גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 20.08.2021

אם נגיע לסגר, הסדר שתיקה תמורת כסף, בנט הזיז את הכיפה אחורה, באולפנים נינוחים, הג'וב החדש של הנשיא לשעבר, מריחת תלונות על הטרדות מיניות, "פירות העץ המורעל", איסור הפרסום בפרשת הפדופילים
אלי ציפורי, רדיו גלי ישראל

עו״ד מיטל רון: אחת השערוריות החמורות של הפרקליטות בהרשעת שווא: איך הושיבו אדם חף מפשע בכלא לחצי שנה, במעצר בית של 5.5 שנים, הסתירו חומרים במשך 7 שנים ולא אמרו אמת לבית המשפט: עו״ד מיטל רון שמייצגת את הקורבן, על הסיפור המטלטל ועל הקשר של מומי למברגר, המישנה לפרקליט המדינה, למחדל הענק: ״זו רשלנות פושעת״.

חיים רמון: ״בנט אומר שסגר ימוטט את עתיד מדינת ישראל? אלו דברי הבל. אמר שסגר את פרצת נתב״ג? איזה חוסר אמינות! אם נגיע לסגר, ואני נגד סגרים, זה לא מעט בגלל הכישלון שלו מאז שהוא ראש ממשלה. בנט נלחם בסגר לא מסיבות רפואיות אלא מסיבות פוליטיות. אם יהיה סגר זה כישלון קולוסאלי שלו והוא צריך להניח את המפתחות. חודש ספטמבר יהיה שחור, רק לא יודעים עד כמה הוא יהיה שחור״.

כנרת בראשי: ״התנהלות הפרקליטות בתיק זדורוב היא שערורייה. שי ניצן נמצא עדיין בתוך הפרקליטות, רוחו מנשבת שם, אנשיו שם, הוא ממשיך לתדרך עיתונאים. הוא ודינה זילבר שיבשו הליכי משפט בתיק הזה״; ״מירב מיכאלי נכנסה לכנסת על גבן של הנשים. היא הכל, חוץ מפמיניסטית. זו נוכלות פוליטית. היא גם גזענית ברמות״.

רן רזניק, פרשן הבריאות של "ישראל היום": "עדיין יש סיכוי גבוה שנגיע לסגר, למרות האופטימיות של אפקט החיסון השלישי והבלימה המסויימת בחולים הקשים"; "הממשלה וקופות החולים נחלו כישלון חרוץ עם הלא מתחסנים"; "מנהלי ביה"ח שיבא אופטימיים? מנהלי שיבא לא יכולים להבטיח ולדבר על כל המערכת. הם יכולים לדבר רק על בית החולים שלהם. יש עומס אדיר והטיפול לא מיטבי".

אהוד יערי בשיחה מרתקת על אפגניסטן ואיראן: "אם בנט ולפיד הבטיחו בתקיעת יד למימשל האמריקני שישראל לא תעשה דבר בלי תיאום איתם, אני לא בטוח שזה רעיון מחוכם. אין שום ודאות שאיראן רוצה לחזור להסכם הגרעין"; וגם: עד כמה קרובה איראן לפצצה גרעינית.

יואב פרנק שהצליח להוציא את גדעון סער משלוותו: "סער ירק לבאר ממנה הוא שתה. בראיונות איתו הוא שיקר בצורה בוטה, שפת הגוף שלו היתה היסטרית, סער לא נקי, לא חזק ויש לו מה להסתיר"; וגם: על הפרשות החמורות סביב תקווה חדשה והתוכניות לעתיד.

המונולוג השבועי

לא עושה חשבון לגדעון סער ולגאולה אבן

ראיתם את העיניים של גדעון סער השבוע בראיונות המלטפים איתו? פחד אלוהים.
אודי סגל, למשל, שלפני כמה שנים דרש בתוקף לבדוק את כל הסיפורים שמסתובבים על סער, פתאום הפך את עורו והיה עדין מאוד. שאלה מאוד נינוחה על הקמפיין שמתנהל נגד סער הצליחה לסחוט מסער מבט מזרה אימה, ניסיון להסיט את האש כצפוי לנתניהו והאשמת ה"ביביסטים".

איזו צביעות! האיש שאכל שנים ארוכות מכף ידם של ה"ביביסטים", שנבחר בזכותם, שהפך בזכות קולותיהם לבכיר במפלגה, שהחמיא ל"ביביסטים" – תקע להם סכין בגב. כמה רוע, כמה רשעות וכמה נבזות.
זה האיש – בוגדני, חתרן, בחשן ונאמן רק לעיתונאים שמלטפים לו את האגו ומעוותים את דמותו המסוכנת.

יממה למחרת היתה מן הצגה של אישתו, גאולה אבן, בסגנון "תחזיקו אותי" בתאגיד השידור על חשבוננו. פרסומים על התפטרותה הביאו ללחץ שהכוכבת תישאר והיא התרצתה בפני המשכנעים.
בולשיט של דרמה קווין! עם רייטינג של 1% עלוב בתוכניתה, עם עלות שכר של 50 אלף שקל בחודש ועם ניגוד עניינים חמור וזועק לשמיים – היה כבר מזמן צריך להראות לה את הדלת החוצה.

אבן לא מסוגלת אפילו להתאפק ומדי פעם שולחת כמה הערות מרושעות לעבר נציגי הליכוד שהיא מראיינת. בשבילה, הכל דבש בממשלת הנוכלים.

רק במשטרים טוטאליטריים אישתו של שר משפטים מגישה תוכנית חדשות ואיש אינו פוצה פה ומצפצף.

ולזה סער ואבן מכוונים: לשלטון פוליטרוקים, שסביבו חגים לבלרים שעסוקים בהגנה, חיפוי והסתרה על התנהלותם. סער טוען שהוא נקי, שאין לו מה להסתיר, אבל דיבה הוא לא מעז לתבוע על שפע הדברים שמסתובבים עליו ברשתות החברתיות.

מה המסקנה? סער מפחד, וכשהם מפחדים יש להם בהחלט מה להסתיר.

מה חדש?

ליאת בן ארי, יהודית תירוש (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 23.05.2022

צוותי ההגנה במשפט נתניהו השיבו לבקשת הפרקליטות לשנות את כתב האישום בתיק 4000, בעקבות התרסקות התזה המרכזית של "פגישת ההנחיה". המסר: לפרקליטות לא מגיע פרס על כך ששיקרה לבית המשפט. מדובר בשיבוש הליכי משפט ובהפרת אמונים

הקליקו לתוכן »
ליאת בן ארי, יהודית תירוש (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 22.05.2022

את אותם תכסיסים נלוזים בהם השתמשה הפרקליטות בתיק 4000, היא מנסה להביא גם לתיק 1000, עם ספין "הצמיד" של שרה נתניהו. עו"ד עמית חדד, פרקליטו של נתניהו הגיב לעניין אבל התקשורת, כרגיל, התעלמה. אנחנו כאן כדי לתת לכם את מה שהתקשורת מסתירה

הקליקו לתוכן »