גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 10.02.2023

תרגיל החקירה הלא חוקי, לגלי בהרב מיארה יש עובד חדש - אליעד שרגא, המשטרה רוצה סיקור אוהד ליואב תלם, זה שטאזילנד, המשפטנים התומכים ברפורמת לוין, מה שווה עדותו של יואב תלם, אנשים מהימין עדיין מפחדים לאמר את דעתם
אלי ציפורי, רדיו גלי ישראל

חיים רמון: "הפרקליטות שיקרה בנוגע לתרגיל החקירה הלא חוקי של ניר חפץ כאילו לא ידעה, למרות שהם ישבו ואישרו את התרגיל. אתה יודע מה היה קורה לח"כ שהיה משקר בנוגע לתהליך משפטי? תוך זמן קצר הוא היה נחקר והיה הופך לנכה. זכויות אדם, זכויות של עדים ונחקרים וזכויות של קרובי משפחה נרמסות ברגל גסה".

ח"כ טלי גוטליב: "לגלי בהרב מיארה יש עובד חדש: אליעד שרגא, הוא שולח מכתב על דרעי ופגישות שלו עם מנכ"לי משרדים ממשלתיים והיא כבר בודקת. גברת מיארה, ח"כ לא צריך לבקש ממך רשות לדבר עם מנכ"לים ועובדי ציבור ואת לא יכולה להטיל אימה ולשים מקלות בגלגלים. את מתדרכת על נבצרות? את לא מחוקקת, את בסך הכל פקידה".

פיני פישלר: "המשטרה רוצה סיקור אוהד ליואב תלם. הם רוצים לשלול את הזכות להשמיע ביקורת על מחדלים חקירתיים שעברו על החוק. מה השלב הבא? להוציא תגובה נגד השופט בר-עם שיפסיק את ההערות שלו לתלם כדי לשמור על כבודו של קצין המשטרה? מה שקרה זו רעידת אדמה חקירתית והאחראים עליה הם רוני אלשיך ומני יצחקי".

אבי וייס: "איפה בן גביר כשיצאה הודעת המשטרה שהגנה על יואב תלם? זה מביש! אנחנו משתפים פעולה עם כל שקרן? עם כל מי שמרמה את הציבור? כל מי שתופר תיקים, שמחליף עורכי דין לנחקרים, שמביא נשים מבוגרות וחולות לחקירה, שסוחט עדים? אלו הנורמות של מדינת ישראל?! זה שטאזילנד!"

עו"ד אילן בומבך על כנס המשפטנים התומכים ברפורמת לוין: "היברות? כשאהרן ברק החליט לבטל את זכות העמידה ועוד הוא שאל מישהו?"

השופט בדימוס הרן פינשטין: "אני תוהה מה שווה עדותו של יואב תלם ומזכיר לכולם של סעיף 53 לפקודת הראיות המדבר על 'אותות האמת' של עדים. אני מצפה מבית המשפט להגיב על זה".

סטלה קורין ליבר: "אנשים מהימין עדיין מפחדים לאמר את דעתם, ימי מפא"י היו עליזים ונשארו עליזים. אני מציעה ללכת עם הרפורמה של לוין עד הסוף, מקסימום יהיו תיקונים אחר כך".

המונולוג השבועי

לא עושה חשבון לרביב דרוקר

דרוקר רצה בשפיכת דם וקיבל אותה, באיומי פתיחה באש, מהאליטות הפריבילגיות של דוד חודק וזאב רז.
דרוקר ושפיכת דם הולכים ביחד. שנים שהאיש וכנופייתו בערוץ 13, הכוללת את ברוך קרא ואביעד דליפמן עסוקים מדי יום בשפיכת דמו של נתניהו ומשפחתו, בהפללתו בכל מחיר, בהמצאת ראיות נגדו, בשיתוף פעולה פלילי עם הפרקליטות, בבית דין שדה ששופט את נתניהו ומרשיע אותו טרם פתיחת משפטו, באיומים על עדים, בשיבוש הליכי חקירה, שיבוש הליכי משפט ואיום על שופטים.
הכנופייה הזו, שבטוחה שהיא החוקרת, השופטת והתליינית, חטפה מכה קשה מהמציאות. הראיות המפוברקות הושלכו לפח, התיקים קרסו, העדים מפנים אצבע מאשימה לפרקליטות וגם לחברי הכנופייה, שנמלטו מהמשפט. דרוקר ושות' בורחים מסיקור המשפט, בורחים מהאמת, בורחים מהבושה.
דרוקר, בולשביק חסר בלמים, נוהג לחסל חשבונות עם כל מי שלא מיישר איתו קו. השיטה הזו כבר לא עובדת.
דרוקר ערל הלב חשב שכמה מילים פלוס חיוך שטני יצליחו להלך עליי אימים ולהשתיק אותי. הוא גם היה בטוח שהבריונות שלו תיישר כמה מהעדים בתיקי האלפים.
המסר שלי למנהיג הכת האלימה והמאפיוזית הוא פשוט: זמנך עבר, אתה כבר לא רלוונטי, גם החסינות שאתה מקבל מהפרקליטות לא תחזיק מעמד לאורך זמן. בסופו של דבר, האמת מנצחת, היא תמיד מנצחת. והאמת היא שאתה היית חלק מראשי הכת שקשרה קשר להפיכה השלטונית ותפרה את התיקים. אם היית מואיל בטובך לטפס לקומה ה-3 בבית המשפט המחוזי בירושלים מדי פעם היית נוכח לדעת שהכתבות שלך "מככבות" לרעה כהוכחה לתפירת התיקים. אני בטוח שיהודית תירוש תוכל לעדכן אותך.

מה חדש?

כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 13.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 27! צו הפגסוס לנתן אשל כדי להאזין לנתניהו – ברנור ניסה להכחיש שהמטרה הייתה להאזין לראש הממשלה, ואז השופט בר-עם נוזף בו: "מטרת הצו זה לאתר שיחות עם ראש הממשלה… איסוף הראיות בנוגע לשיחות וקשר טלפוני עם החשוד העיקרי" (נתניהו)

הקליקו לתוכן »
כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 11.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 26 – הפעלת 'פגסוס' נגד נתן אשל כדי להאזין לנתניהו. עו"ד חדד: צווי פגסוס חתומים על ידי איש מודיעין (כמו שהיה בצו של נתן אשל). ברנור בעוד תשובה מדהימה: מה זה פגסוס? עו"ד חדד: מה זה פגסוס? טוב, בסדר, גם זו תשובה

הקליקו לתוכן »