גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 08.04.2022

יש כאן תסריט אחד בלבד: בחירות - מהר או לאט, פילבר פגע אנושות בתיזה של הפרקליטות, בנט בגד בכל ערך מינימלי, שלמה פילבר הרס לפרקליטות את תיק 4000, הפרקליטות מסכנת חיי אדם, השיפוץ בביתו של בנט
אלי ציפורי, רדיו גלי ישראל

חיים רמון: ״אני מבין שצריך למלא מהדורות אבל צריך להתעלם מהפרשנויות: יש כאן תסריט אחד בלבד: בחירות – מהר או לאט; הממשלה הזו היא כישלון, על אף רוח גבית חסרת תקדים מהתקשורת. הם הקריבו את כל הערכים שלהם רק בשביל ׳רק לא ביבי׳; עדות פילבר לא מבססת ודאות לגבי השוחד ואני מאוד נדיב עם הפרקליטות״.

עו״ד אייל בסרגליק: ״ההתנהלות של הפרקליטות במשפט זדורוב כלפי ד״ר חן קוגל היא בריונית. להגיד עליו שהוא שקרן ולא ישר?!; פילבר פגע אנושות בתיזה של הפרקליטות והוא סותר לחלוטין את כתב האישום. אי אפשר להכריע איתו משפט פלילי. לפרקליטות יש שיקולים פוליטיים והיא חיפשה את ראשו של נתניהו״.

כנרת בראשי: ״בנט בגד בכל ערך מינימלי שאיתו הוא בא לפוליטיקה. הכל בשביל הכיסא, השיפוץ של הבית ופסטיבל האישיות. תמיד אמרתי שנשים יותר אמיצות מגברים, למרות שקשה לי עם סילמן; במשפט נתניהו ראינו איך פקידים כמו דנה נויפלד והרן לבאות, מזוהמים בניגודי עניינים, סיכלו רפורמות שמטיבות עם הצרכנים״.

אבי וייס: "שלמה פילבר הרס לפרקליטות את תיק 4000"; על עמית סגל והשיחות שלו עם שלמה פילבר: "איך הוא מחזיק תעודת עיתונאי? הוא גם הטעה בקשר למסמך על אישור המיזוג"

סטלה קורין ליבר הולכת 40 שנה אחורה ויותר לפרשייה העגומה של כנופיית מע"צ – עוד מקרה של תפירת תיק ע"י הפרקליטות: "הפרקליטות מסכנת חיי אדם".

השופט בדימוס הרן פינשטין: "היועצת המשפטית של משרד ראש הממשלה שלומית פרגו ברנע זעקה על כל חשבונית של נתניהו, איפה היא בסיפור השיפוץ בביתו של בנט ברעננה בעשרות מיליונים?"

המונולוג השבועי

לא עושה חשבון למיזם ההפיכה השלטונית של הפרקליטות והתקשורת

יום רביעי באולם הדיונים השבוע במשפט נתניהו: דיון שולי בתיק 1000 בחקירת עד המדינה שלמה פילבר.
7 אנשי פרקליטות, בראשם ליאת בן ארי ויהודית תירוש. פניהם חתומות, נפולות – אין ספק: בן ארי ותירוש מסוייטות מהמחשבה שנתניהו יחזור לשלטון בעקבות הידיעות על פרישת סילמן.

קו אחד מחבר בין הפנים האבלות של תירוש ובן ארי לבין הפנים האבלות של להקת המעודדים והמעודדות של ממשלת בנט בתקשורת, בעקבות הסערה הפוליטית.
המיזם שלהם הולך ומתפרק, במקביל למשפט שהולך ומתפרק.

השבוע הטיח פילבר בתירוש שחוקריו הרוטוויילרים אמרו לו למעשה, כבר בחקירת רשות ני"ע שלא היתה קשורה לנתניהו, תביא את הראש של נתניהו ואלוביץ' – נשחרר אותך לדרכך.
המשמעות היא שתירוש חיפשה את הראש של נתניהו, הרבה לפני שמנדלבליט אישר לה לחקור אותו.
בהמשך היא נעלה את קווי החקירה, לא אפשרה לחוקרים לזוז ימינה או שמאלה – רק תביאו את הראש של נתניהו – האמת לא עניינה אותה.

בן ארי, תירוש ושות', אמנון אברמוביץ' ורביב דרוקר ושות' – אחד הם: מייצגים את שתי המפלגות הפוליטיות שהובילו להפיכה השלטונית – שתי מפלגות שאיש לא בחר בהן ולמרות זאת הם החליטו להיות שחקן במגרש הפוליטי.

שתי המפלגות הללו לומדות בדרך הקשה את האמרה המפורסמת של לינקולן: אתה יכול לרמות את כל האנשים חלק מהזמן, אתה יכול לרמות חלק מהאנשים כל הזמן, אבל אתה לא יכול לרמות את כל האנשים כל הזמן.

תהליך הרמייה הסתיים וכפי שעו"ד ז'ק חן התבטא ביציאה מאחד הדיונים: "אמת מארץ תצמח" ואני משלים, אמת מארץ תצמח וצדק משמיים נשקף.

מה חדש?

כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 13.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 27! צו הפגסוס לנתן אשל כדי להאזין לנתניהו – ברנור ניסה להכחיש שהמטרה הייתה להאזין לראש הממשלה, ואז השופט בר-עם נוזף בו: "מטרת הצו זה לאתר שיחות עם ראש הממשלה… איסוף הראיות בנוגע לשיחות וקשר טלפוני עם החשוד העיקרי" (נתניהו)

הקליקו לתוכן »
כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 11.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 26 – הפעלת 'פגסוס' נגד נתן אשל כדי להאזין לנתניהו. עו"ד חדד: צווי פגסוס חתומים על ידי איש מודיעין (כמו שהיה בצו של נתן אשל). ברנור בעוד תשובה מדהימה: מה זה פגסוס? עו"ד חדד: מה זה פגסוס? טוב, בסדר, גם זו תשובה

הקליקו לתוכן »