גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 15.04.2022

הפרקליטות חצתה את הקווים, חבל שהתקשורת לא עושה בדיקת עובדות לבנט, זה צריך להגיע לחדרי החקירות, תיק 1000 ההזוי התחיל עם סיפורי בן כספית, תמי ארד מאשימה את נתניהו בטרור, על החירות שאנחנו צריכים משלטון הפקידים והמשפטנים
אלי ציפורי, רדיו גלי ישראל

עו״ד אילן בומבך: ״הפרקליטות חצתה את הקווים האדומים בעדות פילבר שכחה את התפקיד שלה: לחשוף את האמת ולא להרשיע בכל מחיר. היא שמרה על כל צעד של פילבר, איימה עליו ובכל מילה נוספת היא קפצה עליו כנשוכי נחש. הפרקליטות מתייחסת לעדותו במשטרה כעיקר ולעדותו בבית המשפט כסרח עודף. אז בשביל מה צריך דיון? שיגישו את הודעותיו וזהו. היא לא איפשרה לפילבר להעיד באופן חופשי ושלם. בעדות במשטרה אתה נמצא בסיטואציה משברית לכן חשוב לשמוע את מה שהוא אומר״.

חיים רמון: ״חבל שהתקשורת לא עושה בדיקת עובדות לבנט. הוא אמר שהשב״כ אישר מעון רשמי ברעננה? זה קשר גס. שלומית פרגו ברנע החליטה להעביר את בירת ישראל מירושלים לרעננה? זה בכלל תפקיד של הכנסת או הממשלה – מדובר בחוק יסוד. האמת היא שבנט החליט לא לעבור לירושלים ואם הוא לא רוצה לעבור, אז שלא יהיה ראש ממשלה״.

עו״ד חור אוריאל ניזרי, המייצג את שכני בנט: ״ככל ששלומית פרגו ברנע החליטה להפוך את ביתו הפרטי של בנט למעון רשמי היא עשתה זאת ללא סמכות ובצורה בלתי חוקית. בהתחשב בכך שהיא עסקה בשורות התריס של נתניהו באופן קיצוני, מדובר בכוונת זדון מהרף החמור ביותר. זה צריך להגיע לחדרי החקירות״.

אבי וייס: "תיק 1000 ההזוי התחיל עם סיפורי בן כספית ואודליה כרמון. הוא הזין את המשטרה בניגוד לחוק ובניגוד להנחיות מפורשות של פרקליט המדינה. אחר כך הצטרפו אליו אילנה דיין וגידי וייץ. אני חשפתי שאחד המקורות שלו היה מאבטח של השב"כ בסביבת נתניהו. מאבטח שב"כ! איך אף אחד לא חקר את זה?"

כנרת בראשי: "תמי ארד מאשימה את נתניהו בטרור? היא פרה קדושה שאסור לגעת בה שמשתמשת בזכרו של רון ארד כדי להסית נגד נתניהו, שגם הוא ממשפחה שכולה. למה שנקשיב לה? היא יושבת בקבינט הבטחוני ובחנה את כל מה שקרה? מה בדיוק הכישורים שלה? זו איוולת שמעידה על רמה נמוכה".

סטלה קורין ליבר על החירות שאנחנו צריכים משלטון הפקידים והמשפטנים.

המונולוג השבועי

לא עושה חשבון לגוף הכי מושחת בישראל שזקוק לניקיון יסודי ולביעור רציני

את הפסח הזה הפרקליטות ואנשיה עוד יעברו באשליה שהם חסינים, שהם מעל לחוק, שהם יכולים להמשיך ולצפצף לא רק על הציבור אלא גם על בתי המשפט, מתוך תפיסת כוח בלתי מוגבלת.

השחיתות בפרקליטות עד כדי כך גדולה, שחבריה הבכירים אינם מסתפקים בחיסול חשבונות עם פוליטיקאים ואנשי תקשורת שלא מיישרים איתם קו, הם כבר עברו מזמן גם לשופטים שלא באים להם טוב בעיניים.
תשאלו את השופטת ד"ר מיכל אגמון גונן, שהעזה השבוע לדחות בשנה את ההסדר עם יורוקום בתיק 4000 לאחר שהבינה שהפרקליטות מנסה לייצר ספין טרם זמנו.

למרות הכל, ביעור השחיתות בפרקליטות בוא יבוא. אחרי החג תגיע החקירה הנגדית של פילבר ואיתה ההתרסקות הסופית של תיק 4000.
ערב החג ניסתה ליאת בן ארי להכניס לבית המשפט בדלת האחורית את ספין התכשיט של שרה נתניהו, לאחר שבני הזוג נתניהו בכלל לא נחקרו בעניין.
איך יכול להיות שהפרקליטות מנסה לייצר בכוח ראיות חדשות אחרי שמכרה לנו דרך שופריה בתקשורת שיש לה ראיות מבטון להרשעת נתניהו?

יפים דבריה של אילנה ראדה על הפרקליטות וברוך קרא לאחר שנתפס מתודרך ע"י התובעת במשפט זדורוב:

"ראו את כל מה שרקוב בקשר ארוך השנים בין הפרקליטות ועושה דברה בתקשורת… מזמן הבנתי שעל כאלה שופרות, המופעלים כבובות על חוט, לא אשים מבטחי ורק אם אהיה נחושה להקשיב לקול הפנימי שלי ולא אירתע אגיע לאמת".

אכן כך, ואנחנו נמשיך להיות פה גם אחרי החג, מקשיבים לקול הפנימי שלנו, לא נרתעים מהאמת שהפרקליטות והבובות שלה על חוט רוצים להסתיר. נהייה פה עד לביעור הגוף שהשחית את מדינת ישראל, השחית את התקשורת והשחית את הפוליטיקה הישראלית.

מה חדש?

גיל ראכלין (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 21.02.2024

כך נתפר תיק 1000 – מופע האימים של החוקר גיל ראכלין; לא בדקתי, לא שמתי לב, זה לא רלבנטי, לא יודע, לא זוכר, תשאל את מומי משולם, והתשובה המדהימה מכולן: "למדתי במשפטים שאם עד אמין – מספיקה עדותו בלבד" (כוונתו הייתה להדס קליין)

הקליקו לתוכן »