יומן הבוקר
הדס קליין (צילום: אלי ציפורי)
הדס קליין אמרה על הנהג יונתן חסון שהיא "כמו אמא בשבילו". אם כך הדבר, לא מובן מדוע הדס קליין לא שללה את החשד של אחד מספקי האלכוהול שמדובר בחקירה נגד הנהג. עוד מבט מדהים על העדה המדהימה בכתב האישום המדהים
אחד הספקים חשד שאיסוף החשבוניות הוא חקירה נגד יונתן חסון, נהגו של מילצ'ן
קליין: הספק ניסה להתחכם, עצבן אותי מאוד.
עו"ד חדד: למה לא אמרת לו שאתם לא חושדים ביונתן?
קליין: הייתה לי חרדה גדולה מאוד שמשהו יתפוצץ, פחדתי מאוד משיבוש.
עו"ד חדד: למה זה שיבוש?

עדותה של הדס קליין חשפה אין ספור דברים מדהימים, ואחד מהם נוגע לאיסוף החשבונות על-ידי קליין לאחר שהיא ביקשה זאת משרה שוחט, מנהלת החשבונות של מילצ'ן בתירוץ של ספירת מלאי.

***

בעבר פירטתי איך למעשה קליין התנדבה לדבריה, מיוזמתה, לאסוף ערימת חשבוניות, לארוז אותם בקלסר ולמסור אותם, בכמה מקרים, בשעת ערב מאוחרת לאחד מחוקרי להב 433.

במהלך עדותה נחשף שאחד הספקים, עמית ברזילי (עד תביעה בתיק 1000), חשד שמדובר בבדיקה של אי סדרים הנוגעת ליונתן חסון, נהגו של מילצ'ן ומקורב מאוד לקליין, שאמרה במהלך עדותה שהיא כמו אמא בשבילו.

הנה הקטע המאוד מעניין:

עו"ד חדד: תיכף אנחנו נראה מה הם (המסמכים) מספרים, איזה שירה הם שרים. בואי נראה, את מספרת פה, סיפרת פה בבית המשפט ביחס למסמכים האלו, ביחס לאסופה מס' 5 שאת טרחת להוציא את המסמכים מהמייל, מהמייל שלך, את זוכרת?

קליין: אני זוכרת שאני הדפסתי.

עו"ד חדד: ושלא קיבלת אותם מהספק, את זוכרת את זה?

קליין: זוכרת שאני הדפסתי את הקלסרים, אם היה משהו שקיבלנו בנוסף? לא זוכרת אבל אני זוכרת שאת מרבית הזה ישבתי במדפסת הביתית שלי והדפסתי.

עו"ד חדד: בעדות הראשית שלך את אמרת שהספק שאל את שרה שוחט למה את צריכה את המסמכים והיא לא ידעה מה לענות ולכן הוא…

קליין: זה וויין וייז (wine wise) נכון?

עו"ד חדד: נכון.

קליין: נכון, זה עמית ברזילי, נכון אני הדפסתי אותם, אני הדפסתי אותם.

עו"ד חדד: מצוין, זה מה שהיה? זה מה שהספק שאל?

קליין: כן, כן, הוא שאל אם אנחנו חושדים במשהו, שאם יש אצלנו איזושהי בעיה?

עו"ד חדד: כי זה לא בדיוק מה שאמרת פה בראשית, בראשית את אמרת…

קליין: שדואגים ליונתן אם משהו לא בסדר עם יונתן.

עו"ד חדד: את זה לא סיפרת בראשית, עכשיו את באמת מדייקת, בחקירה שלך בואי נראה מה אמרת, נקריא את זה מהתמליל, נעשה את זה קצר. אני מקריא, את יכולה להקשיב. … ואז את אומרת, נכון, כי אני מצאתי את זה אתמול במייל שלי כי ההוא התחיל להתחכם איתי. ההוא זה?

קליין: עמית ברזילי.

