גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 01.10.2021

הנאום הביזארי באו"מ, הפרקליטות נכנסה לפלונטר, בנט לוקח קרדיטים, בנט לא עושה כלום במגזר הערבי, סחבת במערכת המשפט, הקשרים הכספיים בין ישועה להרצוג, משחקי הגבות של בנט
אלי ציפורי, רדיו גלי ישראל

חיים רמון: “באו״ם לא ישכחו לעולם את הנאום הביזארי של בנט. ראש ממשלה שתוקף את הפקידות של מדינתו, לא היה דבר כזה״; ״אני מעריך שחצי מהמתים מהקורונה מתו בגלל המודל של בנט שבו הוא התפאר. השתגעת, בנט? עם הולך ומת באופן מיותר. במדינה מתוקנת הוא היה צריך להתפטר אבל אפילו שרון לא היה מאותרג כמוהו״; ״מנדלבליט צריך להורות הבוקר על חקירה נגד ישועה ובנט; השופטים במשפט נתניהו צריכים לקרוא לתביעה ללשכתם ולהוריד אותם מסעיף השוחד בתיק 4000״.

כנרת בראשי: ״למרות שהתשובה האוטומטית היא לא, אני מתכוונת לפנות למנדלבליט בשבוע הבא כדי שיפתח בחקירה נגד בנט וישועה; הפרקליטות נכנסה פה לפלונטר כי נעשתה פה הפיכה פוליטית שפוגעת ביסודות הדמוקרטיה ובעיקרון השוויון בפני החוק״; ״יונית לוי הקריאה במהירות ותוך שניות את הידיעה על בנט. תאר לך מה היה קורה אם ישועה היה כותב זאת לנתניהו״.

אודי רייטר, יועצו לשעבר של בנט שמתכוון לתבוע אותו: ״בנט מתנהל כאיש שיווק שלוקח קרדיטים לאחרים. אנשיו פנו לעורך דיני מיכאל דבורין כדי לשוחח איתו על התביעה״; ״התקשורת והממשלה הם גוף אחד, והיא נלחמת במבקרי בנט. עשו עליי כתבת השחרה ב'גלובס'״; ״אין לי ראיות אבל אני מעריך שערוץ 12 היה שותף לסיכול פגישתי עם בכירי משרד הבריאות. הערוץ מייצג את בנט, להקת המעודדות שלו, תראה את דנה וייס, זה ממש בזוי. זה סוג של דיקטטורה שמוכנה שאנשים ימותו מהקורונה״.

רן רזניק: "בנט אומר שאין קשר בין הופעה של שלמה ארצי למה שקורה ביישובים ערביים? זו דמגוגיה שהפכה אצלו לסמל, כי אנשים נעים ממקום למקום. חוץ מזה הוא לא עושה כלום במגזר הערבי. ההתנהלות שלו היא ילדותית ופוגענית. הוא גרם לנזק גדול".

סטלה קורין ליבר על הסחבת במערכת המשפט (כרמל מעודה ומשה איבגי), על שר האוצר ליברמן פקה-פקה ולמה לבנט יש צורך להקטין אנשים ומה זה אומר עליו

אבי וייס ממשיך לפרק את תיק 4000: והפעם – הקשרים הכספיים בין ישועה לבנט ולהרצוג – "זו מסכת עבריינית לכאורה"

ד"ר אמיר הלמר על נאום בנט באו"ם: "זה נאום או"ם-שמום-שעמום. נאום קשה לצפייה שהרדים אותי. בנט חסר כריזה, נדוש, נבוב, לא אמין ולחוץ. משחקי הגבות שלו והקמטים בצמח – זה סימן ברור שהוא מסתיר משהו ולא שלם איתו – זה ניכר בדברי הרהב שלו על הקורונה

המונולוג השבועי

לא עושה חשבון לאיש שלא כשיר להיות ראש ממשלה, אבל כשיר בהחלט לבלות בחדרי החקירות של להב 433 – נפתלי בנט

קו ישיר עובר בין ההתנהלות של בנט באתר וואלה לפני 6-7 שנים לבין ההתנהלות הפראית שלו כדי לסגור חשבונות בצורה ילדותית עם ד"ר שרון אלרעי פרייס מעל בימת האום ובתדרוכים לאחר מכן. האיש אובססיבי על תקשורת, על תדמית ועל תדרוכים. הוא בחשן על תקשורתי, הוא אגרסיבי, הוא עסוק בעסקאות של תן וקח עם התקשורת כדי לקבל מהם סיקור מלטף. ובעיקר הוא אובססיבי על נתניהו.

בנט תיאר את עצמו באו"ם כמי שאחז בהגה רגע לפני הנפילה לתהום. זו עדות של אדם שהתנתק מן המציאות, בעל דימוי עצמי מופרז של מי שחי בתחושה שהוא המשיח, הבטוח שהוא האחד והיחיד במינו שיכול להציל אותנו.

אין לי ספק שלבנט יש הפרעת אישיות נרקיסיסטית, כמו הרבה אנשי תקשורת שבכיסו. מתחת לדימוי הכוחני והזוהר שלהם, מסתתרים אנשים עם עור דק, שמתרתחים בכל פעם שמעיזים לבקר אותם ולכן הם נוטים לזלזל במבקרים, להשמיץ אותם, להשפיל אותם ולגרום להם לסתום את הפה. מי כמו ד"ר אלרעי פרייס יודעת זאת.

עסקאות התן וקח שהוא עשה ועושה היום עם התקשורת, הדלפות תמורת החנפות, התחילו כאמור עוד בוואלה. שם היה מעורב כסף: תביא קמפיינים, ביקש ישועה, אני כבר אעשה בשבילך מעל ומעבר. והוא אכן עשה מעל ומעבר. שינה כותרות, דירדר כתבות, ודאג לעשות נעים בגב לבנט. ובנט אמר לו: "אני מודה לך".

האיש שהיה מעורב באי סדרים במפלגתו בעשרות מיליוני שקלים, האיש שכנראה השתמש בכספי מפלגתו לעסקאות ליטוף בתקשורת, יושב עכשיו על כיסא ראש הממשלה, במקום לשבת בחדרי החקירות של המשטרה, מסיבה אחת פשוטה: הוא אתרוג. ובאתרוג התקשורת והפרקליטות לא נוגעים.

מה חדש?

כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 13.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 27! צו הפגסוס לנתן אשל כדי להאזין לנתניהו – ברנור ניסה להכחיש שהמטרה הייתה להאזין לראש הממשלה, ואז השופט בר-עם נוזף בו: "מטרת הצו זה לאתר שיחות עם ראש הממשלה… איסוף הראיות בנוגע לשיחות וקשר טלפוני עם החשוד העיקרי" (נתניהו)

הקליקו לתוכן »
כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 11.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 26 – הפעלת 'פגסוס' נגד נתן אשל כדי להאזין לנתניהו. עו"ד חדד: צווי פגסוס חתומים על ידי איש מודיעין (כמו שהיה בצו של נתן אשל). ברנור בעוד תשובה מדהימה: מה זה פגסוס? עו"ד חדד: מה זה פגסוס? טוב, בסדר, גם זו תשובה

הקליקו לתוכן »