גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 05.08.2022

נתנו לאסיר הבטחוני לבחור את הסוהרות, גם התקשורת סרסרה בסוהרות, סדום ועמורה של הפרקליטות, מילצ'ן נהג לארח עם סיגרים ושמפניות לכולם, לא סביר שכל ה'שגגות' של הפרקליטות והמשטרה הן בתום לב, הטיוח של דוח מררי
אלי ציפורי, רדיו גלי ישראל

עו"ד קרן ברק, שמייצגת את הנפגעות בפרשת סרסור הסוהרות: "נתנו לאסיר הבטחוני לבחור את הסוהרות אחת אחת, כולן יפות. הוא דרש לא להיות אזוק וכולם ידעו לאורך שנים שהוא סוטה. השאירו אותן לבד שעות ארוכות. הפקירו אותן. השב"ס, השב"כ והפרקליטות טייחו הפרשה".

סטלה קורין ליבר: "גם התקשורת סרסרה בסוהרות – היא לא טיפלה בפרשה כשלירן חשף אותה לפני כמה שנים בערוץ 20 – כדי לא לתת תענוג לערוץ; למה לא נפתחת חקירה נגד שלמה למברגר, המישנה לפרקליט המדינה, שסגר את תיק וטייח את הפרשה?"

חיים רמון: "סדום ועמורה של הפרקליטות – דוח מררי, זדורוב, סרסור הסוהרות; אלשיך אמר שלא היה שימוש ברגולה? הדוח קבע שהיה גם היה. אי אפשר להשאיר את זה פתוח; פוליטיקאיות ממרץ הצביעו נגד ועדת החקירה בנושא הסרסור – הם פוחדים מהפרקליטות!"

אבי וייס: "התקשרה עלי עובדת לשעבר בבית מילצ'ן בבית ינאי. היא אמרה לי שמילצ'ן נהג לארח עם סיגרים ושמפניות לכולם. אפילו בבית הקולנוע הפרטי שלו היה שם תמיד סיגרים ושמפניות. מה שאומרת הדס קליין שכמעט כל הסיגרים יועדו לנתניהו – זה הבל הבלים".

השופט בדימוס הרן פינשטין: "לא סביר שכל ה'שגגות' של הפרקליטות והמשטרה הן בתום לב. נאמר כבר שטעות היא אנושית אבל ההתמדה בה היא מעשה שטן. יש שגגות שעולות זדון והן בכוונת מכוון ומחייבות חקירה".

עו"ד אייל בסרגליק, מייצג את אחד המעורבים לכאורה בפרשת סרסור הסוהרות ויוצא נגד הנהלת שירות בתי הסוהר; וגם: על הטיוח של דוח מררי.

המונולוג השבועי

לא עושה חשבון לאביחי מנדלבליט

כשהחליט היועץ המשפטי לממשלה להגיש את כתב האישום נגד נתניהו הוא אמר שעשה זאת בלב כבד אבל שלם.

לא כבד ולא שלם.

לימים הודה מנדלבליט למעשה שזו היתה הפיכה שלטונית. "ראיתי התגלגלות למקום של נאמנות אישית, שזה אומר סכנה לדמוקרטיה, מבחוץ זה נראה כמו דמוקרטיה כמו פולין והונגריה".

סכנה לדמוקרטיה היא שעמית מררי, המישנה שלו לעניינים פליליים, מי שאחראית על הפיקוח על צווי האזנות סתר, החליטה לבדוק את עצמה ויצאה כמובן נקייה. היא לא ידעה, לא שמעה ולא ראתה שהמשטרה עוברת על החוק, מוציאה צווים לא חוקיים ומאזינה שלא כחוק לאזרחים.

סכנה לדמוקרטיה שהיא שהפרקליטות בניצוחו הדליפה מאות פעמים בצורה פלילית כדי להטות את ההצבעה בבחירות ולבצע הפיכה שלטונית. הדלפות מעוותות, מגמתיות, חלקית ומוכוונות מטרה.

סכנה לדמוקרטיה היא שהמחזיק בגרונו, שי ניצן, דחף להגשת כתבי אישום נגד נתניהו בכל מחיר, גם במחיר של רשלנות פושעת, מחסור בראיות, הסתרת חומרים סיטונית ועדים מפוקפקים.

סכנה לדמוקרטיה היא שבת טיפוחיו, ליאת בן ארי, לא סיפרה לו על תרגיל החקירה הלא חוקי של ניר חפץ.

סכנה לדמוקרטיה היא שיועץ משפטי לממשלה שומע על הדברים האלה בשימוע ומגלגל עיניו לשמיים. הכל סבבה, הכל תקין, הכל נפלא.

סכנה לדמוקרטיה היא שיועץ משפטי לממשלה מוכר את יושרתו ומוכר הדלפות פליליות בשביל עוד ועוד כתבות מלטפות בתקשורת.

סכנה לדמוקרטיה היא שיועץ משפטי לממשלה ופרקליט מדינה לשעבר, לא נותנים בינתיים את הדין על מרמה והפרת אמונים.

עבריינים בשירות החוק, אמר משה סעדה, וצדק.

מה חדש?

גיל ראכלין (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 21.02.2024

כך נתפר תיק 1000 – מופע האימים של החוקר גיל ראכלין; לא בדקתי, לא שמתי לב, זה לא רלבנטי, לא יודע, לא זוכר, תשאל את מומי משולם, והתשובה המדהימה מכולן: "למדתי במשפטים שאם עד אמין – מספיקה עדותו בלבד" (כוונתו הייתה להדס קליין)

הקליקו לתוכן »