גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 19.05.2023

שיצעידו את רוני אלשיך ושי ניצן לחדרי החקירות, גלעד ארדן הפך מעד תביעה לעד הגנה, את מי שצריך לבדוק זה את צלאח-א-דין, ההחלטה להעיד את מילצ׳ן באמצעות וידאו, המחירים המשתוללים
אלי ציפורי, רדיו גלי ישראל

חיים רמון: "למה ריבונו של עולם לא מקימים וועדות בדיקה לעניין הרוגלות ומח"ש. זה הרבה יותר חשוב מכל הרפורמה. הרי הודו בעבירות פליליות כנגד אזרחים, רמסו את זכויותיהם, נכנסו לחיים שלהם, נכנסו לחדר השינה שלהם. למה שר המשפטים לוין לא יום את הקמת הוועדות, שיצעידו את רוני אלשיך ושי ניצן לחדרי החקירות".

אבי וייס: "גלעד ארדן הפך מעד תביעה לעד הגנה וגם לעד תביעה נגד עצמו. אילן ישועה כתב לו 'רציתי להודות לך על הטיפול המהיר באישור (עסקת יד2). לא טריוויאלי לקבל כזה דבר תוך שבוע'. ומי קיבל כתב אישום? נתניהו. אומרים שהתיק 4000 קרס? זה לא נכון. הוא בכלל לא קיים".

פיני פישלר: "הפרקליטות מדברת על תקלות ושגגות בסיפור הרוגלות? לא, מדובר בעבירות פליליות. לא יכול להיות שעמית מררי יושבת בוועדת הכנסת ולא מבינה שהיא בניגוד עניינים. את מי שצריך לבדוק זה את צלאח-א-דין והם בודקים את עצמם"

ח״כ טלי גוטליב על העדות המזכה של גלעד ארדן לנתניהו

השופט בדימוס הרן פינשטין על ההחלטה הנדירה של שופטי נתניהו להעיד את מילצ׳ן באמצעות וידאו

סטלה קורין ליבר על המחירים המשתוללים

מה חדש?

כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 13.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 27! צו הפגסוס לנתן אשל כדי להאזין לנתניהו – ברנור ניסה להכחיש שהמטרה הייתה להאזין לראש הממשלה, ואז השופט בר-עם נוזף בו: "מטרת הצו זה לאתר שיחות עם ראש הממשלה… איסוף הראיות בנוגע לשיחות וקשר טלפוני עם החשוד העיקרי" (נתניהו)

הקליקו לתוכן »
כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 11.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 26 – הפעלת 'פגסוס' נגד נתן אשל כדי להאזין לנתניהו. עו"ד חדד: צווי פגסוס חתומים על ידי איש מודיעין (כמו שהיה בצו של נתן אשל). ברנור בעוד תשובה מדהימה: מה זה פגסוס? עו"ד חדד: מה זה פגסוס? טוב, בסדר, גם זו תשובה

הקליקו לתוכן »