גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 09.09.2022

איפה היועצת המשפטית בעניין של ליברמן, לא חוקרים את יקירי השלטון, לרמוז לינאי לפרוש, ההפעלה של בן כספית כמודיע משטרתי, הפשרה בין ישראל ללבנון, שום דבר לא השתנה בהסכם המורים, מה צריך לעשות כדי לרסן את בג"ץ
אלי ציפורי, רדיו גלי ישראל

חיים רמון: "גלי בהרב מיארה פועלת על פי המשנה של דינה זילבר: אנחנו נבחרי הציבור, אנחנו קובעים מה הציבור רוצה על פי השקפתינו הפוליטית. מה שמותר למני מזוז אסור לבני תמותה כמונו"; "ועידת המשפט הפכה לכנס בחירות. איפה פרופ' פרידמן? איפה פרופ' מאוטנר ואיפה יריב לוין?"

השופט בדימוס הרן פינשטין: "היועמ"שית גלי בהרב מיארה חסרת ידע וצריכה להסיק את המסקנות ולהתפטר"; "שר המשפטים גדעון סער זו הבושה הגדולה – אם כל חטאת – איך אתה ממנה מישהי לא מתאימה?"; "מני מזוז חסר בושה וכבוד. החברים שלך בעליון רומזים לך ואתה מתעקש?"

אבי וייס: "שף חיים כהן חשף רק שקר אחד של הדס קליין אבל יש הרבה שקרים שלה; שימו לב: למה פנה לחיים כהן והציע לשלם? כי מה שעניין אותו הוא ששמעון פרס משתתף בארוחה הזו, לא נתניהו. הוא תרם הרבה מאוד כסף לפרס, זה כתוב בספר שנכתב על מילצ'ן".

עו"ד טלי גוטליב: "תנחומיי לפרקליטות בנוגע למילצ'ן: החוק הפלילי לא מאפשר להעיד אותו ממקום אחר. הם בהיסטריה"; "גלי בהרב מיארה? גדעון סער העביר מינויים קשים ולא מתאימים, צריך לחשוב מה לעשות איתם"; "תיק 1000 מתמוסס, אבל הפרקליטות מתעקשת לא לעשות חישוב מחדש".

עו"ד אייל בסרגליק, פרקליטו של יוסי כמיסה: "בשבועות הקרובים ייחשפו עוד חומרים על ליברמן והארץ תרעד. קראתי את הראיות, אני פרקליט פלילי הרבה זמן והזדעזעתי"; "ועידת המשפט השבוע? כנס בחירות, תזמורת חד צדדית, שימוש לרעה בכוחה של לשכת עו"ד, השתלטות עויינת על הלשכה".

סטלה קורין ליבר: "הדס קליין מתנהגת כמו מלכה כי כל אנשי רק לא ביבי הפכו אותה לכזו. היא חשבה שאם בן כספית יהפוך אותה למלכה הכל יעבור לה"; על החלטת העניין בעניין מזוז: "לשופטי העליון נמאס להיות הסמרטוטים של הפרקליטות, נמאס שכבודם נרמס, נמאס לשמש כידה הארוכה של הפרקליטות".

עו"ד יצחק בם, העותר שהביך את מני מזוז והיועמ"שית: "גלי בהרב מיארה טיפסה על עץ גבוה מדי"

המונולוג השבועי

לא עושה חשבון להדס קליין

באירוע קטן, שולי וממש לא קשור לכתב האישום, פוצץ השף חיים כהן את הבלון התדמיתי של הדס קליין, שכתבי החצר והיא עצמה מטפחים מתחילת עדותה.

לא, היא לא אזרחית למופת, לא, היא לא גיבורה לתפארת מדינת ישראל. ולא, האמת ממש לא נר לרגליה.
השנאה, הרשעות והרוע הם בהחלט המצע הפורה שעליו צמחה עדותה של קליין.

מתחילת עדותה אני אומר שקליין היא מניפולטיבית, משקרת בלי למצמץ, תוקפנית ובאה להשחיר, לטנף ולהפליל את נתניהו ממניעים זרים – לא על בסיס ראיות אלא על בסיס השערות, ניחושים ומשאלות לב.

במדינה מתוקנת קליין כבר היתה מזמן נשלחת לחקירות תחת אזהרה על עדות שקר ועל ניסיון לשבש לכאורה הליכי משפט בשני מקרים: האחד, לאחר שמקורבה נזרק מאולם הדיונים לאחר שלחש לה, ובפעם השנייה לאחר ששלחה ווטאספים על המשפט למילצ'ן, עד תביעה בתיק.

עורך דינה איים עליי בתביעות, היא ארגנה לי חקירה תחת אזהרה. זה לא עושה עליי רושם, גברת קליין ומר גיורא אדרת, עורך דינה.

קליין חושבת שבאמצעות הצגות של מסכנות ובריונות היא תוכל למנוע את פרסום האמת, אבל לאמת יש דרך משלה לספר את עצמה, בין היתר באמצעות חיים כהן.

בפסטיבל שארגנה נגדי היא אמרה שהיא בזה לי. אני מרחם על מי שהאמת מבזה אותה מדי דיון.

מה חדש?

כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 13.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 27! צו הפגסוס לנתן אשל כדי להאזין לנתניהו – ברנור ניסה להכחיש שהמטרה הייתה להאזין לראש הממשלה, ואז השופט בר-עם נוזף בו: "מטרת הצו זה לאתר שיחות עם ראש הממשלה… איסוף הראיות בנוגע לשיחות וקשר טלפוני עם החשוד העיקרי" (נתניהו)

הקליקו לתוכן »
כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 11.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 26 – הפעלת 'פגסוס' נגד נתן אשל כדי להאזין לנתניהו. עו"ד חדד: צווי פגסוס חתומים על ידי איש מודיעין (כמו שהיה בצו של נתן אשל). ברנור בעוד תשובה מדהימה: מה זה פגסוס? עו"ד חדד: מה זה פגסוס? טוב, בסדר, גם זו תשובה

הקליקו לתוכן »