גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 21.01.2022

ההסתה של השמאל נגד הביביסטים, הסיכויים להסדר טיעון קלושים, צריך לעשות צעדה ממשרד המשפטים ועד לבית המשפט העליון, מה שקרה בתיקי נתניהו מחריד, האספסוף גזר את דינו, הכתובת לפרשת NSO זה ראש המערכת
אלי ציפורי, רדיו גלי ישראל

גדעון לוי: ״ההסתה של השמאל נגד ביביסטים היא חמורה וכוללת בתוכה השפלה ועלבון בלתי נסבלים. הם חושבים שכל האנשים שמעריכים את נתניהו הם כרותי אונה ובבונים שלא מסוגלים לחשוב עצמאית. ברור שיש פה אלמנט של גזענות, עדתית אתנית. הצ׳חצ׳חים של אז זה הביביסטים של היום, אותה גברת בשינוי אדרת. המתנחלים והשמאל שותפים לאותה עדתיות כלפי הביביסטים כי ראשי המתנחלים הם אשכנזים״; ״אני בעד הסדר טיעון לנתניהו רק בלי קלון – התאווה לקלון רק מוכיחה שרצו לסלק אותו ממניעים פוליטיים – זה חמור מאוד״.

חיים רמון: ״הסיכויים להסדר טיעון קלושים כי הפרקליטות לא מבינה את מה שאהרן ברק מבין. יותר משהוא גאון משפטי הוא גאון פוליטי. הוא יודע שהמשך המשפט עלול לערער את מערכת המשפט ויגרום נזק למהפכה המשטרית. הוא אמר בעצם שמי שיוצא נגד מערכת המשפט – יוענש. מה שמדאיג את ברק – משמח אותי״.

כנרת בראשי: ״צריך לעשות צעדה ממשרד המשפטים ועד לבית המשפט העליון ולהקים קול צעקה גדולה – ׳עד כאן, אתם לא הריבון! אתם לא תדיחו פוליטיקאים מכהנים׳. זו הפיכה אזרחית נגד ההפיכה המשפטית״; ״התקשורת עושה עבודת דברור בהסדר הטיעון, עובדת בשביל ידיעות אחרונות ונוני מוזס״; ״ההשוואה להסדר הטיעון של קצב משקפת חוסר הבנה בסיסית ונועדה להלך אימים על נתניהו״.

אבי וייס: "מה שקרה בתיקי נתניהו מחריד. המשטרה והפרקליטות הכריזו עליו כעל ארגון פשע, הזינו מידע כוזב עליו למערכות המידע, כתבו מכתבים אנונימיים לעצמם נגדו, אחר כך זה הולך לבית המשפט, וככה מאזינים לאנשים. ממציאים מידע שקרי ובגינו מבצעים מעקבים. הם השתמשו במודיעים, מדובבים וסוכנים כמו שלא השתמשו אף פעם בתיקים כאלה".

השופט בדימוס הרן פינשטין: "האספסוף גזר את דינו של נתניהו מזמן, ואל תגידו לי ששופטים לא קוראים עיתונים ולכן לא יהיה ממש צדק במשפט"; אהרן ברק? מוכרח להיות בפוקוס כל הזמן – מה אתה רץ לספר לחבר'ה? שתוק! לברק אין אג'נדה והוא משנה את דעותיו בפסיקותיו, האג'נדה היחידה שלו שבית המשפט קובע הכל"; "אני בעד הסדר טיעון בלי קלון ואם לא אני מציע לפרקליטי נתניהו ואלוביץ' שיביאו כל אחד יותר מ-300 עדי הגנה".

סטלה קורין ליבר: "הכתובת לפרשת NSO זה ראש המערכת: היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט. הרי העליון הכשיר פריצה לטלפונים, מקרוב או מרחוב, מה זה כבר משנה".

