גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 20.05.2022

יהודית תירוש בריונית, הפרקליטות עשתה פיגוע בדמוקרטיה, מה שעשו נציגי הפרקליטות זו הפרת אמונים, אנשי פרקליטות רבים בהלם ממה שמתרחש במשפט נתניהו, היה צריך לחקור את משה כחלון, העוול שגרמה הפרקליטות לאלוף צ'ייני
אלי ציפורי, רדיו גלי ישראל

עו״ד טלי גוטליב: ״יהודית תירוש, את בריונית! קחו את עצמכם בידיים ואל תתנו לשנאת נתניהו להעביר אותכם על דעתכם. ניסית להנדס ולכבס ראיות אבל הן יותר חזקות ממך. זה נעשה בזדון והם מנסים עכשיו לשנות את הסיפור כי מבחינתם ייקוב הדין את ההר״.

חיים רמון: ״הפרקליטות עשתה פיגוע בדמוקרטיה, המטרה שלה היתה לסלק את נתניהו מהשלטון ולהשפיע על דעת הקהל הימני. אני מכיר הרבה אנשים מהימין שלא הצביעו לנתניהו בגלל סעיף השוחד. מראש היה ברור שסיכוי סביר להשקעה היה נמוך מאוד״.

השופט בדימוס הרן פינשטין: ״אני מאוד כועס על התנהלות השופטים במשפט נתניהו. הם היו צריכים לקרוא לנציגי התביעה ולאמר להם: חברים, כך אי אפשר להמשיך, תעשו חושבים, יש גבול! מה שעשו נציגי הפרקליטות זו הפרת אמונים – הם פגעו באינטרס הציבורי״.

כנרת בראשי: "אנשי פרקליטות רבים בהלם ממה שמתרחש במשפט נתניהו אבל הם מתים מפחד ולכן לא מדברים"; "אני יכולה לחשוף שפרקליטה במחוז דרום ביקשה ממבקר המדינה צו להגנה כחושפת שחיתויות. בפרקליטות מהלכים עליה אימים".

אבי וייס: "היה צריך לחקור את משה כחלון ולא את בנימין נתניהו, היחיד שפעל לפי החוק. משרד האוצר בראשותו דאג להטבות של מיליארד שקל להוט כשהוא בניגוד עניינים כיוון שאחותו היתה סמנכ"לית בכירה. מי שפעל נגד החוק קיבל איתרוג תקשורתי, מי שפעל לפי החוק הוגש נגדו כתב אישום".

סטלה קורין ליבר על העוול שגרמה הפרקליטות לאלוף במילואים צ'ייני

המונולוג השבועי

לא עושה חשבון ליהודית תירוש

ביום שלישי ורביעי השבוע קמה גב' תירוש ממקומה, לא בשביל להתנגד לאיזשהו שאלה של עו"ד בן צור, אלא רק כדי להגיד לשופטים שיתעדו את מועדי כניסתו ויציאתו של נתניהו מאולם הדיונים.

לנתניהו מותר לבוא מתי שבא לו ומותר ללכת מתי שבא לו. הוא יו"ר האופוזיציה ואדם עסוק מאוד.

למה לתירוש דחוף שיתעדו בפרוטוקול את מועדי כניסתו ויציאתו של נתניהו?
כי השנאה היוקדת מעבירה אותה על דעתה ומשבשת לחלוטין את שיקול דעתה. וזה בא, במיוחד, לאחר שבן צור הבטיח וקיים: הוא לקח את כל התיאוריות ההזויות שלה בכתב האישום וזרק אותן מהחלון. אין תיק, תיק 4000 ז"ל.

במקביל, הצייצן של תירוש, דליפמן, רומז לכל מיני תיאוריות שתירוש מפיצה. הדובר שלה יהודה שפר אומר אותן במפורש: העיניים של נתניהו נפגשות עם העיניים של פילבר וגורמות לו להתמסר לבן צור, ברגעי השיא של החקירה הנגדית.

הייאוש והשנאה מובילים את תירוש למחוזות ההזיה והדמיונות הפרועים: בן צור, בניגוד אליה, מציג לפילבר אין ספור מסמכים, אין ספור התכתבויות, ובמלאכת מחשבת מבריקה הוא מנפץ לה את התיק מול עיניה.
זה לא העיניים של נתניהו, זה העיניים של המסמכים, של הראיות. היא, לעומת זאת, הסתירה מאות מסמכים על פני שנים ורק לפני שבוע הגישה לסניגורים עשרות אלפי רשומות שנעלמו בשגגה, כמובן בשגגה, כמו שכתב האישום נכתב בשגגה.

תירוש, בן ארי וחבורתם איבדו לגמרי את העשתונות. הייאוש הופך אותן ליותר מסוכנות, יותר אכזריות ויותר אלימות.
מישהו צריך לעצור אותן, ואלו רק השופטים במשפט נתניהו.

מה חדש?

כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 13.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 27! צו הפגסוס לנתן אשל כדי להאזין לנתניהו – ברנור ניסה להכחיש שהמטרה הייתה להאזין לראש הממשלה, ואז השופט בר-עם נוזף בו: "מטרת הצו זה לאתר שיחות עם ראש הממשלה… איסוף הראיות בנוגע לשיחות וקשר טלפוני עם החשוד העיקרי" (נתניהו)

הקליקו לתוכן »
כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 11.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 26 – הפעלת 'פגסוס' נגד נתן אשל כדי להאזין לנתניהו. עו"ד חדד: צווי פגסוס חתומים על ידי איש מודיעין (כמו שהיה בצו של נתן אשל). ברנור בעוד תשובה מדהימה: מה זה פגסוס? עו"ד חדד: מה זה פגסוס? טוב, בסדר, גם זו תשובה

הקליקו לתוכן »