גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 17.02.2023

פרקליטים מהפרקליטות משקרים לשופטים, יש פה כוח בריוני של השמאל, לתקן את חוק הנבצרות, הסתירו את העובדה שהפעילו פגסוסים, חייבת לקום ועדת חקירה ממלכתית, מי שמפגין זה העשירון העליון, אין מה לדבר על פשרות בשלב זה
אלי ציפורי, רדיו גלי ישראל

דוד שרן מספר איך הבין שהשתילו לו פגסוס: "פרקליטים מהפרקליטות משקרים לשופטים, יהודית תירוש אמרה בהתחלה שלא עשו שימוש בכך וגם היד של השופטים קלה על ההדק. אני מניח שהקליטו עוד שיחות שלי לבד מהשיחה עם חבר הילדות; עשו פישינג בתיק הצוללות על נתניהו בלי אישור יועמ"ש; אנשים נקיים לחלוטין נאלצים להודות במשהו העיקר שהפרקליטות תעזוב אותם לנפשם. התעודדתי השבוע מעדות מיקי גנור".

ח"כ טלי גוטליב: "יש פה כוח בריוני של השמאל, עם הפגנות ממומנות היטב ומתוזמרות היטב על ידי ערוצי התעמולה – זו עריצות של המיעוט. יריב לוין הוא בולדוזר על והוא נחוש להעביר את הרפורמה. היא תעבור על אפם ועל חמתם של כל המחרחרים כולל נשיאת העליון עם מופע האימים שלה. לא צריך לעשות שום פשרות עם אנשים שלא רוצים להידבר איתי.  מי החליט שצריך להגיע איתם בכלל להסכמות".

חיים רמון: "אני קורא לנתניהו לתקן את חוק הנבצרות שיהיה תקף רק למקרים רפואיים ולהיכנס לעובי הקורה ברפורמה המשפטית. לא יכול להיות שראש ממשלה מנוטרל מלעסוק בדבר הכי בוער כיום בגלל היועמ"שית; אני בעד שהרפורמה תעבור במאת האחוזים, אבל אני בעד הידברות, לא יקרה כלום אם היא תעבור ב-70%. זה יכול להיות בהישג יד אבל אני לא אופטימי".

אבי וייס: "6 שנים הסתירו את העובדה שהפעילו פגסוסים נגד מקורבי נתניהו ואספו חומרים ושיחות של נתניהו. הם פעלו נגד חוק יסוד, נגד חוקי חסינות וחוקי המדינה. הם היו צריכים לעצור את זה מיד אבל המשיכו להסתיר זאת במשך שנים. מי שהי החתום על הצווים הוא יואב תלם אבל יש אחרים מעליו".

פיני פישלר: "אני בצמרמורת מהפעלת הפגסוסים, חייבת לקום ועדת חקירה ממלכתית איך זה עבד, בתי המשפט שחתמו על הצווים לא היו בכלל מודעים למה שהם חתמו. צר לי המילה הקשה אבל זה סרטן שהתפשט בין חקירות ותיקים".

השופט בדימוס הרן פינשטין: "מי שמפגין זה העשירון העליון הפיננסי, אני מדגיש פיננסי, והם מדברים בסיסמאות על החלשים"; וגם: על האמירות המביכות של אליקים רובינשטיין

סטלה קורין ליבר: "המפגינים באים להגן על המערכת המשפט כיוון שהיא טובה להם, הם לא נפגעים ממנה, הם מלוטפים על ידה, זה אנשים שדומים לאוליגרכיה המשפטית –  האוליגרכיות ההוניות, הבטחוניות, הכלכליות והאקדמיות. לכן, אין מה לדבר על פשרות בשלב זה אלא אחרי קריאה שלישית".

המונולוג השבועי

לא עושה חשבון לאילנה דיין

בתחילת השבוע פרסמה גורו השמאל אילנה דיין קטע נוסף מהריאיון עם מנדלבליט, שבו הוא אומר שנעשה לאריה דרעי עינוי דין ושהוא מעולם לא הבטיח לפרוש לצמיתות מהפוליטיקה.

קטע חשוב, חשוב מאוד, חשוב מאוד מאוד, שכל עיתונאי רציני היה שמח לפרסם אותו ומתברך בהישג.
יש רק בעיה אחת: הקטע הזה נשמט מהריאיון המתקתק של דיין עם מנדלבליט ששודר שלושה ימים לפני כן.

יש שתי אפשרויות, ואני לא יודע איזו מהן גרועה יותר. האחת, שהעיתונאית מלאת החשיבות העצמית, ד"ר דיין, פשוט לא הבינה את המשמעות של דברי מנדלבליט ולכן חתכה אותם בעריכה; האפשרות השנייה היא שהיא הבינה גם הבינה, היא הרי לא טיפשה, והחליטה לחתוך ולצנזר את הקטע הסופר משמעותי כי הוא לא התאים לתועמלנית.

אני מהמר על האפשרות השנייה. זה כל כך מתאים לדיין וזה כל כך מתאים לחברה דרוקר ולכל הכנופייה שלהם. שניהם מעוותים כבר שנים בצורה מרושעת ראיונות וכתבות ומצנזרים את האמת לציבור.

אין פלא ששניהם, במיוחד דיין, משתפים פעולה עם הצנזורה הכי גדולה היום במשפט נתניהו.
לפני כמה חודשים הגיעו דיין והפוזה לאולם הדיונים בחקירתה הנגדית של הדס קליין. דיין ישבה יומיים ושרבטה במחברת. לא שמעתי את קולה מאז על העבירות הרבות של פרקליטי וחוקרי נתניהו. גם לא אשמע. היא הרי תשמיט או תחתוך בעריכה כל מה שלא משרת את הפרקליטות, אותה פרקליטות שהיא וכל השופרות נמצאים איתה בקשר משחית. היא תצנזר בשבילם, הם יתדרכו וידליפו לה פלילית. וגם ד"ר דיין לא תצליח לצנזר האמת לציבור.

מה חדש?

פטיש שופט

יומן הבוקר 01.03.2024

שופט שלום בביקורת חריפה על הפרקליטות, בשל הגשת כתבי אישום על הטרדת הדס קליין וניר חפץ כביכול: "ההגנה עמדה בנטל הראשוני לסתור לכאורה את חזקת התקינות המנהלית, באופן המצביע על אפשרות לכאורה לאכיפה בררנית כללית וספציפית פסולה"; "מדובר בעבירה שאכיפתה אינה שכיחה מאוד, בפרט שעה שהעבירה נכללת כעבירה יחידה בכתב האישום"

הקליקו לתוכן »
ליאת בן ארי (צילום: אלי ציפורי

העד סער שפירא: 56 פעמים "לא זוכר". חוקרים את החוקרים

כך עבד ארגון הפשע של הפרקליטות וליאת בן ארי בתיקי נתניהו: ניסיון להסיר את החיסיון בין עו"ד שמרון לנתניהו בניגוד לחוק, הנחות סלב לח"כ איתן כבל למרות ששיקר והחליף גרסאות – ואמונה עיוורת בגרסתה של הדס קליין בלי לבדוק אותה כלל

הקליקו לתוכן »