גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 06.08.2021

כישלון ממשלת בנט בקורונה, יאיר לפיד לא בא לעבוד, פרשת "הפדופילים", "העומס הרגשי" של השופטים, פרשות גדעון סער ברשתות החברתיות
אלי ציפורי, רדיו גלי ישראל

רן רזניק, פרשן הבריאות של "ישראל היום" על כישלון ממשלת בנט בקורונה: "חודש וחצי הם החליטו לא להחליט. הם זרקו מכל המדרגות את ההמלצות של משרד הבריאות. עד שהם קיבלו החלטות השבוע הם דחו את יישום הצעדים האחרונים בשבוע-שבועיים. זו התנהלות מחפירה, מסוכנת ולא אחראית"

כנרת בראשי: ״יאיר לפיד לא בא לעבוד, הוא בא ליהנות, לסגור חשבונות, להתמנגל ולמנות את החברים שלו. הוא משתמש בעלה תאנה שלו, בנט, שרועד ומזיע – ואנחנו סופרים את המתים. זה מעשה נוכלות: לפיד וליברמן רק מספקים את היצרים שלהם – ליברמן מתעלל בחרדים, לפיד מסתובב בעולם״.

חיים רמון על יאיר לפיד והיעדרותו מהקבינט: ״זה בהחלט בצמרת השערוריות בגלל דברי ההסבר שלו. ללפיד היה הרבה מאוד מה להגיד על הקורונה באופוזיציה והוא אומר לציבור: הבריאות לא מעניינת אותי, אני עוסק בעניינים ברומו של עולם ונאומים הזויים של אנטישמיות – כדי שהכישלון לא ידבק בו״; ״סגר הוא כישלון קולוסלי של הממשלה הזו״.

עו״ד אייל בסרגליק על פרשת הפדופילים: ״לא יעלה על הדעת שהפרקליטות תגן על עבריינים גם אם הם הופכים למקור מודיעיני. לא מדובר בעבירות כלכליות, מדובר בחשד לעבירות מין חמורות. אז נותנים צווי איסור פרסום? זו התנהלות תמוהה מאוד. התגובה של הפרקליטות בפרשה מופרכת וחוטאת למציאות המשפטית. זה לא נכון שנהוג לתת חיסיון במקרים כאלה״.

עו"ד זהבה גור, שהגישה בקשה לפרקליטות לקבל את צו איסור הפרסום בפרשת הפדופילים: "כאמא לילדים מתבגרים – אני אומרת שמדובר בפצצות מתקתקות. הזכות לפרטיות, הזכות לשם טוב? אין להם שם טוב"

סטלה קורין ליבר על "העומס הרגשי" של השופטים שמאריך את ההליכים בשנים, על מינוי עוזרו של מנדלבליט למישנה ליועמ"ש, על הוועדות המיותרות של אמי פלמור, לשעבר מנכ"לית משרד המשפטים, על הטקסטים המגוחכים של יפעת שאשא ביטון ועל הגזירות בתקציב

יואב פרנק, שהעלה למודעות הציבורית את פרשות גדעון סער ברשתות החברתיות, העלה שלט חוצות בנושא השבוע ואומר: "אף אחד לא מממן אותי, הכל מתרומות ואתבע דיבה כל מי שטוען אחרת. עזבתי את משרדתי בהיי-טק ואעסוק בזה כי אני חרד לגורל המדינה. שורה של עיתונאים כתבו על פרשת סער בזמנו והשתתקו"

המונולוג השבועי

לא עושה חשבון לנפתלי בנט

הנוכל אמר שהוא לא מאמין בסגרים.
הנוכל אמר שיש לו אסטרטגיית בלימה רכה.
הנוכל אמר שגם אם יהיו 15,000 מאומתים ביום לא צריך להתרגש.
הנוכל אמר שהוא עובד רק עם מדד אי ספיקה של בתי החולים, יהא מספר המאומתים ומספר הנפטרים אשר יהא.
הנוכל לא מסוגל לקבל החלטות, לא מסוגל לחתוך עניינים, לא רוצה להרגיז איש.
הנוכל שבוי של מנסור עבאס ושל יהיר לפיד.
הנוכל פיתח אובססיה קשה וחולנית לנתניהו.
הנוכל לא הביא את החיסונים שנתניהו כבר שילם עליהם.
הנוכל הרס בחודש וחצי את כל הישגי מבצע החיסונים האדיר.
הנוכל מכין אותנו לסגר של עד חודשיים בלי להכין שום תוכנית כלכלית לסיוע.
הנוכל הבטיח להוריד את מס הכנסה ומס חברות בצורה דרמטית.
הנוכל חלם להיות סינגפור וחלם לנאום באו"ם כדי להביא שלום עלינו.
הנוכל משדר חולשה ורפיסות ובעולם בוחנים את גבולות החולשה שלו ומכופפים אותו.
הנוכל הבטיח לעבוד בשבילנו.

אבל הנוכל הפקיר את הציבור. הפקיר את בריאות הציבור. הפקיר את פרנסת הציבור.

לך בנט, לך.
רוב הציבור לא סומך עליך, לא מאמין לך.
לך בנט, לך.
גנבת את המדינה, התפקיד גדול עליך בכמה מידות.

מה חדש?

כורש ברנור, הדס קליין (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 24.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 34! הדס קליין התלוותה לחקירתו של מילצ'ן בלוס אנג'לס, לחקירתו באזהרה של מילצ'ן בלונדון, ולמפגש המקדים בשווייץ. עו"ד חדד: עדת תביעה אחת נוסעת להכנה של עד תביעה אחר עד לשווייץ? ברנור: לא הכרתי את זה, עדה לא יכולה להתלוות לחקירה עצמה

הקליקו לתוכן »
כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 23.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 33! איך ידע ברנור על כמויות הסיגרים שעישן נתניהו? ברנור: "היה כל הזמן עשן, אפילו נשרף לו סיגר פעם בחליפה". כמה סיגרים עישן נתניהו ביום? ברנור: 2-4 סיגרים ביום (שקר, אף בן אדם לא יכול לעשן כמות כזו של סיגרים). למה לא בדקו את רכישת הסיגרים ע"י מקורביו? ברנור: "אתה רוצה שאני אבדוק את הקופה הקטנה של ביבי?"

הקליקו לתוכן »