מאמרים

עוד הסתרות וסתירות של ליאת בן ארי במשפט נתניהו

בעוד הסערה הפוליטית בעניין הקמת ממשלה מגיעה לשיאה, אני חושף עוד הסתרות של הפרקליטת ועוד סתירות של התובעת במשפט נתניהו, ליאת בן ארי
ניר חפץ
ניר חפץ (ויקיפדיה)

עוד מההסתרות של הפרקליטות

שתי שיחות של ניר חפץ עם חוקריו "נמצאו" לפתע לאחרונה ע"י הפרקליטות, שיחות בהן מתלונן חפץ על הלחץ שמפעילים עליו, באותו נושא שיש עליו צו איסור פרסום (זה היה בתיק אחר).
כל שהותר לפרסום כי במסגרת חקירתו של חפץ, לפני שהפך לעד מדינה בתיק 4000, זומנה דמות לעדות ונשאלה שאלות חודרניות על טיב מערכת יחסיה איתו. זו עוד הוכחה שהפרקליטות מסתירה בצורה מכוונת ושיטתית חומרים המזכים את נתניהו. כזכור, גם פרטי תרגיל החקירה של חפץ לא תוכננו להימסר לפרקליטי נתניהו ואלוביץ' – ונמסרו להם בטעות.

הסתירות של ליאת בן ארי

מחקירתו הנגדית של אילן ישועה (12.5.21) עלה כי אילן ישועה היה מוכן להיחקר באזהרה, אולם איש לא ממש בדק את האופציה הזו, לא עמו, לא עם עורכי דינו ולא סביבו – כמו עובדיו ומכריו.
כלומר, ליאת בן ארי שיקרה בבירור כשטענה בעבר שישועה לא ידבר ולא ישתף פעולה, אם ייחקר באזהרה – וכך היא שכנעה את עו"ד שי ניצן וגם את מנדלבליט, לאשר לה לא לחקור את ישועה באזהרה. מנדלבליט הרחיק לכת וטען בדיונים כי לא עבר שום עבירה ולכן אין מה לחקור אותו באזהרה (כשישועה לא הפסיק להפליל עצמו בחקירתו).

ישועה הרחיב בחקירתו ואמר כי שוחח עם עורכי דינו בטרם נחקר בפעם הראשונה והם הסבירו לו היטב שהוא עלול להיחקר באזהרה וייעצו לו לא לשמור על זכות השתיקה ולמסור בכל מקרה את האמת שלו.
ישועה קיבל את עצתם. אבל במציאות, הוא לא נדרש לעניין זה כי הוא לא נחקר באזהרה בנימוק שקרי שהמציאה בן ארי, ולא בפעם הראשונה (תודה לאבי וייס).

מה חדש?

ליאת בן ארי (צילום: אלי ציפורי

העד סער שפירא: 56 פעמים "לא זוכר". חוקרים את החוקרים

כך עבד ארגון הפשע של הפרקליטות וליאת בן ארי בתיקי נתניהו: ניסיון להסיר את החיסיון בין עו"ד שמרון לנתניהו בניגוד לחוק, הנחות סלב לח"כ איתן כבל למרות ששיקר והחליף גרסאות – ואמונה עיוורת בגרסתה של הדס קליין בלי לבדוק אותה כלל

הקליקו לתוכן »
עידן אדירם, הדס קליין (צילום: אלי ציפורי)

למה לא בדקו את גרסתה של הדס קליין?

כך נתפר תיק 1000 ❗ חוקר המשטרה עידן אדירם מודה: גרסת הדס קליין לא נבדקה כלל, למרות שהיו אינדיקציות שלא היה קו אספקה שוטף. עו"ד חדד: "אצל הדס קליין לא בודקים כלום. אצל אחרים בדיקה קפדנית. לדוד שמרון בדקתם איפה קנה ושילם על חנייה, קפה והמבורגר"

הקליקו לתוכן »