מאמרים

חשיפה! מירי אדלסון: "נוני מוזס? הוא מאפיונר. בטח. לדעתי הוא שולח אנשים"

מתוך הפרוטוקולים של חקירת מירי אדלסון: "ארנון מילצ'ן אמר לי שמוזס יהרוס את ביבי, את שרה ואת הילדים"; איך נעלמה הכספת בביתה של קליין ומה אמר לה מוזס

ממשלת בנט הנוכל היא, בין היתר, הבייבי של נוני מוזס ו"ידיעות אחרונות" – ואפשר לראות זאת בליקוקים הרבים של כותבי העיתון כמו נחום ברנע, עמית סגל, נדב אייל, סימה קדמון לבנט וממשלתו, תוך המצאת בדיות על איך הממשלה "עובדת" בצורה מופלאה לטובת האזרחים.
למעשה, מוזס ו"ידיעות אחרונות" עשו את ה-כ-ל, כדי לסלק את נתניהו מתפקידו תוך שימוש בעיתון לחיסולי חשבונות, תוך רדיפת נתניהו ומשפחתו מדי יום.

הפרוטוקולים של החקירות בתיקי "האלפים" משרטטים בבירור את דמותו של מוזס, האיש שפועל מאחורי הקלעים ואין לו שום בלמים.
במהלך הזמן הקרוב אחשוף כמה קטעים מעדויות של מספר אנשים – שמדברים על מוזס ושיטותיו. זה די מבהיל.

***

אפתח עם הדס קליין, עוזרתו של ארנון מילצ'ן ומי שפיתחה שנאה חולנית לבני הזוג נתניהו.

מסתבר שלקליין היתה היכרות עם נוני מוזס ("מכירה אותו הרבה שנים").
בזמנו, התפרסמו כתבות שקריות על "חדר מתנות" כביכול שיש למשפחת נתניהו אצל מילצ'ן – ומוזס, שימו לב, ביקש לשוחח עם הדס קליין ואמר לה את הדברים הבאים, כך לפי עדותה:

הדס קליין: … ונוני אמר לו למילצ'ן תן לי את הדס רגע, ונוני אמר לי, הדס את חייבת לתעד את כל כמויות… את כל… כמה טלפונים היו לכם היום, ותרשמי שימי לך פתק שימי בכספת. עכשיו, אני נוני מכירה אותו הרבה שנים, הכל בסדר… אבל למה שהוא ידע שיש לי כספת בכלל בבית?

בהמשך:

הדס קליין: "אבל הוא דיבר כאילו הוא יודע על זה… הוא אמר לי, אני אומר לך יום אחד אתם תיקראו למשטרה. וארנון אומר 'את שומעת אותו את שומעת אותו? תעשי מה שנוני אומר לך' ואני מכירה את ההצגות, את ארנון…".

המשמעות:
מוזס מדרבן את הדס קליין לאסוף ראיות נגד בני הזוג נתניהו. ובהמשך מתארת קליין מה התרחש למחרת אותה שיחה עם מוזס.

הדס קליין: "ונוני למחרת בבוקר צלצל אלי… ואמר לי, 'את עשית את מה שביקשתי ממך? את הכנסת לכספת?' עכשיו… אני אגיד לך את האמת – לא עשיתי את זה, על הרישום של השיחות – אבל אמרתי לו כן בטח בטח… (ומוזס אמר):  'אני דואג לך הדס אני מעריך אותך, אני דואג לך'".

ואז, ראו זה פלא, פרצו לביתה של הדס קליין וגנבו לה את הכספת והיא הפנתה את האשם ל… נוני מוזס.

הדס קליין: "ואז למחרת, ואז כמה ימים, כמה זמן אחרי זה גנבו לי את הכספת. חשבתי שזה נוני".

גם מירי אדלסון, הבעלים של "ישראל היום", תיארה בחקירתה את מוזס בקווים דומים:

חוקר: "מפחדים מנוני?"

מירי אדלסון: "בטח. מאפיונר. לדעתי הוא שולח אנשים".

מירי אדלסון גם סיפרה על שיחה עם ארנון מילצ'ן בקשר לכוונה של "ישראל היום" להוציא לאור מוסף שבועי בזמנו:

מירי אדלסון: "אני זוכרת שהייתי בדרך לפגוש את שלדון לאיזה פגישה, וארנון מצלצל – 'מה נשמע וזה, תשמעי מירי, נוני מוזס לא רוצה שתפתחי את מוסף סוף שבוע'.
אז אמרתי לו, מצטערת אני הולכת לפתוח. מה, מה זאת אומרת לא.
'לא, לא את לא מבינה מירי, הוא לא רוצה'. אז אמרתי מי הוא, אלוהים, משהו בנוסח הזה. אז הוא אמר תראי, לא תהיה לו ברירה, הוא יהרוס את ביבי, את שמה את הגב שלו אל הקיר, הוא יהרוס את ביבי, את שרה ואת הילדים".

מה חדש?

ליאת בן ארי (צילום: אלי ציפורי

העד סער שפירא: 56 פעמים "לא זוכר". חוקרים את החוקרים

כך עבד ארגון הפשע של הפרקליטות וליאת בן ארי בתיקי נתניהו: ניסיון להסיר את החיסיון בין עו"ד שמרון לנתניהו בניגוד לחוק, הנחות סלב לח"כ איתן כבל למרות ששיקר והחליף גרסאות – ואמונה עיוורת בגרסתה של הדס קליין בלי לבדוק אותה כלל

הקליקו לתוכן »
עידן אדירם, הדס קליין (צילום: אלי ציפורי)

למה לא בדקו את גרסתה של הדס קליין?

כך נתפר תיק 1000 ❗ חוקר המשטרה עידן אדירם מודה: גרסת הדס קליין לא נבדקה כלל, למרות שהיו אינדיקציות שלא היה קו אספקה שוטף. עו"ד חדד: "אצל הדס קליין לא בודקים כלום. אצל אחרים בדיקה קפדנית. לדוד שמרון בדקתם איפה קנה ושילם על חנייה, קפה והמבורגר"

הקליקו לתוכן »