גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 28.04.2023

לאן נעלמה ליאת בן ארי, צבא העם זה בלוף, מדוע הטקס האלטרנטיבי מתקיים דווקא ביום הזיכרון לחללי צה"ל, השיחות שניהל נוני מוזס עם ארנון מילצ'ן, הסיבוב שעשה יו"ר ההסתדרות, המהפך בתקשורת הישראלית
אלי ציפורי, רדיו גלי ישראל

ח"כ טלי גוטליב: "לאן נעלמה ליאת בן ארי אחרי שהלכה לבדוק בלונדון את מצבו הרפואי של מילצ'ן על חשבון המדינה, רק בשביל לשמוע שהוא מסרב להגיע לעדות בישראל? היא לא מגיעה לדיונים והיא לא מסוגלת לעמוד בפני הביקורת; הפרקליטות שיקרה לנו בתיקי נתניהו עם מוסד עדי המדינה – כדי לזרוע את התחושה שיש פה פשע. רק שעדי המדינה לא נתנו כלום"

חיים רמון: "המושג צבא העם זה בלוף. בשנת 2020 48% מגילאי 18 התגייסו, 45% לא התגייסו כלל ו-7% בשירות לאומי. בג"ץ פסל את כל הניסיונות לפתרונות גיוס החרדים בטענה של שוויון בנטל למרות שהפטור לערבים לא הטריד אותם בכלל. אני מציע להעניק פטור לכל חרדי בדומה לפטור שניתן לערבים בתנאי שהכסף לקצבאות יועברו לחיילים בסדיר בשנת השירות השלישית שלהם. זה יחולל מהפכה במגזר החרדי, ישחרר אותם מהמימסד הרבני, אבל לצערי זה לא יקרה".

השופט בדימוס הרן פינשטין: "ההחלטה של שופט העליון יצחק עמית בנושא יום הזיכרון האלטרנטיבי איננה החלטה משפטית אלא החלטה פוליטית. השופטים לא שאלו את העותרים מדוע הטקס האלטרנטיבי מתקיים דווקא ביום הזיכרון לחללי צה"ל, תוך פגיעה ברגשות של משפחות שכולות ישראליות, ולא שאלו מדוע הטקס אינו מתקיים בשטחי הרשות. עמית אפילו הביע תרעומת על כך שהוא וחבריו הוטרדו פעם שלישית בנושא. סליחה? פתיחת ביהמ"ש לכל דכפין היא שאפשרה פנייה בעתירה".

אבי וייס על מאות השיחות שניהל נוני מוזס עם ארנון מילצ'ן

סטלה קורין ליבר על הסיבוב שעשה יו"ר ההסתדרות על בצלאל סמוטריץ'

חנן עמיאור על המהפך בתקשורת הישראלית

המונולוג השבועי

לא עושה חשבון למודיע המשטרתי בן כספית

הוא הופעל בצורה לא חוקית ע"י משטרת ישראל והפרקליטות כמודיע מיוחד נגד נתניהו ומשפחתו כבר מ-2012.

המפעיל הראשי שלו היה תת ניצב ערן קמין ומי שאישר את הפעלתו הלא חוקית היה בזמנו ניצב יואב סגלוביץ', חברו של יאיר לפיד, ובהמשך שי ניצן וליאת בן ארי.

באיזשהו שלב בן כספית הפך למפעיל של המשטרה והפרקליטות, הפציץ אותם במידע רכילותי וכוזב ממוחו הקודח והפורח והדריך אותם איך לעקוב ולהפיל את נתניהו.

הוא נפגש עם הדס קליין במסעדת הדסון בת"א לפני החקירות בתיק 1000.

במהלך 2016 החליטו במשטרה ובפרקליטות להלבין את הפעלתו הלא חוקית באמצעות גביית עדות חריגה מעכשיו לעכשיו.

עדותו כללה כ-60 עמודים כולל חומר שהוא מסר לחוקריו אבל כמעט הכל נקבר תחת הררי חיסיון.

בצעד מכוער הוא הסגיר את מקורותיו במשטרה; מזכר המקורות הוסתר מידי ההגנה. בין מקורותיו: נהגים משיירת ראש הממשלה באחריות השב"כ.

מידע כוזב שלו הוביל להוצאה של 3 צווי האזנת סתר ומחקרי תקשורת לא חוקיים למקורבו של נתניהו נתן אשל.

במסגרת הצווים הללו האזינו בצורה לא חוקית גם לשיחותיו עם נתניהו.

כספית טוען שהוא בסך הכל עזר למשטרה לבקשתה. זה שקר גס.

כספית הוא המבוע של תיק 1000, הוא הוא התופר הראשי של התיק.

הוא מגן על הפרקליטות והמשטרה והם מגינים עליו בקשר של השחתה.

אבל לא רק הם, גם חלק מאנשי התקשורת בימין. למשל, עמית סגל, שמתיישב לצידו של המודיע המשטרתי מדי שבוע.

מה חדש?

פטיש שופט

יומן הבוקר 01.03.2024

שופט שלום בביקורת חריפה על הפרקליטות, בשל הגשת כתבי אישום על הטרדת הדס קליין וניר חפץ כביכול: "ההגנה עמדה בנטל הראשוני לסתור לכאורה את חזקת התקינות המנהלית, באופן המצביע על אפשרות לכאורה לאכיפה בררנית כללית וספציפית פסולה"; "מדובר בעבירה שאכיפתה אינה שכיחה מאוד, בפרט שעה שהעבירה נכללת כעבירה יחידה בכתב האישום"

הקליקו לתוכן »
ליאת בן ארי (צילום: אלי ציפורי

העד סער שפירא: 56 פעמים "לא זוכר". חוקרים את החוקרים

כך עבד ארגון הפשע של הפרקליטות וליאת בן ארי בתיקי נתניהו: ניסיון להסיר את החיסיון בין עו"ד שמרון לנתניהו בניגוד לחוק, הנחות סלב לח"כ איתן כבל למרות ששיקר והחליף גרסאות – ואמונה עיוורת בגרסתה של הדס קליין בלי לבדוק אותה כלל

הקליקו לתוכן »