גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 28.05.2021

חיים רמון, השופט בדימוס הרן פינשטיין, עו"ד אייל ברסגליק, עו"ד ציון אמיר, עו"ד כנרת בראשי, עו"ד גיא אופיר. הפתיח: כתב אישום נגד מנדלבליט, ניצן, בן ארי ויהודית תירוש
אלי ציפורי, גלי ישראל

הפתיח: על כתב האישום נגד מנדלבליט, ניצן, בן ארי ויהודית תירוש

חיים רמון: "העליון של אסתר חיות יותר אקטיביסטי מזה של אהרון ברק. פסקי הדין שלה הם קריעה של הרעיון הדמוקרטי ושל הריבונות ושל ישפוט העם"; הפרקליטות מסתירה חומרים? צריך לחוקק חוק: פרקליט שמסתיר חומרים יעמוד לדין פלילי על שיבוש הליכי משפט. שיטענו שזה היה בתום לב, הם הרי מגחכים שנאשמים טוענים זאת"; "אני מהמר על בחירות חמישיות".

השופט בדימוס הרן פינשטיין: "לבג"ץ אין סמכות לבטל חוק, זה ממוחו הקודח של אהרון ברק. מי שם אותם? הדבר הכי גרוע שיודעים את פסק הדין מראש לפי הרכב השופטים. תן לי את ההרכב ואני אתן לך את התשובה. פגשתי ב-95 אחוז מהמקרים. זה לא ענייני".

עו"ד אייל ברסגליק: "לו הייתי בנעלי פרקליטי נתניהו ואלוביץ' הייתי מבקש לעצור את המשפט עד שיגיעו איליהם כל החומרים. יש פה רשלנות ויש פה הסתרה כפולה. אז אולי קו ההגנה ישתנה עם החומרים החדשים?; "האמירה של יהודית תירוש כאילו המשטרה היא זו שסיווגה את החומרים שהוסתרו כלא רלוונטיים היא חסרת שחר. הפרקליטות היא זה שמסווגת"; "התיזה של הטיית סיקור קרסה".

עו"ד ציון אמיר: "כל פעם אנחנו הסניגורים מופתעים מחדש על הסתרת חומרים. אבל בתיק של ראש ממשלה עם צוות אדיר של חוקרים ותובעים?; "יש מצב שברגע שתיווצר מסה קריטית של דברים כאלה בית המשפט יפשיל שרווליו ויאמר דברים קשים, כולל אפשרות לעצירת ההליך".

עו"ד כנרת בראשי נגד כנס החנופה של אבי חימי למערכת המשפט בשבוע הבא באילת: "הוא לקח את הלשכה כבת ערובה לאינטרסים שלו. צריך להדיח אותו".

אבי וייס מסכם את שבוע החקירה הדרמטי של אילן ישועה כולל החשיפה על יחסיו העסקיים עם טייקון הפרסום אילן שילוח

עו"ד גיא אופיר, המייצג את אישתו של ח"כ איתמר בן גביר וקבוצה של עשרות איש שנחסמו בווטאספ מתכוון לתבוע את פייסבוק בעלת השליטה ומגלה מה איילה בן גביר כתבה בקבוצות: "אני אומר לך, כאיש שמאל, אין פה שום דבר שהוא פלילי או הסתה. הסטטיסטיקה מדברת בעד עצמה: בפייסבוק יש אג'נדה שנוטה יותר לשמאל".

מה חדש?

גידי וייץ (צילום מהטלוויזיה)

יומן הבוקר 03.07.2022

לפתע, בסוף שבוע אחד, "העיתונאי" גידי וייץ מפרסם שני מאמרים על משפט נתניהו תיק 1000. הוא לא באמת עוקב אחרי המשפט, אבל הוא מושקע בכתב האישום. ולכן שני המאמרים נועדו להעלים מידע יותר מאשר לחשוף מידע. זאת לא עיתונות, זאת רמאות

הקליקו לתוכן »