גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 11.02.2022

משפט נתניהו צריך להיעצר, שיטות המאפיה הסיציליאנית, לא צריך בשביל זה חוק פירות העץ המורעל, כל המעורבים בעסק הביש, הכתם הגדול של מנדלבליט, מחדל ממשלת בנט בטיפול בקורונה
אלי ציפורי, רדיו גלי ישראל

גדעון לוי: ״היתה אמביציה מטורפת של המשטרה והפרקליטות להפליל את נתניהו מראש. אומרים לי צריך לגלות את האמת. אני אומר להם, אז בשביל האמת אפשר גם לעקור ציפורניים.
צריך לעכב המשפט עד בירור הדברים; בנושא אביתר – לפיד ומיכאלי פחדנים. השמאל נאור בעיני עצמו, לא אכפת לו באמת מהפלסטינים, הוא רק רוצה להיות מרוצה מעצמו״.

חיים רמון: ״מה שלא מדברים עליו זה שמנדלבליט ושי ניצן סרסו את כל גופי הביקורת והחקירה – מח״ש ונציבות התלונות על הפרקליטים – כך שאין מי שיחקור אותם; צריך למנות ועדת בדיקה ממשלתית ובראשה הילה גרסטל וחבר בה דניאל פרידמן כי אחרת לא יהיה אמון ציבורי; הפרקליטות מתבקשת לפנות למנכ״ל NSO – הוא יוכל לשלוף את כל פרטי ההאזנות״.

כנרת בראשי: "יש בישראל טרור משפטי. גורמים עברייניים השתלטו עלינו ואנחנו צריכים להגיד די לטרור. לא יכול להיות שבית משפט העליון יכשיר עבירות של חיפוש לא חוקי בטלפון. נמאס לראות שהם חיים על חשבוננו, עם מאבטחים במיליונים, מורמים מהעם. צריך הפיכה אזרחית, אם זה ימשיך כך אפשר לאמר קדיש על הדמוקרטיה".

השופט בדימוס הרן פינשטין: "השופטים היו צריכים להעיר ליהודית תירוש על כך שהציגה צו חיפוש שאינו בתוקף. היא לא ידעה? בטח שידעה, אבל זו מורשת ברק: היא 'מפרשת' את החוק, אבל יודעת שזה לא חוקי"; וגם: האזנות לא חוקיות היו כבר לפני 60 שנה בלי אישור.

אבי וייס בעוד גילויים חדשים על פרשת הריגול הלא חוקי: "באותו רגע שיהודית תירוש הציגה בבית משפט צו לא חוקי, היא היתה צריכה להיעצר ולהיחקר תחת אזהרה. בדקתי, הצו בוצע והתכתובות שהציגה בבית המשפט הופקו ללא צו".

סטלה קורין ליבר: "בנט מדבר על חוזה חדש בין הממשלה לאזרחים? אני אומרת לו תפסיק עם הבומבות בתקשורת, דבר בצניעות. התוכנית הכלכלית שלו בין 1 ל-10? אני נותנת לה ציון 0.75. התוכנית הזו לא קיזזה אפילו את העלאת המיסים של ממשלתו"

המונולוג השבועי

לא עושה לדמותם שלושת הקופים כפי שהיא מצטיירת מהתנהלותם של אלשיך, מנדלבליט, שי ניצן, ליאת בן ארי, יהודית תירוש בפרשת האזנות הסתר

מנדלבליט אומר לא אישרתי, לא ידעתי, לא שמעתי – אלשיך והמשטרה איבדו את הברקסים. רגע, אבל מנדלבליט היה אמור לבדוק את כל הצווים מדי חודש, בצורה שוטפת. אם לא בדק, גרוע מאוד; אם בדק ועצם עיניים – עוד יודע גרוע. האחריות היא גם שלו.

אלשיך אומר לא היו דברים מעולם. הכל תחת פיקוח, אישור וצווי חיפוש. כן, הבעיה היא שאף אחד לא בדק את הצווים ואם היה בודק את הצווים היה מגלה שחלקם שקריים וחלקם בכלל לא תקפים למעשים שהם ממילא לא חוקיים.

יהודית תירוש אומרת לא ידעתי לא ראיתי לא שמעתי. היא מטילה את האשמה על היחידות החוקרות – רשות ני"ע והמשטרה. רגע, רגע, איך לא ידע ולא ראית ולא שמעת אם עבדת יד ביד עם רשות ני"ע ועם המשטרה, צפית בחקירות אונליין וישבת בישיבות יומיות עם בכירי המשטרה. איך לא ידעת אם החברה שלך ברשות ני"ע ציפי גז ידעה ואיך לא ידעת אם את בעצמך השתמשת בצו לא בתוקף כדי להפיק תכתובות לא חוקיות מהנייד של פילבר?

ליאת בן ארי, טוב, זה ממש מוגזם. היא נעלמה לספארי או השד יודע לאן. מתי שיש שערורייה, בן ארי, התופרת הראשית, בורחת. זו בן ארי – ארגנה את התפירה, חגגה עליה בתקשורת כאבירת המלחמה בשחיתות אבל שהיא נחשפת בקלונה – היא נעלמת בתוך הקונכייה שלה במשרד המשפטים.

ושי ניצן, הספרן הלאומי, יושב עם 100 אלף שקל שכר ופנסיה – ומתאם עדויות עם החברים שלו בפרקליטות כדי שכולם יגידו לא ידענו, לא ראינו ולא שמענו. אה, והוא בטח מחפש בנרות כמה אנשים שאפשר להחזיק אותם בגרון כדי שישתקו.

מציע לכל חבורת הלא ידעתי, לא ראיתי לא שמעתי, לשכור עורכי דין. במדינת מתוקנת כולכם הייתם היום כבר אחרי חקירה או שניים תחת אזהרה ובשלב של גיבוש כתב אישום.
העבירות: האזנות סתר לא חוקיות, שיבוש הליכי חקירה ומרמה והפרת אמונים. העונש הצפוי: כמה שנים טובות בכלא.

מה חדש?

פטיש שופט

יומן הבוקר 01.03.2024

שופט שלום בביקורת חריפה על הפרקליטות, בשל הגשת כתבי אישום על הטרדת הדס קליין וניר חפץ כביכול: "ההגנה עמדה בנטל הראשוני לסתור לכאורה את חזקת התקינות המנהלית, באופן המצביע על אפשרות לכאורה לאכיפה בררנית כללית וספציפית פסולה"; "מדובר בעבירה שאכיפתה אינה שכיחה מאוד, בפרט שעה שהעבירה נכללת כעבירה יחידה בכתב האישום"

הקליקו לתוכן »
ליאת בן ארי (צילום: אלי ציפורי

העד סער שפירא: 56 פעמים "לא זוכר". חוקרים את החוקרים

כך עבד ארגון הפשע של הפרקליטות וליאת בן ארי בתיקי נתניהו: ניסיון להסיר את החיסיון בין עו"ד שמרון לנתניהו בניגוד לחוק, הנחות סלב לח"כ איתן כבל למרות ששיקר והחליף גרסאות – ואמונה עיוורת בגרסתה של הדס קליין בלי לבדוק אותה כלל

הקליקו לתוכן »