גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 02.07.2022

אבי וייס, פרופ׳ טליה איינהורן, כנרת בראשי, עו״ד אייל בסרגליק והשופט בדימוס הרן פינשטין על תיק 4000 ז״ל, חיים רמון על הבחירות, סטלה קורין ליבר על הניפוח בסקטור הציבורי
אלי ציפורי, רדיו גלי ישראל

חיים רמון: לא תהיינה בחירות חמישיות, ליאיר לפיד אין שום סיכוי להקים ממשלה.

אבי וייס, פרופ׳ טליה איינהורן, כנרת בראשי, עו״ד אייל בסרגליק והשופט בדימוס הרן פינשטין על תיק 4000 ז״ל – הבריונות של יהודית תירוש, האיומים של גליקמן והבקשה שעומדים להגיש צוותי ההגנה לביטול כתב האישום בתיק 4000.

סטלה קורין ליבר על הבזבוז של הנורבגים והניפוח של הסקטור הציבורי.

המונולוג השבועי

לא עושה חשבון לנפתלי בנט, דנה ויס ושלומית ברנע פרגו

באתי. שיקרתי. הרסתי. הסתתי. תדרכתי. אותרגתי. בניתי לי מבצר ב-50 מיליון שקל וברחתי. העיקר שהייתי ראש ממשלה. זה סיכום כהונתו בת השנה של בנט.

מעולם לא היה פה ראש ממשלה שנבחר בצורה לא דמוקרטית שהקדיש כל כך הרבה אנרגיות ביחסי ציבור כדי לשווק את עצמו כמוצלח. לראיון הפרישה שלו עם דנה ויס הוא הקדיש שעות ארוכות אם לא ימים. הטיס אותה במסוק לעוטף עזה, קפץ איתה לביקור בקיבוץ, שתה איתה קפה מפינג'ן, הכין לה קפה בביתו ברעננה ועשה לה סיור מודרך במבצר.
איזה איש צנוע בנט, שוטף כלים ומפנה ארוחות. בשעה שבנט ו-ויס קשקשו את עצמם לדעת על הא ועל דא, המחירים בישראל, מחיר של כל מוצר, קופצים לשמיים, אבל לא עלה על דעתה של ויס לעניין את בנט בסוגייה.
כך נראה מפגש של מנותקים ושבעים.

למחליפו, יהיר לפיד, כבר מצאו דירה בירושלים. כלומר, ההתעקשות של בנט להתגורר ברעננה ולהגיש שם קפה לויס עלתה לנו 50 מיליון שקל.
בנט ברח מהפוליטיקה אבל לא יכול לברוח מחקירת משטרה, הוא ומי שאישר את השערורייה, בראשם שלומית ברנע פרגו, היועצת המשפטית של משרד ראש הממשלה. שומרת סף קוראים לה, אבל ברנע פרגו הרסה כל סף של נורמה חוקית. היא ובנט.

מה חדש?

הדס קליין – 121 בקבוקי אלכוהול

יומן הבוקר 11.08.2022

121 בקבוקי אלכוהול נרכשו עבור מילצ'ן תוך פחות מ-3 חודשים, כשבחודשים האלה מילצ'ן בכלל לא נמצא בישראל. ההסבר של הדס קליין: אורח החיים של ארנון הוא הרבה מאוד אלכוהול, תבדוק איתו בבקשה

הקליקו לתוכן »

יומן הבוקר 10.08.2022

הדס קליין קיבלה יחס של VIP מהחוקרים ואמרה להם: "אנחנו באותה חזית". אחרי שנתפסה סותרת את עצמה, התירוץ שלה היה: "באותה חזית להגיע לחקר האמת. אני דואגת לא לפגוע באף בן אדם" (אחרי שטינפה על בנימין ושרה נתניהו ועו"ד בן צור)

הקליקו לתוכן »