עו"ד חדד: עמית ברזילי, החנות הזאת, זה וויין וייז ואז אמרתי אני לא רוצה יותר מזה כי הוא שאל אותי מה זה? את עושה חקירה על יונתן? את בודקת מה יונתן לקח וזה? אז אמרתי לא מצא חן בעיני שהוא מתחיל לשאול שאלות אז חיפשתי במיילים שלי אבל מה שארנון זה לא מעניין  אותי כי זו באמת צריכה אישית של ארנון מה שאתה אומר פה, נכון?

קליין: נו?

עו"ד חדד: אז הסיפור שלא סיפרת בראשית, אני לא אומר שהסתרת את זה או לא.

קליין: ממש לא.

עו"ד חדד: רק הדבר הזה לא עלה, זה שהספק שאל שאלות מה מטרת הפנייה, הוא שאל אותך האם  אתם עורכים חקירה נגד יונתן (חסון, נהגו של מילצ'ן) נכון?

קליין: כן. כן.

עו"ד חדד: והוא ישר חשב שאתם רוצים לבדוק את יונתן, אם הוא לקח חלק מהמוצרים, זה מה שעלה לו לראש?

קליין: אני אומר לך משהו, עמית ברזילי אני מכירה אותו אבל יונתן הכיר אותו היטב מהאינטראקציה היומיומית באמת שהיו הרבה רכישות והוא בחור נפלא עמית ברזילי, ברגע שהוא העז להגיד יונתן, אי סדרים, אותי זה עצבן מאוד, מאוד.

עו"ד חדד: אני לא שואל אותך למה הספק חשב את מה שהוא חשב אבל זה מה שהוא אמר, את זה אני אשאל אותו כמובן.

קליין: אמת.

עו"ד חדד: בכל מקרה אמרת ואישרת שבעצם מי שלקח את המוצרים זה היה יונתן, האינטראקציה של הספק הייתה עם יונתן לרוב?

קליין: נכון.

עו"ד חדד: דרך אגב, למה במקום לענות לעמית הזה על מה אתה מדבר? אין לנו בעיה עם יונתן, אנחנו לא חושדים בו, מה אתה מקשקש, תביא את המסמכים, למה עזבת את זה והלכת להוציא את המסמכים מהמייל?

קליין: אני אומרת לך שוב הנושא הזה של הבדיקה של המסמכים הייתי מאוד חרדה שמישהו בטעות  יבין משהו, אני עוד פעם אומרת לך, הייתה לי חרדה גדולה מאוד שמשהו יתפוצץ, אני מאוד  פחדתי משיבוש, אומרת את האמת, המשפט הזה שנשאר לי בראש שאת זה אי אפשר יהיה  להוציא אותי.

עו"ד חדד: אבל למה שזה יהיה שיבוש? להגיד לו יונתן…

קליין: כשמתחילים לשאול למה את מוציאה מסמכים, לא, אני גם עניתי לו שאין שום בעיה וזהו, ועזבתי את זה, מה שלקחנו, לקחנו.

מאמרים אחרונים

בנימין נתניהו, איילה חסון (ויקיפדיה)

תופרי התיקים לנתניהו מנסים להכפיש את איילה חסון. אותם אנשים, אותה שיטה

קודם כל מסמנים מטרה, אחר כך מפיקים כתבת השחרה עם ציטוטים אנונימיים, אחר כך מהדהדים את השקר. כך עובדת מכונת התפירה והתעמולה של 'הארץ דה-מרקר'. כך תפרו את 'תיק 4000' וכך "מחפשים" כעת את איילה חסון

הקליקו לתוכן »
בן כספית (צילום מסך טלוויזיה)

10 הערות על המודיע המשטרתי, בן כספית, על זיהום ועל השחתה ערכית של העיתונות

כספית ועוזרת הבית, השנאה לנתניהו, השנאה לאיילה חסון, פרשת הרפז, ההשתעבדות לפוליטיקאים כושלים, הקשרים עם חיים סבן, הבורות בתיק 4000, ניגוד העניינים בתיק 1000, החיטוט בפחי האשפה של הטוויטר, הפלופ הכי גדול בתולדות העיתונות

הקליקו לתוכן »