גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 16.07.2021

בנט נמצא בורטיגו, אף קואליציה לא דרסה כך אופוזיציה, אביעד גליקמן וברוך קרא, ההתנהלות של ממשלת בנט בנושא הקורונה היא אדישה, שביתת הפרקליטים והפשרה המפא"ניקית, הרשעת פאינה קירשנבאום
אלי ציפורי, רדיו גלי ישראל

ח״כ עמיחי שיקלי: ״בנט נמצא בורטיגו. אני לא יכול להגדיר אותו כקר רוח, הוא מוכן לשלם מחירים אידיאולוגיים בלתי נתפסים רק בגלל המוטיביציה האדירה שלו להיות ראש ממשלה וזה מוביל לכדור השלג״; “בנט ממש לא פקטור ביחסי החוץ של ישראל, מי שמנהל את מדיניות החוץ זה יאיר לפיד״; ״אמנון אברמוביץ׳ אמר שאני לא בקיא בהיסטוריה צבאית?  אני מבטיח לו: אם יתקיים חידון בנושא בין 120 חברי כנסת אני אהיה בשלישייה המובילה״; ״הופתעתי שהעיתונאים שתקפו אותי לא טרחו לעשות שיעורי בית״.

חיים רמון: ״הייתי 30 בכנסת, אף קואליציה לא דרסה כך אופוזיציה״; ״בנט מנסה להיות ביבי יותר מביבי. זו טעות קשה. אין לו מעמד של ראש ממשלה, הוא צריך קודם לקנות את המעמד הזה״; ״לפיד אכל לגנץ את הכבד ושתה לו את הדם עם ראש ממשלה החלופי, אז מה זו הגרידיות והזחיחות הזו״; ״אני מכיר כמה חברי כנסת שיעשו רק מה שמרן אהרון ברק יגיד להם. הדמוקרטיה הישראלית נדרסת ע״י המערכת המשפטית״.

כנרת בראשי: ״ומי מתבכיינים על הקריאות נגדם בתוכנית טלוויזיה? אביעד גליקמן וברוך קרא. אחד גידף את גלית דיסטל והשני גידף את אבישי בן חיים. יש  עכשיו סייל באיקאה – מציעה לקנות להם מראה. השתילו להם שבב במוח והם קולטים רק דפי מסרים״.

רן רזניק, פרשן תחום הבריאות ב”ישראל היום״: ״ההתנהלות של ממשלת בנט בנושא הקורונה היא אדישה, מסוכנת, יהירה וזחוחה. הם מקעקעים ומטעטעים את מבצע החיסונים הכי מוצלח של ישראל״; משתיקים את הדרג המקצועי של משרד הבריאות, הדרג המקצועי נחלש גם מול השר הורוביץ׳ שמעביר מסרים חלשים ואנמיים. לפעמים נדמה שהוא מכחיש קורונה״; “הביקורת של בנט השבוע על ממשלת נתניהו היתה בחלקה מופרכת ושקרית ובחלקה לגיטימית, אבל מה זה משנה? ההגה בידיים שלו והוא לא מקבל שום החלטה״.

סטלה קורין ליבר על שביתת הפרקליטים והפשרה המפא"ניקית בסיומה ("אנחנו האזרחים כמו גוזלים שמוחזקים על-ידי נשרים. לא יהיה שום שינוי"), על משפט זדורוב ("צריך חקירה חוזרת ולא משפט חוזר") ועל הבכיינות התקציבית של המפכ"ל קובי שבתאי (50% מכוח האדם במשטרה הם פקידים במטות").

יואב יצחק על הרשעת פאינה קירשנבאום שלמרות "הקשר החזק" שלה לאביגדור ליברמן, יו"ר ישראל ביתנו לא הוזמן אפילו לעדות: "מוזר בעיני שעו"ד דן אלדד מהפרקליטות הדגיש השבוע שבפרשה לא היה קשר לליברמן. למה היה חשוב לו להדגיש זאת?"

המונולוג השבועי

לא עושה חשבון לאביגדור ליברמן

פאינה קירשנבאום מונתה לאשת סודו ואמונו של ליברמן מתוך "קשר חזק" אליו, כך על פי לשון גזר הדין השבוע. אז פתאום ליברמן לא ידע, לא ראה ולא שמע מה אשת סודו ואמונו עושה מתחת לאפו.

קירשנבאום פיזרה מאות מיליונים של כספי ציבור, חלקם בצורה לא חוקית, ולקחה שוחד? ליברמן לא ידע, לא ראה ולא שמע.

קירשנבאום הוציאה כ-37 אלף דולר על סקר בארה"ב עם שאלות על ליברמן ונתניהו? ליברמן לא ידע, לא ראה ולא שמע.

קירשנבאום הוציאה מאות אלפי שקלים על תוכן שיווקי לישראל ביתנו ב"ידיעות אחרונות" ו-"וואלה"? ליברמן לא ידע, לא ראה ולא שמע. אבל הוא בוודאי ראה, ידע ושמע איך שני כלי התקשורת מעניקים לו סיקור אוהד ומלטף, לא רק לו אלא גם לבנו עם כתבה על גן ילדים בבעלותו.

מפלגה יחסית קטנה הקימה מנגנון מושחת של ניצול כספי ציבור, אבל יו"ר המפלגה, זה ששולט בה ביד רמה, כאחרון הדיקטטורים, זה שאיש לא זז שם בלעדו – פתאום לא ידע, לא ראה ולא שמע.

כשבאחת ההקלטות נשמעים שני חשודים על העברת כספים ואומרים שזה "לשביעות רצונו של הבוס", וקירשנבאום אומרת שזה כנראה ליברמן – אז פתאום המשטרה והפרקליטות לא רואות, לא שומעות ולא יודעות במה ובמי מדובר, ולא מזמינות את ליברמן אפילו לעדות.

מה חדש?

כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 13.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 27! צו הפגסוס לנתן אשל כדי להאזין לנתניהו – ברנור ניסה להכחיש שהמטרה הייתה להאזין לראש הממשלה, ואז השופט בר-עם נוזף בו: "מטרת הצו זה לאתר שיחות עם ראש הממשלה… איסוף הראיות בנוגע לשיחות וקשר טלפוני עם החשוד העיקרי" (נתניהו)

הקליקו לתוכן »
כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 11.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 26 – הפעלת 'פגסוס' נגד נתן אשל כדי להאזין לנתניהו. עו"ד חדד: צווי פגסוס חתומים על ידי איש מודיעין (כמו שהיה בצו של נתן אשל). ברנור בעוד תשובה מדהימה: מה זה פגסוס? עו"ד חדד: מה זה פגסוס? טוב, בסדר, גם זו תשובה

הקליקו לתוכן »