גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 29.07.2022

שי ניצן שיקר לבית משפט העליון, הרדיפה אחרי מועמדי הליכוד, יש פה אנשים מעל לחוק, בג"ץ חצה את כל הרמזורים, ניצן ואלשיך צריכים לשבת בתא, הפרקליטות רוצה להעצים את העדים הללו מול השופטים, הצביעות של יו"ר ההסתדרות
אלי ציפורי, רדיו גלי ישראל

כנרת בראשי: "שי ניצן יושב בספריה הלאומית, תפקיד מיותר שהמציאו בשבילו, וממשיך להפעיל את כולם. זו שחיתות מהלכת שמחריבה את שלטון החוק. אני הייתי עדה איך שי ניצן שיקר לבית המשפט העליון בפרשת קצב ואמר לי: 'למי יאמינו, לי או לך'. יהודה שפר מקבל מהפרקליטות 50 אלף שקל והפך דובר שלהם".

טלי גוטליב: "הארץ והצינור פרסמו עליי שקרים ועיוותו את הדברים שלי, אמשיך להיאבק בתלונות שווא נגד גברים. הרדיפה אחרי מועמדי הליכוד זו רדיפה והשחרה פוליטית"; "שי ניצן טייח כל דבר כדי שנתניהו לא ישתמש בזה. הם צריכים לתת את הדין לציבור ולשבת מאחורי סורג ובריח ויפה שעה אחת קודם. זו מרמה, הפרת אמונים ושיבוש הליכי משפט".

חיים רמון: "יש פה אנשים מעל לחוק, שטאטאו, תיאמו וחיפו – וגרמו לשוטרים לשקר. במדינה מתוקנת סעדה היה נקרא לתת עדות בלהב 433 ואחרי זה שי ניצן ורוני אלשיך היו נקראים לחקירה תחת אזהרה בחשד לשיבוש הליכי משפט והתנהגות עבריינית. מותר לעשות הכל כדי לפגוע בנתניהו ושלטון החוק והדמוקרטיה יכולים ללכת לעזאזל".

הרן פינשטין: "הייתי אמור להיות יו"ר הוועדה לבדיקת מח"ש ובג"ץ טירפד הוועדה. משפטית זו פאשלה לא נורמלית, כל סטודנט למשפטים היה אומר שבג"ץ חצה את כל הרמזורים והנורות האדומות.  רמטכ" כן ו-וועדה לבדיקת מח"ש לא?"; "שלמה ינאי פוגע באמינות ובכבוד הוועדה לאסון מירון. אסור לו לשבת בה בגלל עברו הפוליטי".

אבי וייס: "שי ניצן ורוני אלשיך צריכים לשבת בתא מעצר ובשבילם אני מקווה שזה יהיה בלי פשפשים. המשטרה הפעילה 700 חוקרים ו-1000 אנשי מודיעין בשביל לרדוף אחרי נתניהו ואנשי ימין. שי ניצן הפעיל את מני יצחקי שהפעיל את בן כספית והדס קליין היתה מקורה שלו".

רב פקד בדימוס עמרי עדיקה: "האבטחה על עדי המדינה ועדי תביעה כמו הדס קליין עולה למדינה עשרות מיליוני שקלים בלי שום איום קונקרטי למרות שהם מאובטחים ברמה הכי גבוהה. הפרקליטות רוצה להעצים את העדים הללו מול השופטים, מול התקשורת וללטף להם את האגו".

סטלה קורין ליבר קוראת לפוליטיקאים להבטיח להגדיל את הפטור ממע"מ על רכישות בחו"ל כדי להיאבק ביוקר המחייה; וגם: על הצביעות של יו"ר ההסתדרות, שקורא להיאבק ביוקר המחייה, למרות שההסתדרות עצמה היא גורם משמעותי ביוקר המחייה.

המונולוג השבועי

לא עושה חשבון לשי ניצן ורוני אלשיך – עבריינים בשירות החוק

"עבריינים בשירות החוק" – זה לא הכינוי שלי, זה הכינוי שהדביק להם משה סעדה, סגן ראש מח"ש לשעבר. בשר מבשרה של המערכת, איש שבילה שם את מיטב שנותיו, איש שהכיר היטב את הנפשות הפועלות אומר על פרקליט המדינה לשעבר, על המפכ"ל לשעבר שהם עבריינים בשירות החוק.

בפוסט בפייסבוק כתב סעדה דברים אפילו יותר נוקבים מהראיון שלו השבוע. "שי ניצן ורוני אלשיך", כתב סעדה, "מנעו ממח"ש להגיע לחקר האמת בחקירות הנוגעות לחוקרים בתיקי ראש הממשלה לשעבר נתניהו, ובכך יצרו עיוות דין חמור. ההתנהלות האמורה של השניים גרמה לפגיעה בחברה הישראלית, לשיסוי בין חלקיה, לפגיעה באמון הציבור ולערעור היציבות של המערכת החשובה כל כך".

כבר לפני יותר מ-5 שנים אבי וייס ואני אומרים מעל כל במה שבתוך הפרקליטות צמח ארגון פשע אלים ומסוכן לדמוקרטיה. שי ניצן הפך את הפרקליטות למגרש הפרטי שלו, ברצותו ירדוף אחרי אנשים על לא עוול בכפם, ברצותו ייתן הנחות סלב למקורביו.

זו השחתה מסוכנת של מערכת אכיפת החוק שהובילה להפיכה השלטונית יחד עם עשרות עיתונאים שסרו למרותו של ניצן ומקורביו תמורת הדלפות פליליות.

ביום חמישי בבוקר היו אמורים חוקרי להב 433 לדפוק על דלת ביתם של ניצן ואלשיך, בשש בבוקר כמו שהם רגילים, עם צו חיפוש, לתפוס את המחשבים והסלולרים, לומר להם להכין תיק למעצר ארוך ולהתחיל את ניקוי האורוות. יש מספיק ראיות, יש מספיק עדויות.

זה בינתיים לא קרה, כי ניצן ואלשיך עדיין מעל לחוק. בינתיים.

סבלנות. לפני 5 שנים הייתה בי אמונה שכל העבריינים בשירות החוק יועמדו לדין. האמונה הזו רק התחזקה. יש ברוב הציבור אמונה והיא תנצח.

מה חדש?

כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 13.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 27! צו הפגסוס לנתן אשל כדי להאזין לנתניהו – ברנור ניסה להכחיש שהמטרה הייתה להאזין לראש הממשלה, ואז השופט בר-עם נוזף בו: "מטרת הצו זה לאתר שיחות עם ראש הממשלה… איסוף הראיות בנוגע לשיחות וקשר טלפוני עם החשוד העיקרי" (נתניהו)

הקליקו לתוכן »
כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 11.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 26 – הפעלת 'פגסוס' נגד נתן אשל כדי להאזין לנתניהו. עו"ד חדד: צווי פגסוס חתומים על ידי איש מודיעין (כמו שהיה בצו של נתן אשל). ברנור בעוד תשובה מדהימה: מה זה פגסוס? עו"ד חדד: מה זה פגסוס? טוב, בסדר, גם זו תשובה

הקליקו לתוכן »