גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 14.01.2022

לנתניהו יש שליחות, אם תהיה עסקת טיעון עם נתניהו ברור שתהיה בלי שוחד, החדירה לטלפונים של יועצי נתניהו, ניר שוורץ הסגיר את יהודית תירוש, עסקת שוחד של גדעון סער, חומרת הגל ה-5
אלי ציפורי, רדיו גלי ישראל

כנרת בראשי: ״לנתניהו יש שליחות – לחשוף את ערוותה של המערכת המשפטית שרומסת זכויות אדם. יושבת פרקליטה בכירה, יהודית תירוש, מודעת להטרדות מיניות של המקורבת לניר חפץ, ויסלחו לי על הדימוי, היא יושבת כמו מכשפה מלמעלה, מחככת ידיה בהנאה ואומרת להמשיך. איזה רוע מזוקק!; עסקת טיעון לנתניהו? רק אם יודה בסיגרים ושמפניות בלי קלון – הפרקליטות לא תסכים כי היא יודעת שהוא יחזור לראשות הממשלה לעשות רה-ארגון במערכת״

חיים רמון: ״אם תהיה עסקת טיעון עם נתניהו ברור שתהיה בלי שוחד, אותה עבירה שלא אפשרה לנתניהו לנצח את הבחירות. כולם יודעים שהיא מופרכת והפרקליטות היתה צריכה להוריד ביוזמתה את סעיף השוחד. לדעתי נתניהו יסכים לעסקת טיעון רק אם יחזור לחיים הפוליטיים, אפילו עוד 3 שנים ולכן הפרקליטות בידיים של נתניהו. המשפט יימשך שנים רבות והוא יוכל להתמודד בבחירות; מי שצריך להיות מוטרד במיוחד מעסקה כזו הוא יאיר לפיד״.

סטלה קורין ליבר: ״המסר של פסק הדין בעליון על החדירה לטלפונים של יועצי נתניהו והוא שממשיכים להגן על אנשינו. הם חטאו, הם פשעו, עוברים עבירות פליליות – זה לא חשוב. זו מערכת סגורה ונעולה, אכלו יחד, ילדו יחד, מתלקקים האחד על השני – הם לא יכולים לשפוט את החברים שלהם! ראינו לאן ידיו הארוכות של שי ניצן הגיעו בפרשת הפריצה לטלפונים של אפי נווה – דוד רוזן התייחס לכך בסלחנות״.

אבי וייס מסביר איך חוקר חפץ ניר שוורץ הסגיר את יהודית תירוש ואמיר טבנקין – שישבו לאורך כל החקירות, צפו בהן וידעו על תרגילי החקירה

עו"ד אביעד ויסולי הגיש למשטרה תיק עב כרס עם שמות ומסמכים על פרשת כסרא-סמיע שבעקבותיו נפתח תיק חקירה: "יש פה עסקת שוחד של גדעון סער ושרן השכל".

רן רזניק על חומרת הגל ה-5, מחדל הבדיקות וציון הנכשל לממשלת בנט: "הממשלה למעשה הפריטה את מערך הבדיקות שהיה אמור להיות ציבורי ובחינם כולו".

המונולוג השבועי

לא עושה חשבון לאביחי מנדלבליט

היועץ המשפטי לממשלה יסיים בקרוב 6 שנים של קדנציה.
6 שנים שבהן ירד האמון של המערכת המשפטית לשפל חסר תקדים.
6 שנים של מכת הדלפות פליליות בכדי לחסל אנשים.
6 שנים של השחתת המערכת באמצעות כוח עצום, בלתי מוגבל, בלתי מפוקח.
6 שנים של השחתת התקשורת, של יחסים סימביוטיים מסוכנים לדמוקרטיה.
6 שנים של תפירת תיקים.
6 שנים של אחיזה בגרון.
6 שנים של צווי איסור פרסום דרקוניים.
6 שנים של נסיונות אלימים לסתימת פיות.
6 שנים שבהן נעשתה הפיכה שלטונית.
6 שנים שבהם החליטה החונטה לסלק את נתניהו – ויהי מה, בכל מחיר, רק שילך.

חסדי שמיים אומר מנדלבליט? לא, לא, ממש לא, זה תכנון מהשמיים.
מנדלבליט מסיים את תפקידו לא כיועץ המשפטי לממשלה אלא כראש ההפיכה המשטרית שנעשתה בישראל, כראש המדליפים, כראש המאיימים.

מדובר באירוע היסטורי שבו חבורה של אנשים לוקחת את החוק לידיים, מכופפת את כללי המשחק הדמוקרטיים ולוקחת בשבי פוליטיקאים כדי שירקדו לפי החליל שלה.
החלום הגדול של מנדלבליט זה להגיע לבית המשפט העליון. כנראה שהחלום הזה כבר לא יתגשם.

זה יהיה גם עונשו הגדול של אחד מראשי ההפיכה.

מה חדש?

השופט בדימוס הרן פינשטיין (אתר בתי המשפט)

יומן הבוקר 24.06.2022

השופט בדימוס הרן פינשטיין, המחזיק בדעות ימניות, הוציא ספר 'הגמילה מהגלימה'. בין השאר הוא מנסח את דעותיו על בג"צ: למה בג"ץ פועל באופן בלתי חוקי ומה צריך לעשות כדי לשנות זאת?

הקליקו לתוכן »