המונולוג השבועי

לא עושה חשבון לארגון הפשיעה פרקליטות-משטרה שהשתלט על הדמוקרטיה הישראלית

המשטרה-פרקליטות עקבה אחרי יאיר נתניהו בלי שהיה חשוד בדבר ובלי אישור של יועץ משפטי לממשלה.

המשטרה-פרקליטות הוציאה צו מעצר/חיפוש לניר חפץ והאשימה אותו בקבלת טובות הנאה דרך נתניהו, עבירה שלא היתה ולא נבראה.

המשטרה-פרקליטות הוציאה צו חיפוש למקורבת של ניר חפץ והאשימה אותה בהלבנת הון, עבירה שהומצאה.

וככה זה היה לאורך כל הדרך: המשטרה הגישה צווי חיפוש וצווי מעקבים ושיקרה לבתי המשפט בגיבוי ובליווי הפרקליטות, האריכה מעצרים לשווא, טרטרה חשודים והפעילה עליהם מכבש בלתי אנושי.

הפרקליטות-משטרה הפכה את נתניהו ליעד מודיעיני מספר אחת בישראל והחלה לחקור בלי אישורים מהיועץ המשפטי לממשלה.

היא הציגה לנתניהו 30 מתוך רשימת 315 הכתבות בכתב האישום ולא שאלה אותו בכלל על היענות חריגה – כלומר: לא חקרה אותו על ליבת כתב האישום נגדו.

הפרקליטות אסרה על החוקרים לפתח כיווני חקירה ודרשה מהם בפועל להפליל את נתניהו בכל מחיר.

המשטרה-פרקליטות ניסתה להחליף את עורך דינו של ניר חפץ בבריונות, בניגוד לחוק, וגם הצליחה בכך כדי שיהפוך לעד מדינה.

החוקרים לקחו את חפץ לטיולים של שעות בחניון התת קרקעי, איימו עליו ולא תיעדו את השיחות.

קצינים בכירים איימו על איריס אלוביץ' שאם לא תשנה מסלול היא תגרום נזק קשה לבעלה שלא מרגיש טוב.

הם טרטרו אותה בכוונה לבית המעצר הלא נכון אחרי 20 שעות לא שינה ובסוף מצאה את עצמה בתא מלא חולדות ובלי מזרון.

הם צרחו ואיימו על שאול אלוביץ', השפילו אותו, תהיה שומר בסופרמרקט, ושלחו את בנו, באופן בלתי חוקי, לנסות לשכנע אותו להחליף עורך דין.

ועל כל זה צפתה בזמן אמת יהודית תירוש, הפרקליטה המלווה, בחדר הבקרה. צפתה ולא נקפה אצבע.

המשטרה ומי שעמד בראשה רוני אלשיך הגדירו את נתניהו וסביבתו כארגון פשע. אלשיך המציא איזה קשקוש על מעקבים לא חוקיים שמנהל נתניהו אחרי החוקרים.

היום ברור לכולם מי ארגון הפשע ומי מנהל מעקבים לא חוקיים.

מה חדש?

כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 13.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 27! צו הפגסוס לנתן אשל כדי להאזין לנתניהו – ברנור ניסה להכחיש שהמטרה הייתה להאזין לראש הממשלה, ואז השופט בר-עם נוזף בו: "מטרת הצו זה לאתר שיחות עם ראש הממשלה… איסוף הראיות בנוגע לשיחות וקשר טלפוני עם החשוד העיקרי" (נתניהו)

הקליקו לתוכן »
כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 11.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 26 – הפעלת 'פגסוס' נגד נתן אשל כדי להאזין לנתניהו. עו"ד חדד: צווי פגסוס חתומים על ידי איש מודיעין (כמו שהיה בצו של נתן אשל). ברנור בעוד תשובה מדהימה: מה זה פגסוס? עו"ד חדד: מה זה פגסוס? טוב, בסדר, גם זו תשובה

הקליקו לתוכן »