גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 29.04.2022

הפרקליטות פוליטית, מהלכים אימים על שופטים, איילה חסון חטפה השמצות, שלומית ברנע פרגו בחשה, ממתי שב"כ עוסק בבנייה? פתרון אפשרי להר הבית
אלי ציפורי, רדיו גלי ישראל

חיים רמון: "יהודית תירוש אומרת שפילבר מאמץ בשמחה ובחיבה כל תיזה של ההגנה? אז היא אומרת בעצם שעד המדינה שלה שקרן, ואז כל התיק נופל. אמרתי את זה, לא היה בסיס לסעיף השוחד בתיק 4000 ולו הקלוש ביותר. הסעיף הזה הוכנס בגלל שהפרקליטות פוליטית – כדי לפגוע בבוחרי נתניהו; איך אני יודע שהפרקליטות במצוקה? כי היא שלחה את ברוך קרא להגיד שהמשטרה פישלה בפגישת ההנחייה. רגע, מה עם הפאשלה שלכם?"

כנרת בראשי: "הפרקליטות והשופרות שלה מהלכים אימים על שופטים, כמו אשר קולה. זו פרקליטות בריונית שפועלת נגד מוסדות השלטון של עצמה. שופטי נתניהו מפחדים להוציא מילה מהפה שלהם. פילבר הודה שהדיחו אותו לא להעיד אמת, ששיקרו אותו לאורך כל הדרך, לא הציגו לו מסמכים. מדובר בשיבוש הליכה חקירה והדחת עד לעדות שקר. השופטים שומעים על עבירות ולא אומרים שום דבר!"

סטלה קורין ליבר: "איילה חסון חטפה השמצות וניבולי פה מעיתונאים, אומרים עליה שהיא ביביסטית. אני מעריכה אותה מאוד, על היכולת שלה לדרוך על כולם ולהמשיך הלאה; שלומית ברנע פרגו היתה מאוד מעורבת בפרשות נתניהו ועכשיו מתברר שהיתה בנייה של מתחם בנט ללא היתרים. היא שומרת סף, האם לא צריך להעמיד אותה לדין? זה לא יקרה כי היא פקידה עם קביעות. יש להם סמכות, הם סגן של האלוהים, עושים מה שהם רוצים, אבל בלי שום אחריות. זה צריך להיגמר".

אבי וייס: "שלומית ברנע פרגו בחשה כדי להפליל את נתניהו; היא חתמה על שני הסדרי ניגודי עניינים עם ניר חפץ עם שמות של חברות שלא קיימות".

השופט בדימוס הרן פינשטין: "אני לא מבין, השב"כ הוא חברת בנייה במקרה של הבית של בנט ברעננה? ממתי שב"כ עוסק בבנייה? אם השב"כ חשב שבלפור לא בטיחותי אז איך הוא איפשר לנתניהו לגור בו ולחיות תחת סכנה?"

אהוד יערי על פתרון אפשרי להר הבית ועל הסדר הגרעין המתקרב עם איראן: "ממשלת ישראל לא משמיעה על קולה כדי לא להתעמת עם מימשל ביידן"

המונולוג השבועי

לא עושה חשבון לאילנה דיין

ביום שלישי השבוע, כך לפתע, הבליחה אילנה דיין בבית המשפט המחוזי לירושלים. פעם ראשונה שהגברת הופיעה לדיון במשפט נתניהו ואני מניח שגם האחרונה לחודשים הקרובים. היא החזיקה מעמד שעתיים וחצי, לא שרדה את כל הדיון.

אני תוהה בשביל מה הגיעה דיין? להגיד שהיתה באולם הדיונים? לפוצי מוצי עם יהודית תירוש וליאת בן ארי? לכמה מילות נימוס עם עורכי הדין של נתניהו? לסיעור מוחות בהפסקה עם ברוך קרא ואביעד גליקמן?
בשביל זה לא צריך להגיע להופעת של שופוני יא נאס, אפשר להשתמש בטלפון, בלאו הכי יש לדיין קו ישיר לפרקליטות ולחסידיה השוטים בתשקורת.

דיין איננה מכירה את תיק 4000, אני בטוח שהיא כבר לא תתעמק בו לעולם, ההופעה שלה באולם הדיונים היתה להגיד לעולם 'הנני כאן'. באתי, ראיתי, הלכתי ועצמתי עיניים לרווחה.

זו שרואה בעצמה כתחקירנית העל של ישראל, סחטה מעצמה בעבר מונולוג מרגש על כך שהתקשורת צריכה לבקר שלטון, כל שלטון.
בינתיים היא המשיכה לבקר את השלטון הקודם עם ספין התכשיט של שרה נתניהו – תוך קבלת מידע פלילי.
מה עם בנט? מה עם לפיד? מה עם סער? מה עם הפרקליטות על כל השגגות שלה? הס מלהזכיר. הס מלתחקר. במקום להיות כלב השמירה של הדמוקרטיה, דיין וחבורתה הפכו להיות כלב השמירה על השלטון, כלב השמירה של ההפיכה השלטונית.

אני מציע לד"ר דיין – וותרי על הפוזה, וותרי קצת על האגו וקחי שיעורים אצל איילה חסון איך מבקרים שלטון ואיך עושים עיתונות ישרה, מקצועית ואמיצה.

מה חדש?

דוד שמרון, נוני מוזס (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 16.07.2024

הפרקליטות של נוני מוזס ממשיכות להציג אותו כ"אביר הדמוקרטיה וחופש הביטוי". עו"ד דוד שמרון: "ידיעות אחרונות" פרסם הרבה דברים עוינים על נתניהו ובני משפחתו שחורגים מהנורמות העיתונאיות. הם חרגו מהסביר

הקליקו לתוכן »
מיקי גנור (צילום: אלי ציפורי), בן כספית, רביב דרוקר (צילום מסך טלוויזיה)

יומן הבוקר 15.07.2024

חשיפה❗ עתליה רוזנבאום, סגנית ראש המל"ל לשעבר: "לבן כספית יש אינטרס אישי להפיל את נתניהו. הוא ורביב דרוקר בנו משהו (תיק הצוללות) והדברים לא מחזיקים מים. עוזי ארד לא לגמרי שפוי. אבריאל בר יוסף אידיוט אבל לא קרימנל"

הקליקו לתוכן »