גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 12.08.2022

הפרקליטות הפעילה על פילבר פחד ואימה, צריך לרסן את בג"ץ בחקיקה, גלי בהרב מיארה מתפקדת גם כמזכירת ממשלה זמנית, איך השתמשו בתקשורת להפיץ מידע כוזב, ההתנהלות של היועמ"שית היא התנהלות לא נאותה ולא נכונה, על המנצחים והמפסידים של הפריימריז בליכוד
אלי ציפורי, רדיו גלי ישראל

חיים רמון: "עצם הזמנתך לחקירה היא שערורייה שאין כדוגמא. עיתונאים ביצעו עשרות מהלכים נגד עדים במשפט נתניהו, אביעד גליקמן איים והזהיר את פילבר חד משמעית, אוי לך ואבוי לך, אם לא תגיד מה שמצפים ממך. הפרקליטות הפעילה על פילבר פחד ואימה באמצעות השליח גליקמן"

עו"ד טלי גוטליב אחרי ההצלחה בפריימריז של הליכוד: "הציבור מכיר תודה למי שמגיע, אתה הרגשת את זה; האג'נדה הפרטית שלי לתיקון מערכת המשפט ידועה: צריך לרסן את בג"ץ בחקיקה, צריך גוף ביקורת עם שיניים על הפרקליטות – פרקליט שמשקר לבית המשפט צריך לעמוד לדין; עבירת מרמה והפרת אמונים צריכה להתבטל"

כנרת בראשי: "עברת חקירה פוליטית; היועצת המשפטית לממשלה גלי בהרב מיארה מתפקדת גם כמזכירת ממשלה זמנית. היא עושה עוול, היא פוגעת בדמוקרטית כיוון שהיא פועלת בחוסר שיוויון".

אבי וייס: "המסמך של פרקליטי אלוביץ' לביטול כתב האישום בתיק 4000 הוא מסמך מזעזע על איך תפרו את התיקים, איך השתמשו ברוגלות באופן בלתי חוקי, איך השתמשו בתקשורת להפיץ מידע כוזב ואיך פגעו קשה בבריאותו של אלוביץ'"

השופט בדימוס הרן פינשטין: "ההתנהלות של היועמ"שית היא התנהלות לא נאותה ולא נכונה. היא לא בקיאה בפלילים ובדיני עונשין ומי שמינה אותה, שר המשפטים גדעון סער, עשה זאת כי היא מכוחותינו".

אריק זיו, עורך אתר ליכודניק, על המנצחים והמפסידים של הפריימריז בליכוד וגם על המועמדים לשריון

המונולוג השבועי

לא עושה חשבון לעבריינים מהפרקליטות ולסייענים בתקשורת.

בסיום חקירתי בלהב 433 שארכה כ-6 שעות, התבקשתי לא לדבר על החקירה. אני מכבד וזאת ולא הוציא מילה וחצי מילה על מה שקרה, למרות שיש בי רצון עז לאמר את עיקרי דבריי בחקירה.

שעה קלה לאחר יציאתי ממשרדי להב 433, בעודי בדרכי לביתי, הודלף קטע מאוד מגמתי מחקירתי לאביעד דליפמן.

אין לי שום ספק: זו לא היתה החוקרת המאוד מכבדת שחקרה אותי, המדליפים היו האנשים שהורו על חקירתי.

כשהגעתי לביתי עיינתי בבקשה המאלפת של פרקליטי אלוביץ', בראשם ז'ק חן, שהוגשה אתמול לביטול המשפט מטעמי הגנה מן הצדק.

זה מסמך מאלף, אני ממליץ לכם לקרוא אותו.

פרק נרחב הוקדש להדלפות הפליליות מגורמי אכיפת החוק. חן קורא למדליפים במפורש "עבריינים" שעשו "פשעים". למודלפים שלהם, אותם "עיתונאים" במירכאות הוא קורא סייענים. סייענים לעבריינים.

במסמך יש פירוט על ההדלפות, בין היתר לאביעד דליפמן, אמנון אברמוביץ', גיא פלג, רביב דרוקר, ברוך קרא, אילנה דיין ועוד רבים ששירתו את הפרקליטות.

מטרת ההדלפות, כותב חן, הייתה להשפיע על מהלך החקירה והמשפט ועל דעתם על השופטים ולטעת בראשם מסקנה אחת ויחידה. המטרה היתה להרשיע את המעורבים בתיק ב"משפט שדה" בטרם נערך משפטם.

וחמור מכל: ההדלפות הגיעו בתזמון מכוון, בין היתר לקראת בחירות.

אינני יכול לדבר על החקירה אבל אני יכול בהחלט לאמר: החקירה הזו לא תשנה דבר מהמשך עשייתי העיתונאית. אמשיך לחשוף את האמת על תפירת התיקים ועל ההפיכה השלטונית ואמשיך להיאבק כדי שהעבריינים מהפרקליטות והסייענים שלהם בתקשורת יועמדו לדין.

תודתי נתונה לתמיכה האדירה שקיבלתי ממכם, הציבור הרחב, לאלו שבאו ללוות אותי בחקירתי. ריגשתם אותי, חיזקתם אותי, נתתם לי את הכוח להמשיך ולחשוף את האמת. תודה, תודה, תודה. אוהב אותכם.

מה חדש?

גיל ראכלין (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 21.02.2024

כך נתפר תיק 1000 – מופע האימים של החוקר גיל ראכלין; לא בדקתי, לא שמתי לב, זה לא רלבנטי, לא יודע, לא זוכר, תשאל את מומי משולם, והתשובה המדהימה מכולן: "למדתי במשפטים שאם עד אמין – מספיקה עדותו בלבד" (כוונתו הייתה להדס קליין)

הקליקו לתוכן »