יומן הבוקר
הדס קליין (צילום: אלי ציפורי)
3 ימים של חקירה ראשית ויום וחצי של חקירה נגדית עברו על הדס קליין. עדותה מלאה סתירות ושנאה. החקירה הנגדית תמשיך השבוע. ריכזתי לכם את 10 השקרים הבולטים בעדותה של הדס קליין עד כה

קל מאוד להבחין שהדס קליין היא עדה לא אמינה. עדותה מלאה סתירות פנימיות, שקרים רבים ועוד נראה איך עדים אחרים סותרים בקטעים מסויימים את הודעותיה במשטרה ועל דוכן העדים.

היא היסטרית מאוד כאשר עו"ד עמית חדד מטיח בה את האמת ואת העובדות ומיד נוטה לסטות הצידה לספורט החביב עליה: טינופים על שרה נתניהו והפלת האחריות של עו"ד בעז בן צור, פרקליטה לשעבר והיום פרקליטו של נתניהו בתיק 4000.
היא לא מצליחה להסתיר את התיעוב שיש לה לשניהם במיוחד – וכמובן לבנימין נתניהו.

המניעים הפוליטיים שלה ברורים: היא היתה חברת מפלגת העבודה, כל המיליה שלה הוא מכת 'רק לא ביבי' והיא ממש לא תמימה כפי שהיא מציגה את עצמה.
מי שמופיעה לאולם הדיונים מלווה ביועץ תקשורת ובמקורב שניסה ללחוש לה תשובות כדי לשבש הליכי משפט לכאורה – היא ממש לא תמימה. קליין בהחלט נושאת על גבה קופת שרצים.

***

אחרי יום וחצי בלבד של חקירה נגדית, מתוך 10 ימי חקירות מתוכננים, בחרתי את עשרת השקרים הכי בולטים של קליין. כאמור, היו עשרות שקרים ומאות סתירות בעדותה – אבל אלו הכי בולטים.

1.

👺 השקר: משפחת נתניהו לא הביאה מתנות למילצ'ן ולפאקר זולת מחזיק מפתחות עם דמותו של נתניהו וצעצוע מהפיראט האדום.

😮 האמת: עו"ד חדד הציג שני מקרים של מתנות יחסית יוקרתיות שהעניקה שרה לנתניהו. המקרה הראשון: שרשרת זהב מיוחדת לאמנדה, רעייתו של מילצ'ן, כשאמנדה מילצ'ן ענתה אותה בתמונה משותפת עם שרה נתניהו. המקרה השני: מתנות מיוחדות של יודאיקה לג'יימס פאקר.
במקרה של פאקר קליין היתה מעורבת בעקיפין. פאקר ביקש לשלוח דרכה תודות לשרה נתניהו במילים חמות ("אחותי שרה").
כצפוי, קליין אמרה באופן תמוה שהיא לא זוכרת את המקרה. הזיכרון המתעתע הזה הפך לחד מאוד כשהיא טינפה על שרה נתניהו שוב שוב.

2.

👺 השקר: שרה נתניהו לא העניקה מתנות לקליין.

😮 האמת: נתניהו העניקה לקליין מתנה באחד מימי הולדתה – בושם של דיור. קליין בעצמה הודתה לנתניהו על ה"תשורה" בווטסאפ ששלחה לנתניהו.
כשחדד הציג לה את ההתכתבות קליין שוב היתממה שהיא לא זוכרת ושנתניהו מעולם לא העניקה לה בושם.

3.

👺 השקר: קליין התנדבה מיוזמתה להביא את הקלסרים של החשבוניות לחוקרים.

😮 האמת: מחומרי החקירה שהוצגו ע"י הפרקליטות מתברר פעם אחר פעם, בכתב ידה של קליין עצמה, שהיא עשתה זאת לפי דרישת ובקשת החוקרים במסגרת הפעלתה כסוכנת משטרתית. ההפעלה הזו כללה פגישות מוזרות בחניון "פארק" ברעננה. ובכלל, למה שעדה שאומרת שהאמת היא נר לרגליה והיא מגלה אזרחות למופת, תתנדב לבצע עבירה פלילית לכאורה?

4.

👺 השקר: קליין טענה שהיתה תמיד עם שני אייפונים, ולטענתה כמה ישנים נעלמו כי "התקלקלו" ו"נשברו" והוחלפו בחדשים – ולכן כל ההודעות בהם נעלמו כלא היו ואין גם גיבוי.

😮 האמת: ניחא שהטיעון הזה של היעלמות אייפונים תמוה, אבל מחומרי החקירה עולה שלפחות בשנת 2011 החזיקה קליין גם מכשיר בלקברי, שבזמנו היה המכשיר העסקי הכי יקר והכי טוב שהיה בשוק העולמי.
יתירה מזו: קשה לשבור אותו והוא מסוכנרן קבוע עם הענן והמחשב בו זמנית. כלומר, כל המידע שלה לא הלך לאיבוד מעולם – לא מהסמארטפון ולא מהמחשב.

5.

👺 השקר: קליין טוענת שלא שיתפה פעולה עם המשטרה ולא עשתה איתה יד אחת כדי להפליל את נתניהו בכל מחיר.

😮 האמת: בכמה סרטונים מהחקירות שהוצגו באולם הדיונים אפשר לראות את קליין מאוד נינוחה ומאוד מצוחקקת עם החוקרים. היא גם מדברת איתם על "חזית אחת" ואומרים לה שהיא "מוגנת".
התמונות והתמלולים מדברים בעד עצמם: קליין פעלה יד ביד עם המשטרה והפרקליטות.

6.

