גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 10.06.2022

גם העיתונאים שותפים לעבירות, הוכחה להתערבות פוליטית זדונית, התפרקות הקואליציה, פגסוס ממטה השב"כ, מספיק עם השוויץ בנושא האיראני, חבורת השמאל שמנפחת את משבר האקלים
אלי ציפורי, רדיו גלי ישראל

השופט בדימוס הרן פינשטין: ״המדליפים מהפרקליטות נגד נתניהו גם השתמשו לרעה בכוח המשרה כדי להטות דעת קהל – זו עבירה פלילית״; ״גם העיתונאים שותפים לעבירות ומספיק כבר עם התירוצים המטומטמים על חיסיון עיתונאי והסיסמאות על אור השמש. ההדלפות השפיעו על דעת קהל ועל ניהול הליכים משפטיים״.

עו״ד טלי גוטליב: ״שי ניצן אמר שהוא לא היה בוחר בפוליטיקאי שנאשם בשוחד. זו הוכחה להתערבות פוליטית זדונית. הם הפכו את שלמה פילבר לעד מדינה לא בגלל שהיו ראיות אלא רק בשביל להסיט את דעת הקהל נגד נתניהו״

ח״כ מיכאל ביטון: ״זה הפתרון למשבר הדיור ואין בלתו: סבסוד קרקע לדירות של עד 80 מ״ר לזוגות צעירים באזור סובב ת״א במיליון שקל ופחות באזור הפריפריה״. ומה חושב ביטון על התפרקות הקואליציה ועל העימות עם מרב מיכאלי

אבי וייס: "נגד נתניהו הופעלו 700 חוקרים, 1000 אנשי מודיעין, עשרות חוקרי רשות ני"ע, עשרות פרקליטים. במקום לטפל בפגישה בישראל החליטו לטפל בפושע אחד שהם החליטו שהוא פושע וארגון פשע – נתניהו"; "הבקשות של נוני מוזס לחשוף שיחותיו עם מילצ'ן מוכיחות שהופעל נגדו פגסוס ממטה השב"כ".

סטלה קורין ליבר: "אני ממליצה לרה"מ בנט: תשמור על כבודך ותשמור על חיינו, מספיק עם השוויץ בנושא האיראני, למה אתה כופה עליהם תגובה? זה מסכן חיי אדם".

ג'ינה כהן, מומחית לשוק האנרגיה העולמי: "חבורת השמאל הכלכלי שהתנגדה למתווה הגז היא אותה חבורת השמאל שמנפחת את משבר האקלים. זה יצא לחלוטין מפרופורציה".

המונולוג השבועי

לא עושה חשבון לאביעד דליפמן

זו לא רק עילגות הלשון.
אלו לא רק הגמגומים והמלמולים.
אלו לא רק מופעי הליצנות באולפנים.
זו התופעה.
התופעה שבה השחיתה הפרקליטות את התקשורת.
אילפה אותה. קירנפה אותה. והתמזגה איתה כדי להפוך לשחקן פוליטי.

זו מערכת אלימה שתופרת תיקים, מאיימת על עדיה ועל מבקריה בלינצ'ים אכזריים ומתואמים ומובילה להפיכה שלטונית.
עשרות התמונות ממשפט נתניהו שאני מתעד מדברות בעד עצמן ומוציאות את החבורה משלוותה ומדעתה. הפרקליטים והפרקליטות מתערבבים עם הדליפמנים והדליפמניות כאילו מדובר ביחידה אחת ומטרה אחת. אני קורא לה ה-חבורה. או ה-כת.

באחת הפעמים, באופן טבעי לחלוטין, התקרבה יהודית תירוש לדליפמן, אחזה בידו וחייכה אליו חיוך רחב. אל תטעו, היא לא מעריצה אותו, היא מעריצה את שירותי יחסי הציבור שהוא מעניק לה ולחבריה, היא מעריצה את ההתקרנפות שלו, היא מעריצה את הרפיסות שלו.

באחת הפעמים שלכדתי אות במצלמתי בעוד תדרוך של תירוש הוא רדף אחריי, אחוז אמוק, הדביק אותי לקיר המסדרון, הצמיד לפרצופי את הסלולרי שלו ולא נתן לי לזוז בחופשי במשך דקות ארוכות. אחר כך רץ להתקרבן אצל חברו גולן יוכפז שמסיתים נגדו.

דליפמן לא טורח להגיע בכלל לכל דיון, הוא לא מצוייד במחשב, חלקים נרחבים בדיון הוא מבלה מחוץ לאולם וכשהוא חוזר הוא מעתיק ציוצים מגמתיים וחלקיים מהחבורה. פעמים רבות הוא מדווח בלי להיות נוכח בדיון. זו לא חפיפניקיות וחוסר מקצועיות, זו כבר רמאות.

"הסבלנות מרה אבל פירותיה מתוקים", אמר ז'אן ז'אק רוסו. שנים ארוכות חבריי לדרך ואני סופגים מהדליפמנים והדליפמניות שלל גידופים והשמצות. זו הדיסקריטיזציה האופיינית כל כך לשמאל: כשאתה לא יכול להתמודד עם העובדות, אתה הופך את המספר של האמת והעובדות להזוי, מטורלל ותמהוני.

מתוק, ממש מתוק, לראות את החבורה האבלה הזו היום. מצד אחד הממשלה שהיא תפרה מתפרקת, מצד שני התיקים שהם תפרו מתפרקים.

בי נשבעתי, אמשיך להיאבק עד שחברי הכת זו יועמדו לדין.

מה חדש?

גידי וייץ (צילום מהטלוויזיה)

יומן הבוקר 03.07.2022

לפתע, בסוף שבוע אחד, "העיתונאי" גידי וייץ מפרסם שני מאמרים על משפט נתניהו תיק 1000. הוא לא באמת עוקב אחרי המשפט, אבל הוא מושקע בכתב האישום. ולכן שני המאמרים נועדו להעלים מידע יותר מאשר לחשוף מידע. זאת לא עיתונות, זאת רמאות

הקליקו לתוכן »