גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 19.08.2022

אייזנקוט עשה טעות בהצטרפות לפוליטיקה, ליברמן הוא שר אוצר כושל, להעביר את סמכותו של העליון לבתי משפט מנהליים, ההתנפלות של משרד האוצר על היי-טקיסטים מכוערת, מינוי מזוז הוא שערורייה, מדובר בכנופייה של עבריינים
אלי ציפורי, רדיו גלי ישראל

חיים רמון: "מני מזוז?! הוא פעל בצורה אנטי דמוקרטית שגרמה נזקים שמנע מינוי מנכ"ל למשרד המשפטים בתקופת אמיר אוחנה וגם מ"מ פרקליט המדינה"; "אייזנקוט עשה טעות בהצטרפות לפוליטיקה"; "אני מצפה מהליכוד להציג תוכנית פעולה למערכת המשפט".

פרופ' ירון זליכה: "אביגדור ליברמן הוא שר אוצר כושל, המצב הכלכלי פה הוא חרפה, דירה ממוצעת התייקרה בתקופתו ב-300 אלף שקל! הוא הגדיל את ההכנסות ממסים על חשבון האזרחים".

פרופ' טליה איינהורן: "המצב שבו בית המשפט העליון בישראל הפך לערכאה ראשונה הוא חריג בעולם. צריך לשנות את החוק ולהעביר את סמכותו של העליון לבתי משפט מנהליים; "בהולנד החוק קובע שבית המשפט לא יעביר ביקורת על חקיקה בפרלמנט".

סטלה קורין ליבר על מני מזוז: "למה צריך לתקוע שופט עליון בדימוס לכל חור, לכל וועדה, למה?! אין אנשים אחרים? אין מועמדים טובים אחרים באקדמיה, בתחומים אחרים?"; "ההתנפלות של משרד האוצר על היי-טקיסטים מכוערת. הם משלמים את רוב המיסים בישראל".

הרן פינשטין השופט בדימוס: "מינוי מזוז הוא שערורייה שאין שנייה לה. כל שופט בישראל חייב לעבור איזה שימוע כמו בארה"ב ולחשוף את דעותיו, גם הפוליטיות, אחרת אסור לך לשבת בכס השיפוט ואתה עושה זאת בחוסר תום לב".

אבי וייס: "ליאת בן ארי ושי ניצן טייחו את העבירות הקשורות לתיקי נתניהו – מדובר בכנופייה של עבריינים שמגבה ומחפה על עצמה"; "הדס קליין התלוננה מספר פעמים לבן ארי על הטרדות ולא חקרו, כולל סיפור מוזר שפורסם על אישה שפגשה בהליכה ודיברה איתה על וטרינר".

המונולוג השבועי

לא עושה חשבון ליאיר לפיד

מחירי הדירות עלו בכ-18% תוך שנה, העלייה הגבוהה ביותר מזה עשור. האינפלציה עומדת על כ-5% בשנה האחרונה, הגבוהה ביותר מזה 14 שנה. השכר נשחק, ההוצאות גדלות, המיסים עלו, ותראו במה הלפיד מתעסק…
בסרטון מביך 'תראו מה הספקנו בשנה אחת בשלטון' תוך הבטחה מגוחכת שזו ההתחלה.
בתמונה שלו ושל אשתו בקפה ירושלמי, למרות שהוא ממש לא גר במעון שהוקצה לו בירושלים.
בגיבוי שלטון הפקידים שלקח את המדינה בשבי.
בביקור במכללה הלאומית לשוטרים עם הבטחות חלולות להשיב את סדר העדיפויות הלאומי.
הוא גם בטוח שהוא בונה מערכת חינוך ממנה ייהנו גם עוד 10 ו-15 שנה.
הרי יש בורא עולם ויש יהיר לפיד.
והכי חשוב: הפרקליטות חסכה מלפיד הרבה מבוכה שלא כללה אותו בקבוצה הראשונה של תיק 1000. לא אילן ישועה, לא ניר חפץ, לא שלמה פילבר ואפילו לא הדס קליין.
לפיד על דוכן העדים זו תהיה ההצגה הכי טוב בעיר.
האיש שקידם את ענייניו של מילצ'ן חברו האישי, האיש שפגש אותו ואת פרקליטו במרתף ביתו בצפון ת"א, האיש שהפליל את נתניהו לשווא וקיבל מהפרקליטות החסינות.
צריך להתייחס ללפיד כעד מדינה – עד מדינה שקרן, שמקומו על ספסל הנאשמים, בטח לא כראש ממשלה שאוסף תמונות לאלבום המשפחתי.

מה חדש?

כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 13.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 27! צו הפגסוס לנתן אשל כדי להאזין לנתניהו – ברנור ניסה להכחיש שהמטרה הייתה להאזין לראש הממשלה, ואז השופט בר-עם נוזף בו: "מטרת הצו זה לאתר שיחות עם ראש הממשלה… איסוף הראיות בנוגע לשיחות וקשר טלפוני עם החשוד העיקרי" (נתניהו)

הקליקו לתוכן »
כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 11.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 26 – הפעלת 'פגסוס' נגד נתן אשל כדי להאזין לנתניהו. עו"ד חדד: צווי פגסוס חתומים על ידי איש מודיעין (כמו שהיה בצו של נתן אשל). ברנור בעוד תשובה מדהימה: מה זה פגסוס? עו"ד חדד: מה זה פגסוס? טוב, בסדר, גם זו תשובה

הקליקו לתוכן »