גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 26.03.2021

חיים רמון, עו"ד כנרת בראשי, ח"כ איתמר בן גביר, סטלה קורין ליבר, ג'לאל בנא, עו"ד אייל בסרגליק, אבי וייס
אלי ציפורי, גלי ישראל

חיים רמון מציע לכולם לגלות אחריות לאומית וללכת להצבעה רק על ראשות הממשלה: "בן כספית ורביב דרוקר מהדהדים את הרעיון להמליך את בנט כראש ממשלת חירום"; "גוש השינוי" – זו מילה מכובסת של השמאל שתמיד ידע לכבס מילים".

כנרת בראשי מציעה לנתניהו לוותר על המנדט כדי לאפשר ל"שלושת הרשגדים בצופים (בנט, לפיד וסער) לנהל את המדינה ואז יהיה קרקס מדהים ויבינו עד נתניהו הוא מנהיג על"; על התנהלות התקשורת: "מבחילה, תת התנהגות"

איתמר בן גביר מתנגד בכל תוקף לשיתוף פעולה עם רע"ם: "אם הימין יילך עם מנסור עבאס הימין יתרסק"; הרעיון של בנט בראש ממשלת חירום? "זה צעד אנטי דמוקרטי".

סטלה קורין ליבר מציעה להתיר את הנדרים של החרמות: "אי אפשר לחסל את נתניהו. הוא סמל של חצי עם"

ג'לאל בנא מסביר מה הדרישות של מנסור עבאס: "ביטחון אישי, הקמת איזורי תעשייה ביישובים ערביים והסדרת ההתיישבות בנגב; אם נתניהו ייתן לו את זה – הוא יילך איתו. הוא לא ציוני ולא יישב בממשלה".

עו"ד אייל בסרגליק מוטרד מאוד מהחלטת הפרקליטות על אפי נווה ועל התנהלות שי ניצן בפרשה כולל המעצר המתוקשר, החסינות לעיתונאית והפגיעה בפרטיות ("הוא לא היה צריך לטפל בתיק").

אבי וייס חושף את כל השקרים, הספינים והמניפולציות של הפרקליטות וליאת בן ארי בנוגע למעמדו הלא ברור של אילן ישועה, כולל שקריו של ישועה עצמו, לקראת עדותו ב-5 לאפריל.

מה חדש?

כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 13.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 27! צו הפגסוס לנתן אשל כדי להאזין לנתניהו – ברנור ניסה להכחיש שהמטרה הייתה להאזין לראש הממשלה, ואז השופט בר-עם נוזף בו: "מטרת הצו זה לאתר שיחות עם ראש הממשלה… איסוף הראיות בנוגע לשיחות וקשר טלפוני עם החשוד העיקרי" (נתניהו)

הקליקו לתוכן »
כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 11.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 26 – הפעלת 'פגסוס' נגד נתן אשל כדי להאזין לנתניהו. עו"ד חדד: צווי פגסוס חתומים על ידי איש מודיעין (כמו שהיה בצו של נתן אשל). ברנור בעוד תשובה מדהימה: מה זה פגסוס? עו"ד חדד: מה זה פגסוס? טוב, בסדר, גם זו תשובה

הקליקו לתוכן »