👺 השקר: קליין טוענת שוב ושוב שהיא לא התכוונה לפגוע באף אחד ולא רצתה לעשות עוול לאף אחד.

😮 האמת: קראתי חלקים נרחבים מעדותה. גם מי שיושב באולם הדיונים, לבד מכת השופרות של הפרקליטות ושל קליין, מבחין באובססיה של קליין לפגוע באנשים.
היא באה לפגוע גם לפגוע, היא באה לנקום, היא באה לחסל חשבונות – הן עם שרה נתניהו במיוחד והן עם עו"ד בן צור. היא להוטה ממש לעשות זאת, לפלוש לתוך רכילות צהבהבה כדי לספק את יצר הנקם והשנאה שלה ועל מנת לייצר כותרות לתקשורת.

7.

👺 השקר: קליין טוענת שאמרה למילצ'ן שהיא אצל רופא שיניים בכל פעם שהיא נחקרה.

😮 האמת: הטענה הזו לא עלתה ב-10 החקירות שלה, אלא עלתה טענה אחרת: שהיא אצל רופא נשים ועברה הפלה (עוד שקר).
באופן תמוה מאוד הטענה של רופא השיניים עלתה גם אצל גידי וייץ, אחד מה"עיתונאים" המודלפים פלילית של הפרקליטות – עוד לפני שקליין עלתה לעדות(!).
המשמעות היא שהתירוץ של רופא השיניים התעצב/הומצא ע"י קליין יחד עם הפרקליטות – לקראת עדותה.

8.

👺 השקר: קליין טענה בחקירתה הראשית שהיו אצלה בבית שני ארגזי שמפניות "לכל מקרה דחוף".

😮 האמת: בחקירתה הנגדית היא הודתה שביתה הפך ל"מחסן" שמפניות כיוון שיבואן המשקאות המתגורר בהרצליה, דובי פיינטוך, חבר אישי שלה, הביא לה אישית את השמפניות מראשון לציון.

9.

👺 השקר: קליין טענה שרכשה לנתניהו סיגרים במזומן בעשרות אלפי שקלים מהקופה הקטנה של מילצ'ן, מחנות סיגרים ששמה "קבינט" אבל התיעוד נעלם.

😮 האמת: אין שום מצב שבהנהלת חשבונות מסודרת, במיוחד של בעל הון כמו מילצ'ן, תיעודים של קופה קטנה ומשיכות של עשרות אלפי שקלים "נעלמו" כאילו בלעה אותן האדמה ואין לכך שום חשבונית. ואם זה נעשה כך ולא סביר שזה נעשה כך – מדובר בעבירות פליליות לכאורה.

10.

👺 השקר: קליין טוענת כל רכישת הסיגרים של מילצ'ן ופאקר נועדה לנתניהו ורוב רכישת השמפניות (כשני שלישים) נועדה לשרה נתניהו.

😮 האמת: שקר גס שמתבסס על ניחושים פרועים של קליין וחמור מכך: בלי שום תיעוד.
צריך להדגיש זאת שוב ושוב: קליין ו/או אחרים לא תיעדו את "קו האספקה" השוטף כביכול לנתניהו, אין לכך שום ראיות חפציות ובוודאי תעודות משלוח.
אין פלא שהטלפונים של קליין נעלמו ואיתם כל התכתובות שהיא דיברה עליהן; אין פלא שכל תעודות המשלוח של הסחורה נעלמו ולא ברור לאן היא הגיעה בהתחלה (דבר אחד בטוח: הם לא הגיעו לנתניהו).
נשארנו עם חשבוניות של צריכה כללית שחלקה בכלל לא קשור לנתניהו (שתייה אחרת, למשל). אין בכלל ספק: הן קליין והן החוקרים עשו מאמץ עילאי כדי לנפח את היקף השמפניות והסיגרים, למרות שקליין טוענת שהיא לא רצתה לפגוע באף אחד.

מאמרים אחרונים

מיקי גנור (צילום: אלי ציפורי)

משפט "הצוללות": העדות הכי מטלטלת עד כה

מיקי גנור פרץ בבכי כשדיבר על חקירתה של בתו והחלטתה לעזוב את הארץ. נציגי הפרקליטות צחקקו: "חוץ מלאנוס אותי, הם עשו את הכל. הם רצו את הראש של ביבי, הם היו קבלני המשנה של רביב דרוקר. או שאתה הורג את עצמך, או שאתה ממציא סיפורים"

הקליקו לתוכן »
יואב תלם (צילום: אלי ציפורי)

תיק 'הצוללות': החוקר נכנס למקלחת?

יואב תלם נכנס באמצע מקלחת של מיקי גנור ביום השני לחקירתו שבו נחקר עד 4 לפנות בוקר – וניסה להפוך אותו לעד מדינה כשהוא מדבר על "שחיתות שלטונית והון שלטון. קח דף, תחתום עליו ותצא הביתה" (הכוונה לנתניהו); תלם בתגובה: "לא זוכר"

הקליקו לתוכן »
פרח לרנר, לשעבר יועצת לנתניהו (צילום: אלי ציפורי)

תיק 2000: היועצת לשעבר של נתניהו הגיעה לעדות

פרח לרנר, היועצת לשעבר של נתניהו, ריסקה בעדותה את התיאוריות המופרכות של ליאת בן ארי: נתניהו הנחה כל העת לבלום את חוק "ישראל היום". וגם: החיטוט הלא חוקי בטלפון של לרנר, הסתרת מסמכים מזכים בחקירותיה, וניסיון לשתול גרסאות שיפלילו את נתניהו

הקליקו לתוכן »