החשוד העיקרי" (נתניהו)

הקליקו לתוכן »
כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 11.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 26 – הפעלת 'פגסוס' נגד נתן אשל כדי להאזין לנתניהו. עו"ד חדד: צווי פגסוס חתומים על ידי איש מודיעין (כמו שהיה בצו של נתן אשל). ברנור בעוד תשובה מדהימה: מה זה פגסוס? עו"ד חדד: מה זה פגסוס? טוב, בסדר, גם זו תשובה

הקליקו לתוכן »